Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2005 o 15:53, Latniak napisał:

Jest wiele rodzajów soczewek dla nordona które wypadają z
konstruktów w labiryncie.


W ogóle w tym labiryncie wypada z konstruktów mnóstwo ciekawych przedmiotów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 22:18, Abi Dalzim napisał:

Nigdy nie próbowałem wyjść z labiryntu Mordona i potem wejść jeszcze raz... Da się?


Oczywiście, że się da. :) Możesz to jednak zrobić tylko z lokacji, które poznajemy przed dotarciem do Labiryntu Ravelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 22:18, Abi Dalzim napisał:

Nigdy nie próbowałem wyjść z labiryntu Mordona i potem wejść jeszcze raz... Da się?


Da się, ale w niektórych lokacjach teleport niedziała, działa chyba tylko w Sigil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 22:18, Abi Dalzim napisał:

Nigdy nie próbowałem wyjść z labiryntu Mordona i potem wejść jeszcze raz... Da się?

da sie, żęby wejsc powtórnie starczy ponownie złożyć robocika. z konskturktorów wypadają nawet jakieś itemy (diamenty czy inne kamienie szlachetne) umożliwiające opuszczenie labirytnu w dowolnej chwili (dośc często je spotykałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 22:21, sig. napisał:

da sie, żęby wejsc powtórnie starczy ponownie złożyć robocika. z konskturktorów wypadają nawet
jakieś itemy (diamenty czy inne kamienie szlachetne) umożliwiające opuszczenie labirytnu w
dowolnej chwili (dośc często je spotykałem)


Te kamyczki są sporo warte w sklepach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 22:22, Sarafan_Knight napisał:

> da sie, żęby wejsc powtórnie starczy ponownie złożyć robocika. z konskturktorów wypadają
nawet
> jakieś itemy (diamenty czy inne kamienie szlachetne) umożliwiające opuszczenie labirytnu
w
> dowolnej chwili (dośc często je spotykałem)

Te kamyczki są sporo warte w sklepach. :)


wiec najlepiej sprzedac je i zostawic tylko jeden :) A czy mag w labiryncie jest dobry bo nie walczyłem z nim jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 22:26, Lumbago napisał:

wiec najlepiej sprzedac je i zostawic tylko jeden :) A czy mag w labiryncie jest dobry bo nie
walczyłem z nim jeszcze??


Zależy na jakim poziomie jesteś. :) W każdym bądź razie ma sporo najlepszych konstruktów do pomocy i taki jeden fajny czar... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 22:30, Sarafan_Knight napisał:

> wiec najlepiej sprzedac je i zostawic tylko jeden :) A czy mag w labiryncie jest dobry
bo nie
> walczyłem z nim jeszcze??

Zależy na jakim poziomie jesteś. :) W każdym bądź razie ma sporo najlepszych konstruktów do
pomocy i taki jeden fajny czar... :)


No to tym razem jak bede grał to go ubije przyda mi sie czar. A czy przypadkiem nie jest to : Działo Mechanusa czy Mechanikusa?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A czy mag w labiryncie jest dobry bo nie

Dnia 21.12.2005 o 22:26, Lumbago napisał:

walczyłem z nim jeszcze??

Ma jeden wnerwiający czar, działo Mechanusa. Gdyby był sam to może i nie byłby trudny ale ma obstawę 4 (6, 8? nie pamiętam) tych najmocnijeszych konstruktów i dlatego moze być cięzko. Po jego pokonaniu dostajemy ten czar i możemy się go nauczyć. Fajna jest animacja gdy ten czar się rzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 22:31, Lumbago napisał:

No to tym razem jak bede grał to go ubije przyda mi sie czar. A czy przypadkiem nie jest to
: Działo Mechanusa czy Mechanikusa?????????


Tak. :) To jest Działo Mechanusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 22:32, Latniak napisał:

Fajna jest animacja gdy ten czar
się rzuca.


Najfajniejszą animację, to mają chyba Niebiańskie Hordy. :) Niezły dym się robi kiedy się je rzuci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 22:34, Sarafan_Knight napisał:

> Fajna jest animacja gdy ten czar
> się rzuca.

Najfajniejszą animację, to mają chyba Niebiańskie Hordy. :) Niezły dym się robi kiedy się je
rzuci... :)


Ten akurat widziałem, ale chyba nazywał się Niebińskie zastepy.
Nazwa jest nieważna, ważne, że czar zapiera dech w piersiach, nie to co w BG2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 15:53, Latniak napisał:

> -jeśli chodzi o kostkę to ją ułożyłem i wszedłem przez portal (za każdym razem)-a nie
znalazłem
> tego modrona(co go można dołączyć do drużyny)-dzięki za odpowiedzi.Teraz już wiem że chodziło

> żeby ustawić najwyższy poziom labiryntu

Po zdobyciu Nordoma zabawa z nim się nie kończy. Możesz go ulepszyć parę razy. Zależne jest
to od twojej klasy i statów. Jeżeli masz b wyskoką charyzmę (albo co innego, dawno grałem)
to Nordom dostanie spooory bonusik. Po pokonania maga konstrukta też można go jeszcze ulepszyć
(zostajesz dyrektorem labiryntu). Jest wiele rodzajów soczewek dla nordona które wypadają z
konstruktów w labiryncie.

ale jak się już do mnie przyłączy to będzie ze mną do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 10:21, paweusz napisał:

ale jak się już do mnie przyłączy to będzie ze mną do końca?


Jeżeli go nie wyrzucisz to tak. A co do animacji, to masz rację ten symbol udręki jest zaczepisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 10:24, paweusz napisał:

najfajniejszy jest ostatni czar - ten tatuaż Bezimiennego(symbol cierpienia)-masakryczny


A mi ten czar poprostu nie działał, nie mogłem go nawet użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 13:46, Patryk R napisał:

A mi ten czar poprostu nie działał, nie mogłem go nawet użyć.


Trzeba go dać do przedmiotów podręcznych, wrócić do gry, pauza, prawy przycisk- otwiera się menu i tam wybierasz ten czar (z orzedmiotów podręcznych), a celu chyba nie trzeba wskazywać, ale nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 15:23, Łowca Gier napisał:

Trzeba go dać do przedmiotów podręcznych, wrócić do gry, pauza, prawy przycisk- otwiera się
menu i tam wybierasz ten czar (z orzedmiotów podręcznych), a celu chyba nie trzeba wskazywać,
ale nie pamiętam dokładnie.


Potwierdzam. :) Celu nie trzeba wskazywać. Wystarczy kliknięcie na tatuaż w przedmiotach podręcznych. Ech... Szkoda, że nie dostajemy go wcześniej. No ale od czego jest mod z tajemniczą księgą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować