Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze gry na Xboksa 360 niedługo u klientów

18 postów w tym temacie

:P
no dobra, gry juz sa, kontrolery tez... moze konsole na czesci zaczna sprzedawac?
juz dzis do kupienia plyta glowna nowej konsoli xbox 360
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

michallow taa jak gra psiana pod zupelnie inna architektura ma byc kompatybilna z architektura PC ??? :D:D:D Nie wiem skad wyczytales te rewelacje ale raczej nie z wiarygodnego serwisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 18:24, michallow napisał:

Podobno gry na Xboxa 360 miały być kompatybilne z Windowsami. Może to o to chodzi...

nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To poprostu działanie logistyczne, teraz sprzedzadzą część zamówionych artykułów, żeby potem jak sklep otrzyma konsole, to żeby nie było chaosu i zbędnych opóźnien w wysyłce. Poprostu rozładowywują natłok wysyłek jaki ich czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to jest akcja Microfoftu "podarujmy graczom torchę szczęścia".
Popatrzcie na to w ten sposób zamiast kupować konsolę a później dokupować do niej grę, kupujemy grę a do niej dokupujemy konsolę. "Maaamoooo, patrz co kupiłem teraz już na pewno będziemy mieli XBoxa 360! Musimy go mieć bo się pieniądze zmarnują"

A tak na serio to ja zupełnie nie rozumim ostatnich działań Microsoftu (może niekumaty jestem?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sathorn1 -> To nie jest wcale takie nienormalne, patrz: fenomen kolejnych Metal Gearow, czy tez Final Fantasy ;) Widzisz gre, przed oczami srednia ocen w granicach 90-95% i juz wiesz, ze musisz ja miec.. nie wazne, na jaka platforme ona jest ;) No dobra... tak maja tylko gracze w Japonii (wszyscy) i hardcore''owcy z USA ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 18:04, Mr_Hyde napisał:

kamilimaciek1 ty na pewno go nie kupisz ,ale chce cie uswiadomic ,ze Polska to nie caly swiat ROTFL


Tak samo jak USA nie jest całym światem a widziałem kilku takich, do ktorych to nie docierało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ze w chwili obecnej gry z Xboxa360 nie sa kompatybilne z PC nie oznacza ze niebeda.
Ja gdzies przeczytalem ze byc moz nowy WindoesVista bedzie posiadal wpudowany emulator.Ile w tym prawdy nie wiem ale byc moze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 22:59, Blady199 napisał:

to ze w chwili obecnej gry z Xboxa360 nie sa kompatybilne z PC nie oznacza ze niebeda.
Ja gdzies przeczytalem ze byc moz
nowy WindoesVista bedzie posiadal wpudowany emulator.Ile w tym prawdy nie wiem ale byc moze....

no to ja ci powiem ile w tym prawdy. dokladnie, w procentach: 0%
zastanwo sie, jak potezny musialby byc pecet zeby emulowac x360 :P nie mowiac juz o innych kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nawet dzisiejsze najnowsze (dostępne dla zwykłego klienta oczywiście) konstrukcje PC nie "obskoczą" gierki na x360 pod względem grafy i wydaności, a przecież sama emulacja też obciąża sprzęt.
Ale to stan na dziś: jak standardem u każdego będzie Ath 64 x2 4200, 2gb ram i 2x7800 gt SLI to może wtedy ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, emulowac Xboxa360 bedzie mozna wtedy, kiedy na rynku bedzie Xbox720, i Ps4 :p Powaznie, to tak jak z emulacja Ps2, patrzcie, niby sie da, ale tak naprawde, niezaleznie od tego jaki masz sprzet, to i tak, gry sie tną, jest generowane za malo klatek na sekunde:) Jest to spowodowane niemozliwoscia dobrego skonfigurowania emulatora z komputerem, niestety, ja nie znam nikogo kto emulowal gry z np. PS2 i nie ciely sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arakiba23 nie . Porpsotu tworcy emulatore koncentruyja sie na kompatybilnosci ,a nie na wydajnosci narazie wiec nie mozna powiedziec czy dzisiejsze sprzety dadza rade emulowac ps2 czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować