Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Wiedźminem – dzień drugi (i pierwszy też)

22 postów w tym temacie

Domek

Wczoraj rozpoczął się z dawna oczekiwany, kolejny Tydzień z Wiedźminem. Twórcy gry, zgodnie z obietnicą, dzielą się z oczekującymi nań miłośnikami RPG-ów rozmaitymi materiałami. Leniwych i tych, którzy z różnych powodów nie znaleźli drogi na oficjalną stronę produkcji CD Projekt Red, zapraszamy na podsumowanie minionych dwóch dni.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Wiedźminem – dzień drugi (i pierwszy też)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:42, Thoor napisał:

haha szybki jhestem cio nie ? ;D


haha szybko też możesz dostać bana....


A co do tematu no bardzo sie ciesze że wrescie jest info o Wiedzminie bo na nie długo czekałem :)
niech ten tydzien bedzie tygodniem wiedzmina!!! i FM 3007 też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, kiedy doczekamy się demka Wiedźmina. Jeżeli się nie mylę to premiera gry jest wstępnie zaplanowana na wiosnę 2007, no to jest okazja by nam sprezentować demko. (ale chyba bujam w obłokach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:49, fish13 napisał:

Ciekawe, kiedy doczekamy się demka Wiedźmina. Jeżeli się nie mylę to premiera gry jest wstępnie
zaplanowana na wiosnę 2007, no to jest okazja by nam sprezentować demko. (ale chyba bujam w
obłokach)


Chyba rzeczywiscie bujasz ale sam tez bym tego chcial. Tylko jest pewne ale ...
ale czy to pojdzie na mojej maszynie do pisania. jakie to moze miec wymagania - czy takie jak dark messiah.
Zastanawiam sie czy jak rozszerze Ram z 512 na 1G i jak kupie lepsza grafe to cos z tego bedzie, bo narazie to mam FX 5200. Ach i jeszcze pozostaje procek 1,6 ale z tym nic napewno nie zrobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może głupieję... ale czy to nie jest koncept pyskA strzygi?
PyskU to jakby nie ten przypadek.

Jakby dopełniacz z miejscownikiem zamieniony... a może tylko mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby mi ktos zarysowac wymaganie tej gry. Tylko tak hipotetycznie jak mialoby to wygladac? Chce sobie porownac to z moim wyobrazeniem sprzetowym, bo to bardzo nurtujace mnie pytanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:42, Thoor napisał:

haha szybki jhestem cio nie ? ;D


zróbcie w końcu z nimi porządek;>
...............................................
Odnosnie Wiedzmina graficzka smakowita, game play tez niezły wypada tylko czekać i mieć nadzieję, że nie będzie żadnej poważnej obsuwy z premierą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 22:35, Sq-Ter napisał:

> haha szybki jhestem cio nie ? ;D

zróbcie w końcu z nimi porządek;>
...............................................
Odnosnie Wiedzmina graficzka smakowita, game play tez niezły wypada tylko czekać i mieć nadzieję,
że nie będzie żadnej poważnej obsuwy z premierą:D



Jak dla mnie to nigdzie tutaj nie pokazali game playu, ale spoko.

Co do tematu spowiedziewalem sie wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bardzo fajnie się zapowiada, ale jeśli potrwa to jeszcze z pół roku albo więcej zanim gra zostanie wydana to będzie ją można wydać od razu w dziale eXtra klasyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:56, NomenNescio napisał:

> Ciekawe, kiedy doczekamy się demka Wiedźmina. Jeżeli się nie mylę to premiera gry jest
wstępnie
> zaplanowana na wiosnę 2007, no to jest okazja by nam sprezentować demko. (ale chyba bujam
w
> obłokach)

Chyba rzeczywiscie bujasz ale sam tez bym tego chcial. Tylko jest pewne ale ...
ale czy to pojdzie na mojej maszynie do pisania. jakie to moze miec wymagania - czy takie jak
dark messiah.
Zastanawiam sie czy jak rozszerze Ram z 512 na 1G i jak kupie lepsza grafe to cos z tego bedzie,
bo narazie to mam FX 5200. Ach i jeszcze pozostaje procek 1,6 ale z tym nic napewno nie zrobie
:(


Niedawno ktoś z pracowników zapewniał mnie że gra będzie chodzić na 512 MB Ram i 2 GHz procku. I chyba była mowa że to będą minimalne wymagania, jak nie zalecane. Ale wątpie w to że będą to zalecane ale w końcu takich wymagań się można było spodziewać w końcu to nie Oblivion czy Gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie nowe materiały ;) fajne te prezentacje i muzyczka do Geralta. Własnie przydałby sie tez taki tydzien z gothic 3. Na razie czekam na wiecej materiałów o wiedzminie. fajnie tez wygląda plakat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować