Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2007 o 21:54, comendante napisał:

Buhahahaha... już dawno takich bzdur nie czytałem. Niech się autor ujawni, to mu co niektórzy
wyjaśnią sedno sprawy i sprostują chore poglądy.


Ludzie... naprawdę nie widzicie tak prostej rzeczy, że strona jest prowokacją zrobioną dla jaj? -_-
I założę się, że autor sam metalu słucha, to pomogło mu w doborze jak najbardziej niepasujących zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 22:06, ima.psyche napisał:

Po przeczytaniu że Blink 182 to metal skończyłem z wątpliwą przyjemnością przeglądania zawartości
tego linku :)


Taa....Blink 182 to ostry, satanistyczny, wpływający na ludzkie umysły zespół. A sami muzycy przed koncertem jedzą koty i piją krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wilki - nazwa zespołu nawiązuje do baśniowych wilkołaków - satanistycznych bestii."

Trzymaaaajcieeee mnie !!! :D Sam tekst jest wyjątkowo denny, na liście brakuje każdego z czołowych satanistycznych (i to tak na poważnie) zespołów :))) A na miejscu polskich wykonawców, którzy również się tam znaleźli, podał bym twórcę strony do sądu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 22:45, Skwaru84 napisał:

http://rapidshare.com/files/19429084/muza.rar.html

zamieściłem tu 3 utworki nagrane przeze mnie i kumpla. Do mnie należą ścieżki gitarowe a kumpel
grał na basie. Perka jeżeli występuje to jest zgrana z guitar pro.
Nie jest to jakieś nie wiadomo co no ale petrucci to ja nie jestem:]


Ja nie słucham METALU, ale chcętnie zobacze jak gracie xD :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ograniczam się do samego ( wszelkiego rodzaju) metalu, słucham także muzyki takiej jak Blink 182 dlatego że to mnie po prostu bawi i muszę przyznac że irytuje mnie to że wszyscy „Tru” Metalowcy mają do tego jakieś Ale…jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 21:42, Sith66 napisał:

Czytałem to : http://www.m-c-p.prv.pl/
Niektórzy się z tego śmieją, ale to nie jest takie śmieszne !! Aż się zdziwiłem że istnieją
tak głupi, tępi i beznadziejni ludzie. Kto to wymyśla ?! Takich ludzi powinno się zamknąć.
A lista "satanistycznych" zespołów :
Nirvana ?? System of a Down (druga nazwa?? SoaD to skrót, każdy kretyn to wie) ?? AC/DC ??
Nightwish ?? Wilki ?? The POLICE ?? I najlepsze: Sting - Satanic Thoughts In Naked Guy !! O
w mordę !!
A Slayera tam nie ma. Jest tam pare zespołów które grają o Szatanie ale co im do tego. Myślałem
że mamy w tym kraju wolność wyznania. Albo kielichy pełne krwi, którą piją sataniści i czarne
msze. To brednie !!
Satanizm nawet nie polega na wysławianiu Szatana !! Nie ma tam żadnych czarnych mszy i rytualnego
sexu.
To tylko przesądy, albo robią to małe grupki debilnych ludzi, którzy psują satanistom opinię.
Satan znaczy przeciwieństwo. Jakby inna wiara.



Ten tekst to zwyczajna podpucha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 21:42, Sith66 napisał:

Czytałem to : http://www.m-c-p.prv.pl/
Niektórzy się z tego śmieją, ale to nie jest takie śmieszne !! Aż się zdziwiłem że istnieją
tak głupi, tępi i beznadziejni ludzie. Kto to wymyśla ?!


Sam sobie odpowiedziałeś, głupcy i tępaki to robią :) Kiedyś czytałem coś bardzo podobnego, może nawet to i po prostu do tego trzeba podejść z dystansem :) Wiele bzdur jest zalewanych internet, nawet niektóre felietony na gram.pl wołają o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm, ta stronka tak jak wiele innych jest co najmniej przyglupia. No dobra, jest superkretynska. Kto je tworzy? Moherki? Kateheci? Jezu, teraz ciesze sie ze wyjechalem z Polski. Kocham ten kraj, ale absurd goni absurd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 21:42, Sith66 napisał:

Czytałem to : http://www.m-c-p.prv.pl/

Po lekturze tej jakże pouczającej witryny zdechłem ze śmiechu, po czym spłonąłem żywcem (naturalnie na Mrocznym Ołtarzu Czarnej Mszy), a moja mroczna dusza zstąpiła do piekieł w celu ostatecznego pojednania z Szatanem :P. A potem się zsikała ze śmiechu, czytając tę stronę jeszcze raz. Tymczasem moje zwłoki zostały zgwałcone przez grupę metalowców. A teraz piszą tego posta. :P
A tak na poważnie, to ja nie wierzę, że to zrobił jakiś przeciwnik metalowców (hmm.. Chyba że ktoś z radia Maryja?). Odnoszę wrażenie, że to strona zrobiona przez jakiegoś nie do końca normalnego szydercę, który w średnio wyrafinowany sposób ośmiesza stereotypy towarzyszące metalowcom, a nie samych metalowców. Celem autora tej witryny mogło być po prostu rozśmieszenie metali, którzy z tymi stereotypami wręcz walczą.
A może się mylę. Należy też zwrócić uwagę na fakt, że mimo tego, że witryna jest ogólnie napisana językiem parlamentarnym, to błędów ortograficznych jest dużo."» http://szatanizm.prv.pl - szatanizm w internecie"

Od razu widać, że ta witryna jest spreparowana przez autora witryny http://www.m-c-p.prv.pl/. Spójrzmy na nią. Począwszy od tej samej domeny (.prv.pl), przez celowe błędy ortograficzne (No bo metalowcy są przecież "gópi"), a kończąc na ogólnej niedbałości i prostocie w wykonaniu pseudosatanistycznej strony, od razu widać, że została ona spreparowana. Pytanie tylko, czy autor chciał, by jego spreparowanie było widoczne. To może być kolejny dowód na ironiczność twórcy.

Podsumowując, nie powinno się tego traktować serio - a raczej intencji autora strony. Bo mi to wygląda na wielką podpuchę.

I jeszcze jedno.

Naprawdę warto przeczytać wszystkie porady ("(19) więcej porad..." na dole strony), bo można się przy nich autentycznie popłakać ze śmiechu ("Przystanek Wocstok" wymiata xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 15:15, Sith66 napisał:

Już napisałem co o tym myślę: http://www.m-c-p.prv.pl/ na ich księdze gości, a że na forum
nie można przeklinać to nie przepiszę wam tego.


No to wszyscy się cieszymy że podzieliłeś się z nami tą wspaniałą wiadomością. A przeklinać nigdzie nie można, zresztą to jest sprawia sumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 15:18, Modest-Vermin napisał:

> Już napisałem co o tym myślę: http://www.m-c-p.prv.pl/ na ich księdze gości, a że na forum

> nie można przeklinać to nie przepiszę wam tego.

No to wszyscy się cieszymy że podzieliłeś się z nami tą wspaniałą wiadomością. A przeklinać
nigdzie nie można, zresztą to jest sprawia sumienia :)


Lepiej przeklinać niż pisać takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko Vaxinar i Graszczur odebrali to jako żart? Jeśli tak to chyba jednak punkt
2) ZNACZNE ZMNIEJSZENIE INTELIGENCJI
jest jednak prawdziwy :/

od kiedy natężenie dźwięku powoduje problemy z oddawaniem moczu?! Jak można NAUKOWO potwierdzić że muzyka wywołuje opętanie? Albo Trubadurzy na czarnej mszy. Wyobraźcie sobie Krzysztofa Krawczyka jedzącego kota... że nie wspomnę o linkach do "szatanistycznych" stron. Każda z taką samą domeną i zrobiona w dwie minuty... Ludzie, błagam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 15:24, zbysheck napisał:

Czy tylko Vaxinar i Graszczur odebrali to jako żart? Jeśli tak to chyba jednak punkt
2) ZNACZNE ZMNIEJSZENIE INTELIGENCJI
jest jednak prawdziwy :/

od kiedy natężenie dźwięku powoduje problemy z oddawaniem moczu?! Jak można NAUKOWO potwierdzić
że muzyka wywołuje opętanie? Albo Trubadurzy na czarnej mszy. Wyobraźcie sobie Krzysztofa Krawczyka
jedzącego kota... że nie wspomnę o linkach do "szatanistycznych" stron. Każda z taką samą domeną
i zrobiona w dwie minuty... Ludzie, błagam!!!


Weź posłuchaj radia Maryja, tam gadają podobnie, a jednak całkiem na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedna dziewczyna z mojej klasy mówiła że słucha metalu.nie chcej jej obrażać ale ona zawsze była jakaś dziwna i mądra.ja ją lubie.pewnie jest taka dziwna bo większość jej nie lubi(zwłaszcz moi koledzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 15:26, Sith66 napisał:

Weź posłuchaj radia Maryja, tam gadają podobnie, a jednak całkiem na serio.

>

Racja w tym radiu to gadają nie tylko podbnie, ale tez pokazuą w TV ;/;/(na szczęscie nie oglądałem:P), ale to jakaś Rydzykowa kampania ANTYMETALOWA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 15:26, Sith66 napisał:

Weź posłuchaj radia Maryja, tam gadają podobnie, a jednak całkiem na serio.

Ale przecież tamta strona nie ma na celu pokazanie że metal=ZŁO, tylko ośmieszenie właśnie takich idiotyzmów jak Radio Maryja. Ironia, cynizm, sarkazm. Użyto tu tego by pokazać jak bardzo absurdalne są te "argumienty" Radia Maryja i Trwam. Tylko trzeba to załapać, z nie sie burzyć :/.

Przy okazji dzięki że wypisałeś mi tą składankę ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować