Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSX EXTREME #111 w sprzedaży od 20 października

24 postów w tym temacie

PSX Extreme

Przełom września i października upłynął pod znakiem dwóch imprez: Tokyo Game Show 2006 i X06, które w tym roku organizowane było w Barcelonie. Na obu byliśmy, osobiście kładąc łapska na wszystkich najważniejszych tytułach na PS3 i Xboxa 360, mając już tym samym nieco lepsze rozeznanie w batalii, jaka ma się rozegrać w przyszłym roku.

Przeczytaj cały tekst "PSX EXTREME #111 w sprzedaży od 20 października" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 15:17, 666guru666 napisał:

od kiey maja z tego zyski:)


Jakby pisma płaciły każdemu serwisowi, to podejrzewam, ze polska prasa komputerowa zanikłaby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nowego Extrima kupiłem jakąś godzinę temu. Po szybkim przeglądnięciu stwierdzam, że najnowszy numer jest bardzo dobry, zresztą tak jak każdy :) Dużo ciekawych recenzji i zapowiedzi, relacja z Tokyo Game Show, oj będzie co czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, po prostu od dziś oddawać będziemy w Wasze ręce informacje na temat nowych numerów ciekawym magazynów branżowych dostępnych w Polsce.

A "Ściera" na końcu został usunięty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to taki przegląd prasy gram.pl będzie dawać! :P To dobrze ^^ Czekam na CDA! :P
PS. Prasę poczytać - TAK, sprawdzić prace z rocznicowego dnia konkursowego- NIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 15:14, Fett -gram.pl- napisał:

> Jak to mówią:
>
> "mówisz, masz ;)" (mój post z topicu o playu.)

Dokładnie :P



to ja prosze topic o Gamerankingu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie reklama, a informacja prasowa. I bardzo dobrze IMO. Choć i tak dostaje newslettery o nowych numerach z praktycznie wszystkich growych czasopism. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D fajnie fajnie, ale czy te `reklamy` czasopism beda dodawane w ten sam dzien co są dostępne w kioskach czy wczęśniej? oby wcześniej bo inaczej to mi sie nie przyda, bo kupuje CDA odrazu w tedy kiedy jes dostępny w kioskach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 15:16, Wojtas94 napisał:

Eee Od kiedy gram.pl dodaje newst o czasopismach [play, PSX Extreme...] Ciekawe co jeszcze?


zapewne Brawo Girl...;];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 16:40, Sq-Ter napisał:

zapewne Brawo Girl...;];];]


Albo Kaczor Donald. Juz to widze nagłówek:

Nowy numer Kaczora Donalda #30 JUż W KIOSKACH!!!

;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować