Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2007 w lipcu

20 postów w tym temacie

Szkoda że to wszystko straciło swój urok, nawet jak tam mnie nie było to chociaż fajnie sobie obejrzeć fotki, filmy i relacje poczytać a tak będzie sztywniacko i bez fajerwerek. Jeszcze dojdzie do tego że na "E3" nie będzie ogłaszanych ważniejszych objawień, zwłaszcza tych oczekiwanych i niespodziewanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 16:29, Mr Black napisał:

Może i się odbędą, ale to już nie te same targi E3 co kiedyś. Teraz to będzie mała impreza,
tylko dla dziennikarzy.


przeciez to zawsze byla impreza dla dziennikarzy i przede wszystkim pracownikow branzy. zwykli smiertelnicy nie mieli tam wstepu. roznica jest taka ze teraz dziennikarzy nie bedzie prawie wcale a z pracownikow branzowych pojawiac sie tam beda tylko najwieksze szychy zaposzone przez organizatorow (dotychczas do firmy branzowe same zglaszaly swoich ludzi - teraz nie bedzie takiej opcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZEMU, CZEMU. Kurcze miałem za rok jechac na E3, tak chciałem zobaczyć słynne E3, niestety nigdy sie nieprzekonam jak to jest byc na słynych E3, szkoda że poszli drogą ETCS i że sobie sami wbili nóż w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 16:36, Darkstar181 napisał:

Hmm... teraz to już nie będą te same targi co kiedyś. Obawiam się że pomimo tego że targi wciąż
będą się odbywac jak co roku,to ich popularnośc znacznie spadnie.

Tak, ale im na popularności najwyraźniej nie zależy. Targi teraz będą miały charakter czysto użytkowy.

Ale spokojnie, pojawiła się luka, gracze są zrozpaczeni, tak więc za jakiś rok czy dwa powinno pojawić się coś, co E3 zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,szkoda. Luka napewno się uzupełni. Dla twórców te wszystkie wspaniałe rzeczy począwszy od figur i tych wsaniałych efektów były za drogie i czasem twórcy się nie wyrabiali. Pewnie dlatego postanowili zrobić pewne kroki co do wygładu i przebiegu tych targów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, dla nas to żadna informacja, kto by się tam wybierał, by zobaczyć gry, które i tak niedługo zaprezentują redaktorzy czasopism o grach, a wszyscy tak z tego powodu szlochają, że będzie to już tylko impra dla dziennikarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że teraz będzie lepiej. Bez tej zbędnej, wielkiej i sztucznej "pompy". Teraz będą klarowne i faktyczne newsy z targów - czyli to co mnie interesuje - gry - a nie jakieś laleczki. Zresztą, po co jechać na targi, skoro wolę zobaczyć grę po premierze niż jej niedorobioną wersję i się zniesmaczyć. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 16:52, lampak napisał:

Ale spokojnie, pojawiła się luka, gracze są zrozpaczeni, tak więc za jakiś rok czy dwa powinno
pojawić się coś, co E3 zastąpi.


Juz jest GC w Lipsku. :)
A nawte blizej i taniej dla wszstkich w EU a kto by sie tam interesowal Ameryka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZEMU, CZEMU. Kurcze miałem za rok jechac na E3, tak chciałem zobaczyć słynne E3, niestety nigdy sie nieprzekonam jak to jest byc na słynych E3, szkoda że poszli drogą ETCS i że sobie sami wbili nóż w plecy.
Nie mogl bys pojechac bo nie jestes dziennikarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z myśla ze nie pojade na E3 pogodziłem sie kilka miesięcy temu... nota ta dobiła mnie baaardziej niz odwołanie targów. chyba pozostana tylko targi w Lipsku.... ale to i tak nie to samo co stare dobre E3... a juz widzialem iskierke nadzieji... coz trudno sie mowi. zaoszczedze kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" (...) zapewnieniom organizatorów, że taki charakter E3 pozwoli na łatwiejszy i szybszy sposób zawierania umów pomiędzy wielkimi firmami branży wirtualnej rozrywki."

Czyli: "Co nas obchodzą gracze i to jak im pokażemy naszą pasję. Z resztą, jaką pasję, towar na którym zarobimy dużo $$$. Kasa, kasa, kasa! Nie wy, tylko nasze kontrakty, nie wasza radośc, tylko nasze dolary."

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze przeniesli z LA do Santa Monica :D przeciez i tak predko tam sie nie zjawie :D
na E3 fajnie byloby sie chociaz pojawic !
Ja mialem mala namiastke na smiesznych targach w poznaniu 3 czerwca 2005 - nie bylo za ciekawie, ale prawie wygralem flasha 1GB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować