Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Ja wiem... Jeśli masz sześcioosobową drużynę to 12-15 poziom powinien wystarczyć. Jeśli odpowiednio przeprowadzis rozmowę, to też trochę awansujesz. Sam labirynt trudny nie jest, dopiero później mogą być kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 21:10, Kwiler13 napisał:

A tak wogóle to nie wiem jak zrobić quest z odzyskaniem skradzionych przedmiotów w domu
uciech? (wiecie, to czego właścicielką jest pani Nie-Sława)


Spoiler
może to dziwnie zabrzmi ale pogadaj z kredensem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 01:18, sodolis napisał:

Spoiler
może to dziwnie zabrzmi ale pogadaj z kredensem ;-)


He he, kredens był dobry...
Nie tylko kredens zresztą. A swoją drogą to chciałem się spytać czy jest coś ciekawego i wartego uwagi w lochach pod Wyższą Dzielnicą? Oprócz nieskończonej ilości potworków do nabicia EXP.
Jakiś portal? Znalezisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 02:40, Amistan napisał:

He he, kredens był dobry...
Nie tylko kredens zresztą. A swoją drogą to chciałem się spytać czy jest coś ciekawego i wartego
uwagi w lochach pod Wyższą Dzielnicą? Oprócz nieskończonej ilości potworków do nabicia EXP.
Jakiś portal? Znalezisko?

Oko Vekny? Albo Ręka Vekny? Któraś z części Vekny w każdym razie. Ma go Glabrezu chyba, i to tylko po powrocie z Klątwy. No i jest to losowy encounter, więc trzeba się napracować, by na niego trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 02:40, Amistan napisał:

Jakiś portal? Znalezisko?

Jakaś bransoletka mi się fajna trafiła kiedyś, ale nie pamiętam statów... Może była to ta Vekna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 02:40, Amistan napisał:

He he, kredens był dobry...
Nie tylko kredens zresztą. A swoją drogą to chciałem się spytać czy jest coś ciekawego i wartego
uwagi w lochach pod Wyższą Dzielnicą? Oprócz nieskończonej ilości potworków do nabicia EXP.
Jakiś portal? Znalezisko?

Są tam na pewno kajdany błyskawic ( nie wiem czy to dobra nazwa ale wyglądają jak kajdanki i umożliwiają jednorazowe rzucenie zaklęcia burzy czy jakoś tak ;-) ) ale to tylko taka ciekawostka bo i tak większość osób gra magiem i ma to zaklęcie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 03:34, Graffis napisał:

Oko Vekny? Albo Ręka Vekny? Któraś z części Vekny w każdym razie. Ma go Glabrezu chyba, i to
tylko po powrocie z Klątwy. No i jest to losowy encounter, więc trzeba się napracować, by na
niego trafić.


No, to po tym co w Baldur''s Gate pisali przy opisie Szaty Vekny na temat Oka i Ręki to chyba warto poszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 09:53, Amistan napisał:

No, to po tym co w Baldur''s Gate pisali przy opisie Szaty Vekny na temat Oka i Ręki to chyba
warto poszukać...

http://www.gamebanshee.com/showshot.php?/planescapetorment/equipment/images/eyeofvecna.jpg - Eye of Vecna
ttp://www.gamebanshee.com/showshot.php?/planescapetorment/equipment/images/ringzero.jpg - Ring Zero
http://www.gamebanshee.com/showshot.php?/planescapetorment/equipment/images/heavenandearth.jpg - Mace of Heaven and Earth
http://www.gamebanshee.com/planescapetorment/walkthrough/undersigil.php#null - info o Undersigil.
Zaraz na początku opisu jest info:
"Note: When you return from Carceri, you may encounter anywhere from zero to three Greater Glabrezu each time you enter UnderSigil (it''s random). The Glabrezu drops powerful artifacts, such as the Eye of Vecna, Ring Zero, or a mace called Heaven and Earth. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 01:18, sodolis napisał:

Spoiler
może to dziwnie zabrzmi ale pogadaj z kredensem ;-)


Dzięki za radę, od razu pomogło. W życiu bym nie wpadł na to, żeby gadać z meblami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jejku przeszedłem wreszcie. ta gra jest po prostu wspaniała! aż brak słów.
najpierw mogłem wypytać poprzednie wcielenia o prawie wszystko, co było okryte tajemnicą, a później połączenie się z nimi. na koniec oczywiście rozmowa z Wiekuistym, połączenie się z nim, wskrzeszenie towarzyszy (!) i trafienie na Wojnę Krwi. oczywiście po zakończeniu wybrałem (load) jeszcze wariant samobójstwa, jednak ten pierwszy spodobał mi się bardziej. tak genialnej gry z tak świetnym zakończeniem naprawdę nie spotkałem.
eh szkoda, że już koniec... mam wielką ochotę zagrać jeszcze raz, ale pewnie wstrzymam się do wakacji (za dużo pamiętam :) ).
pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za pliki umożliwiające mi przejście gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhh... przeczytałem kilka pierwszych słów i dalej na szczęście się powstrzymałem... Pomyśl, że możesz komuś kto jeszcze nie ukończył tej gry popsuć zabawę, najlepiej byłoby gdybyś oznaczył odpowiednio swój post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt, przepraszam.
ta się jakoś edytować/usunąć post? czy tylko moderator może to zrobić (jeśli tak, proszę o zedytowanie/usunięcie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 07:11, Abi Dalzim napisał:

> Jakiś portal? Znalezisko?



Słuchaj możesz do mnie kliknąć mam małą sprawę. gg: 7496950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, dawno grałem w Planscape, a ostatnio nawet go sprzedałem ( no cóż - brak gotówki. Za to następny nabywca może się nim cieszyc <; ).

Najbardziej podobało mi się to, że fabuła i wątki poboczne były bardzo rozbudowane, złożone a do tego wiarygodne. A, i jeszcze te opisy postaci i miejsc - jak w dobrej książce albo systemie RPG.

No, i sam fakt tego, że można było miec latającą czaszke w drużynie, powinien przekonac ludzi do kupna tej gry. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 14:20, ad0 napisał:

Powiem szczerze, dawno grałem w Planscape, a ostatnio nawet go sprzedałem ( no cóż - brak gotówki.
Za to następny nabywca może się nim cieszyc <; ).


Nawet brak gotówki nie usprawiedliwia sprzedania Planescape! Na stos! :D

Dnia 10.03.2007 o 14:20, ad0 napisał:

Najbardziej podobało mi się to, że fabuła i wątki poboczne były bardzo rozbudowane, złożone
a do tego wiarygodne. A, i jeszcze te opisy postaci i miejsc - jak w dobrej książce albo systemie
RPG.


Oj tak... Pamiętam jak pierwszy raz grałem i, by tylko zabaczyć co będzie napisane, klikałem na wszystko co się kliknąć dało... "Kolejny zakrwawiony stół" "Krew na tym stole jest jeszcze świeża" :D

Dnia 10.03.2007 o 14:20, ad0 napisał:

No, i sam fakt tego, że można było miec latającą czaszke w drużynie, powinien przekonac ludzi
do kupna tej gry. <;


Tak... I "żywe" bronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał taki problem? Nie mogę przekonać pani Thorncombe w publicznym sensorium (Gmach rozrywki w Dzielnicy urzędników), aby opuściła to miejsce i przestała być nauczycielką magii, zwalniając miejsce dla Salabeusza Onyksa. Ona w ogóle mnie nie słucha, słyszałem, że trzeba o tym pogadać z samym Salabeuszem, ale mi to nie pomaga. Cały czas mnie ignoruje. Może coś w złej kolejności zrobiłem (teraz nie mogę z Salabeuszem rozmawiać o pracy nauczyciela magii)? Moja inteligencja - 19, mądrość 20, charyzma 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 12:25, DCVer napisał:

Czy ktoś miał taki problem? Nie mogę przekonać pani Thorncombe (...)

Nie musisz jej przekonywać :) Powiedz, że chcesz się od niej uczyć, ona wtedy powie ci o swoim uzależnieniu. Z tą wiadomością wróć do Salabasza, a potem znowu do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 12:57, Raylin napisał:

> Czy ktoś miał taki problem? Nie mogę przekonać pani Thorncombe (...)
Nie musisz jej przekonywać :) Powiedz, że chcesz się od niej uczyć, ona wtedy powie ci o swoim
uzależnieniu. Z tą wiadomością wróć do Salabasza, a potem znowu do niej.

Nic z tych rzeczy. Cokolwiek powiem, to ona nie reaguje. Nie mogę mówić, że chcę się uczyć. Właśnie wpadłem na pomysł dlaczego - bo ja jestem magiem ;] To chyba o to chodzi nie? Czyli zmienię się na złodzieja albo warriora i z powrotem na maga, mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować