Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2005 o 13:40, Latniak napisał:

> ale jak się już do mnie przyłączy to będzie ze mną do końca?

Jeżeli go nie wyrzucisz to tak. A co do animacji, to masz rację ten symbol udręki jest zaczepisty

-i strasznie potęzny (cierpienie 1000-ca wcieleń niewyobrażalne)-w ogóle w PT czary były bardzo potężne i wyjątkowe, oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 13:08, paweusz napisał:

Vhailora to można spotkać gdzieś wcześniej niż podczas pojedynku przed walką z Istotą Wiekuistą?
bo słyszałem że można go przyłączyć do drużyny


Tak. Vhailor znajduje się w podziemiach Klątwy, a konkretnie w lokacji, w której uwięziony jest Trias. Kiedy otworzy się portal do wyjścia z lokacji nie należy do niego wchodzić tylko kliknąć myszką za nim i tam będzie znajdował się Vhailor. Można powiedzieć, że to takie trochę ukryte miejsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Vhailora za jego klimatycznego krytyka: "Poddaj się!" I animacja też jest niczego sobie:) Pozdrawiam wszystkich fanów tej niebywałej gry:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 19:37, paweusz napisał:

nie wiem jak namówić tego gościa co nałożył klątwę na Śmiedziwiatra , by ją zdjął-nigdy nie
zrobiłem tej misji


Trzeba postraszyć trochę tego gościa, który nałożył na Śmierdziwiatra klątwę, co spowoduje, że nałoży on klątwę na Bezimiennego. :) Następnię należy udać się przed Miejski Gmach Rozrywki do maga Salabesza, który po odpowiednio długim namawianiu zgodzi się nauczyć Cię klątwę. Następnie trzeba jeszcze raz udać się do tego typka, który przeklął Ciebie i Śmierdziwiatra i rzucić ją na niego. :) Wystaszy się tak, że zdejmie przekleństwo zarówno z Bezimiennego jak i ze Śmierdziwiatra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 19:37, paweusz napisał:

nie wiem jak namówić tego gościa co nałożył klątwę na Śmiedziwiatra , by ją zdjął-nigdy nie
zrobiłem tej misji


Jak na niego nakrzyczysz albo coś, on się wkurzy i rzuci na ciebie klątwę (cały czas czkasz) idziesz wtedy do gościa sprzed siedziby czuciowców (Sebastian chyba) i on ciebie nauczy klątwy jak dobrze z nim zagadasz. Wtedy idziesz z tą klątwą do tego co zaklął śmierdziwiatra.
To bodajże tak było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 21:03, Latniak napisał:

Jak na niego nakrzyczysz albo coś, on się wkurzy i rzuci na ciebie klątwę (cały czas czkasz)
idziesz wtedy do gościa sprzed siedziby czuciowców (Sebastian chyba) i on ciebie nauczy klątwy
jak dobrze z nim zagadasz. Wtedy idziesz z tą klątwą do tego co zaklął śmierdziwiatra.
To bodajże tak było..

Sebastian albo Sebastion (już nie (pamiętam) to ktoś inny, ten który leczy z blizn i ma sprawę z Abishaiem i Wieżą Oblężniczą. Rację ma chyba Sarafan_Knight, że to Salabesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 21:07, Vel Grozny napisał:

Sebastian albo Sebastion (już nie (pamiętam) to ktoś inny, ten który leczy z blizn i ma sprawę
z Abishaiem i Wieżą Oblężniczą. Rację ma chyba Sarafan_Knight, że to Salabesz.


Masz rację...podobne imię, to mi się tak skojarzyło. Mój błąd :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 09:34, paweusz napisał:

a on czsem nie nazywa się Salabeusz Onyks? Bo on stoi przed gmachem czuciowców-Sebastian jest
w Niższej Dzielnicy


Może i Salabeusz, ale mnie się wydaje, że Salabesz. :) W każdym bądź razie chodzi o tego maga co stoi przed Miejskim Gmachem Rozrywki (czyli Czuciowców :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam skromne pytanka:
1. Jak się dobrać do tej dziadowskiej kuli od Faroda? Coprawda byłęm wojownikiem ale podpakowałem bezimiennego do 25 mądrości i inteligencjii i nic. Czyżbym musiał grać magiem?
2. W Lothara Pana Kości jest taka czaszka która się chwali że kiedyś zkosiła bezimiennemu jakieś fanty i ukryła gdzieś w klątwie. Nieststy ni jak nie chce powiedzieć gdzie. Wie ktoś jak jej to wyperswadować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 17:27, Dee Jay HMC napisał:

Mam skromne pytanka:
1. Jak się dobrać do tej dziadowskiej kuli od Faroda? Coprawda byłęm wojownikiem ale podpakowałem
bezimiennego do 25 mądrości i inteligencjii i nic. Czyżbym musiał grać magiem?


Dostać się do kuli Faroda możesz dopiero pod koniec gry, kiedy odpowiednio poprowadzisz rozmowy ze swoimi poprzednimi wcieleniami i się z nimi połączysz. Wysoka mądrość i inteligencja są do tego niezbędne.

Dnia 30.12.2005 o 17:27, Dee Jay HMC napisał:

2. W Lothara Pana Kości jest taka czaszka która się chwali że kiedyś zkosiła bezimiennemu jakieś
fanty i ukryła gdzieś w klątwie. Nieststy ni jak nie chce powiedzieć gdzie. Wie ktoś jak jej
to wyperswadować?


Tego chyba nie da się zrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko:
Planescape: Torment w sklepie gram.pl jest na dwóch płytkach za 20 zł... a w opisie (pewnie starym, jak gra była jeszcze droższa) stoi, że" ...Rewelacyjna cena - 59,90 za grę na 4 płytach CD wypełnionych po brzegi ogromnym, niesamowitym światem... "

I mam pytanie... Co zostało ucięte, że gra 4 płytowa zmieściła się na 2 CD ? Chciałbym kupić, ale jeśli mam mieć wersję zubożoną, to wolę poszukać gdzieś droższej ale pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 15:41, Aachi napisał:

I mam pytanie... Co zostało ucięte, że gra 4 płytowa zmieściła się na 2 CD ? Chciałbym kupić,
ale jeśli mam mieć wersję zubożoną, to wolę poszukać gdzieś droższej ale pełnej wersji.


Nic nie zostało ucięte. :) Po prostu lepsza kompresja danych. Te 4CD zmieściły się na 2CD, także możesz kupować śmiało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 15:48, Sarafan_Knight napisał:

> I mam pytanie... Co zostało ucięte, że gra 4 płytowa zmieściła się na 2 CD ? Chciałbym
kupić,
> ale jeśli mam mieć wersję zubożoną, to wolę poszukać gdzieś droższej ale pełnej wersji.


Nic nie zostało ucięte. :) Po prostu lepsza kompresja danych. Te 4CD zmieściły się na 2CD,
także możesz kupować śmiało. :)


Ale w pierwszym wydaniu (może wkolejnym też nie iwem) Planescape''a w NXK płyt było 4. Wiem bo sam ma taką wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 16:04, Latniak napisał:

Ale w pierwszym wydaniu (może wkolejnym też nie iwem) Planescape''a w NXK płyt było 4. Wiem
bo sam ma taką wersję.


Zgadza się. Tak było w pierwszym wydaniu NXK, ale kiedy je wysprzedali, to w drugiej serii było już 2CD. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź...
Skoro twierdzisz, że nic nie zostało obcięte, to kupuję. Chociaż to trochę dziwne, że 4 CD zmieściły się na 2.
Fajnie by było, gdyby jeszcze ktoś z ekipy cdproject powiedział, że te dwie wersje się nie różnią. To by już kompletnie mnie upewniło, że wszystko jest ok.
Tak, czy siak kupuje, bo już jest na wyczerpaniu... A na allegro znalazłem tylko jedną aukcję z tą grą na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 10:29, Aachi napisał:

Dzięki za odpowiedź...
Skoro twierdzisz, że nic nie zostało obcięte, to kupuję. Chociaż to trochę dziwne, że 4 CD
zmieściły się na 2.
Fajnie by było, gdyby jeszcze ktoś z ekipy cdproject powiedział, że te dwie wersje się nie
różnią. To by już kompletnie mnie upewniło, że wszystko jest ok.
Tak, czy siak kupuje, bo już jest na wyczerpaniu... A na allegro znalazłem tylko jedną aukcję
z tą grą na sprzedaż.


niczym się nie różnią poprostu lepsza kompresja plików, inny instaler.
Zastanwaim sie tylko czy filmik PROMO znajdował się na wersji 4 cd bo na 2 cd go nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tą gre dopiero dostalem i nie czaje jej:P wszedlem na wyzsze pietra zaraz na poczatku dalem te kobiecie nitke itp ... o pietro wyzej po zabijalem wszelkich grabarzy i na kolejnym pietrze chyba juz przy wyjsciu jest taki wielkich jakby 3 potworków z mieczami i rozwalaaj mnie;./ mimo ze mam ten fajny młot duzy ehh pewnie zle taktycznie gram:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować