Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Revolution niekoniecznie najpierw w Japonii?

9 postów w tym temacie

Domek

Wygląda na to, że konsola Revolution będzie innowacyjna z jeszcze jednego (poza pilotem) powodu. Firma Nintendo może bowiem w jej przypadku postąpić w sposób wprost trudny do uwierzenia i zrezygnować z premiery na pierwszym miejscu w Japonii.

Przeczytaj cały tekst "Revolution niekoniecznie najpierw w Japonii?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Quiz tygodnia - mieszkańcy jakiego państwa na literę "A" jako pierwsi dostaną możliwość kupienia Xboksa 360?"

Ja nie znam macierzystego państwa na A dla XBOX 360 O_o - może miało być S? względnie U O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 12:22, pawel-dom napisał:

"Quiz tygodnia - mieszkańcy jakiego państwa na literę "A" jako pierwsi dostaną możliwość kupienia Xboksa 360?"

Ja nie znam
macierzystego państwa na A dla XBOX 360 O_o - może miało być S? względnie U O_o


moze autorowi chodzilo o tych mieszkancow a nie o panstwo? ale wtedy zdanie jest niepoprawne gramatycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 13:00, Domek napisał:

Hey, guys, trochę luzu. ;) Jasne, "Ameryka" nie jest formalną nazwą tego państwa, no ale bez przesady. :)


Tak samo Polska dla naszego.
Przecież mieszkamy w państwie na R ;)

Sam pomysł Nintendo, dość ciekawy. Chociaż nie jestm pewien czy miałoby to wyjść N na dobre. Wydaje mi się, że Japonia to jednak większy rynek konsolowy i ogólnie cała skośnooka Azja. W Japonii większość mieszkańców posiada wszystkie konsole. No ale Revolution i tak jest już oryginalne wraz ze swoim kontrolerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 13:00, Domek napisał:

Hey, guys, trochę luzu. ;) Jasne, "Ameryka" nie jest formalną nazwą tego państwa, no ale bez przesady. :)


no lol... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo ma i tak pewniaka, że w Japoni sprzeda konsole w gigantycznych ilościach nawet po opóźnionej względem innych krajów premierze. Może poprostu chcą trochę więcej zarobić na poza azjatyckich rynkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować