Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Allegro i inne - legalność sprzedaży

2905 postów w tym temacie

Mam nadzieje, ze czytales tez REGULAMIN Allegro?

Artykuł 2. WARUNKI UCZESTNICTWA W ALLEGRO

2.1.
Użytkownikami mogą być osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, ale mogące we własnym imieniu nabywać prawa i zaciągać zobowiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 15:12, Piotrek K. napisał:

Mam nadzieje, ze czytales tez REGULAMIN Allegro?

Artykuł 2. WARUNKI UCZESTNICTWA W ALLEGRO

2.1.
Użytkownikami mogą być osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat i posiadają
pełną zdolność do czynności prawnych, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające
osobowości prawnej, ale mogące we własnym imieniu nabywać prawa i zaciągać zobowiązania.


Konto jest zarejestrowane na mojego ojca, ale po prostu jak chcę wystawić jakiś przedmiot, to chcę by pieniądze wpłynęły bezpośrednio na moje konto, a nie na konto ojca, bo będzie zwlekał z oddaniem mi kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój osobisty rekord Panowie. Jeszcze 4 dni do końca aukcji z przedmiotami poprzez kup teraz a już na jednej z inch jest ponad 40 zakupionych przedmiotów od 36 osób:) Do tej pory mój rekord na jednej aukcji kup teraz wynosił zakup 32 osób;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat o allegro, a właśnie na allegro chciałbym to sprzedać, więc może ktoś byłby w stanie wycenić mi gry?

Konsolowe:
skate
NBA 2k6
NHL 2k6
Forza 2
Table Tennis
Halo 3

Pecetowe:


eXtra Klasyka (z różnych wydań):
Warhammer 40.000: Dawn of War
Warhammer 40.000: Dawn of War- Winter Assault
Warhammer 40.000: Dawn of War- Dark Crusade
Baldur''s Gate + Opowieści z Wybrzeża Mieczy
Icewind Dale + Hearts of Winter + Trials of Luremaster
Robin Hood
Spellforce: Złota Edycja
F.E.A.R.

Kolekcja Klasyki:
Prince of Persia: Dusza Wojownika
Splinter Cell: Pandora Tomorrow
Far Cry

Kolekcja kultowych gier:
CD 1:
Gothic
Alone in the Dark
II Wojna Światowa
Sacrifice

CD 2:
Painkiller: Czarna Edycja
Alien Nations II
Cold Zero
Mroczne Wieki

CD 3:
Saga Fallout (Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics)
Victoria
Spellforce: Złota Edycja

CD 4:
Gothic II
Dwa Trony
Ghost Master
Trainz Railroad Simulator 2006

Wydania premierowe:
Faces of War
Kameleon
CivCity: Rome
Still Life
Tom Clancy''s: G.R.A.W. 2
Mafia
Twierdza

Gry konsolowe w stanie idealnym. Pecetowe w dobrym / bardzo dobrym, wszystkie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że za gry z XK i KK ciężko Ci będzie wziąć więcej, jak ~10 zł, (chyba) wszystkie te tytuły są dostępne jeszcze w sprzedaży, więc chętnych zbyt wielu się nie znajdzie. Za płyty z KGK (gry z Wyborczej :P) nieprzyzwoitością byłoby żądać więcej, jak 6 zł/szt. (do tej kwoty zazwyczaj schodzą), ale z uwagi na to, że ciężko te płyty dostać (sam z chęcią kupiłbym 1 i 4 oraz płytę "zerową" - z m.in. Worms 3D, byle za rozsądną cenę i w idealnym stanie :)), możesz spróbować opchnąć je drożej. Co do reszty - nie wiem, może za Mafię, jeśli tylko jest kompletna i w stanie bardzo dobrym lub idealnym, jakiś kolekcjoner będzie w stanie dać Ci więcej, jak 30-40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 00:10, trombocylek napisał:

Temat o allegro, a właśnie na allegro chciałbym to sprzedać, więc może ktoś byłby w stanie
wycenić mi gry?



Napisz do mnie na gg: 8339104. Coś bym kupił od ciebie;) Pisalem ci na gg ale nie odpowiadałes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak(o ile się da) zmienić swój mail na allegro ? ;) Coś mi skrzynka nawala i przez to musiałem długo czekać na kod od sprzedawcy. Nie chcę by to isę powtórzyło. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić kontaktowy adres e-mail w Allegro?

Aby zmienić adres podany podczas rejestracji, przejdź do strony Moje Allegro > Ustawienia > Moje dane.

W tabeli E-mail wpisz nowy adres e-mail, a następnie kliknij Zastosuj. Na Twój nowy adres e-mail automatycznie zostanie wysłana wiadomość zawierająca kod do potwierdzenia zmiany adresu e-mail wraz z adresem strony Allegro, na której trzeba go wpisać.

Na dotychczasowy adres otrzymasz jedynie informację o planowanej zmianie adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 12:25, Ryan Kam napisał:

Mam pytanie

Czasem pod opisem jakiegoś przedmiotu są na dole notatki tak jak tu:

Jak można dodać takie notatki do aukcji ?

Wchodzisz w swoje konto i obok wystawionego przedmiotu masz "Zmiany" .Wtedy doddajesz notatkę do już wystawionej aukcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 12:25, Ryan Kam napisał:

Mam pytanie

Czasem pod opisem jakiegoś przedmiotu są na dole notatki tak jak tu:

Jak mo?na dodaa takie notatki do aukcji ?


Wchodzisz w ,"moje allegro" w zakładkę "sprzedaję" i zaznaczasz jak w punkcie 1 na poniższym obrazku - przedmioty w których chcesz dodać tą notatkę a następnie jak w punkcie drugim zaznaczasz "dodaj wspólny tekst do opisów"

20090329123256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy jak wysłali mi płytkę z pękniętym pudełkiem(CD) to chyba mam prawo wystawic neutrala za to ze sprzedawca nie dostatecznie jej zabezpieczył?A on nie ma prawa wystawić mi neutrala bo z mojej strony wszystko wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca zrobi co chce i wystawi nawet negatywa w odpowiedzi na komentarz neutralny.
Jak masz jakiś problem z odebraną przesyłką to przed wystawieniem komentarza innego niż pozytywny warto skontaktować się ze sprzedawcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 13:10, nekromanta7 napisał:

mam pytanie czy jak wysłali mi płytkę z pękniętym pudełkiem(CD) to chyba mam prawo wystawic
neutrala za to ze sprzedawca nie dostatecznie jej zabezpieczył?A on nie ma prawa wystawić
mi neutrala bo z mojej strony wszystko wporzadku

j.w.
Jak wystawisz neutrala bez kontaktu, to może ci sprzedawca wystawić negatywa ze względu na to, że kupujący nie skontaktował się nawet i nie próbował załatwić problemu. Zapewne to wina Poczty, chyba że sprzedający świadomie uszkodzony egzemplarz sprzedawał, o ile nie wysłał Ci płytki w zwykłej kopercie to trudno mówić o złym zabezpieczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 13:10, nekromanta7 napisał:

mam pytanie czy jak wysłali mi płytkę z pękniętym pudełkiem(CD) to chyba mam prawo wystawic
neutrala za to ze sprzedawca nie dostatecznie jej zabezpieczył?A on nie ma prawa wystawić
mi neutrala bo z mojej strony wszystko wporzadku



Ale ludzie upierdliwi są. Jakby takie pudełko cd to kupe kasy kosztowało. Jakby to ja dostał neutrala za to, że pudełko cd było pęknięte to bez chwili zastanowienia wystawiłbym takiej osobie negatywa.
Po co szukać dziury w całym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 13:39, Citkowsky napisał:

Ale ludzie upierdliwi są. Jakby takie pudełko cd to kupe kasy kosztowało. Jakby to ja
dostał neutrala za to, że pudełko cd było pęknięte to bez chwili zastanowienia wystawiłbym
takiej osobie negatywa.
Po co szukać dziury w całym?

Bo płacisz za produkt w stanie idealnym, a dostajesz produkt wybrakowany. Co z tego, że funkcjonalność ma taką samą, ale wartość ma już mniejszą. Puknięty samochód też jest wart mniej niż taki sam w stanie idealnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To walnąłeś porównaniem oO. W ten sposób to możesz porównywać pękniętą płytkę CD. A jeśli przy samochodzie chcesz się upierać, to powinieneś to porównać np. w ten sposób, że folia na siedzeniach jest podrapana ;]. Nie przesadzaj już, pęknięte pudełeczko, toż to masakra jest :(.
Jakby mi ktoś za to neutrala dał to bym postąpił jak Citkowsky =.=''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować