Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Rzeczywiście można się dogadać z końcowym przeciwnikiem i wskrzesić wszystkich towarzyszy.
Nawiasem mówiąc jeśli wejdziesz do Fortecy Żalu mając Mortego w drużynie to jeśli wybierzesz opcję walki z końcowym przeciwnikiem i będziesz miał możliwość wskrzeszenia jednego towarzysza najpierw wskrześ Mortego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 16:08, pat-i-mat napisał:

> tak pojawia sie, własnie to przestestowałam; dostałam sztylet i pierscien..i moje pytanie
związane
> z tym pierscieniem, on coś robi? jakies magiczne działania , przydaje się pozniej czy
cos?
>
> Aha.. znalazałam tez pierscien deszczu meteorow i animacja jest cudna :)

A jak sie nazywa ten sztylet i pierścień, co jest w opisie?
Może musisz zidentyfikować te przedmioty albo zwojem, albo u kogoś w ekwipunku kto jest magiem



Trzeba zidentyfikowac, obie rzeczy sie nazywają kolejno sztylet i pierscien Ahdana ;)

pierscien ma ladny opis , ale zadnych (chyba wlasciwosci) , a sztylet jest magiczny i dla maga clakiem nie zly, choc i tak ja wole paznokiec Raveli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kilka dni temu powróciłem po raz kolejny do Tormenta, ostatni raz grałem w to chyba z 3 lata temu
jedno co mnie cieszy to to ze ktoś stworzył jakis patchPL i teraz nie muszę się bawić we wczytywanie przy awansie co by max ilość HP dostać :] pozdrowienia dla tego pana!
PS: teraz juz takich gier nie robią ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze takie pytanko, jakie bonusy dostaje woj i mag na chyba 7 i 12 lvlu ??
nie pamiętam ile tam było do siły i int a chce sobie rozwój postaci rozplanować dobrze
z góry dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojownik na siódmym poziomie ma +1 do siły, a na 12 poziomie +1 do siły, +1 do kondycji, +3 punkty życia.
Mag na siódmym poziomie ma +1 do inteligencji, a na 12 poziomie +2 do inteligencji, +1 do mądrości, +5 wiedzy.
Złodziej na siódmym poziomie ma +1 do zręczności, a na 12 poziomie +2 do zręczności, +1 do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem premierowej edycji Planescape Torment i tu się moje szczęście kończy:(
Płytki tak mi porysowało że już nie mogę sobie w PT pograć:(
Mam pytanko: CDP wyda jeszcze Tormenta??
Z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy CDP wyda Tormenta po raz trzeci...
Ale jak poszukasz w Empikach i Media- Marktach to może znajdziesz jeszcze edycję dwupłytową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 10:04, pat-i-mat napisał:

Będzie stronka nie może być coś wiadomo o dacie?


Musze zrobić nowy lay bo tamten był źle pocięty. Jak zrobię lay to pocięcie i podstawienie zajmie niewiele czasu. Ruszymy z prawie pusta stroną i na bieżąco będziemy ja uzupełniać. I planuje jeszcze dodatkowe atrakcje, ale o tym po starcie serwisu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam mały problem z grą, zainstalowałem tego patcha dzięki któremu mi. dostajemy max HP co poziom i wszystko było ok dopóki nie przekroczyłem 10 lvlu. na 11 dostałem 1 HP, na 12 tak samo. Dak''kon i Morte powyżej 10 też dostają miej, klasa woj 3 HP a maga tylko 1.
Miał ktoś podobny przypadek ?? i może wie co z tym zrobić żeby było dobrze ??
z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 17:58, Szymon666 napisał:

Witam,
mam mały problem z grą, zainstalowałem tego patcha dzięki któremu mi. dostajemy max HP co poziom
i wszystko było ok dopóki nie przekroczyłem 10 lvlu. na 11 dostałem 1 HP, na 12 tak samo. Dak''kon
i Morte powyżej 10 też dostają miej, klasa woj 3 HP a maga tylko 1.
Miał ktoś podobny przypadek ?? i może wie co z tym zrobić żeby było dobrze ??
z góry dzięki za pomoc

Takie są zasady AD&D i nic na to nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 08:16, Abi Dalzim napisał:

Gość powyżej ma problem właśnie z Twoim patchem :)


powiem szczerze że nawet nie czytałem tego wątku - byłem świeżo po walce z wybierałką w instalatorze...

Dnia 19.08.2007 o 08:16, Abi Dalzim napisał:

Wiesz czemu mu się tak robi?


powiem szczerze że nie... ale jeszcze jakoś sprawdzę...

tyle że "max hp", któro zaimplementowałem, pochodzi z paczki "max hp dla pst i bg" - nikt mi nigdy nie zwracał nigdy uwagi na tego typu problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie chec na ponownie przejscie tormenta, zainstalowałem stara wersje 4cd, Twoj patch KHRoN wszystko ładnie pieknie wyszedłem z kostnicy, ide do karczmy po dakkona i szybko na plac szmaciarzy zeby z bezimmienego zrobic maga no i tutaj jest problem. Proboje wyjsc na inny obszar, podczas ładowania gra sie wiesza i wyskakuje runtime error:/. Mial ktos podobony problem albo wie jak temu zaradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A google mym przyjacielem i zapomniałem o nim, w faq na jakies stronce jest podany sposob ktory tez KHRoN wypisał, zeby skopiowac pliki aby zapobiec żonglowaniu płytami, to ma niby wyeliminowac tego errora. Sprawdzam własnie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 16:33, Child of Pain napisał:

nie chce mi skopiowac jednego pliku z drugiej płyty...


więc Twoim problemem jest po prostu uszkodzona płyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować