Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 23:32, czad93 napisał:

hahaha^^ z tą żabą było dobre, szkoda tylko że nie pasowało do sytuacji.


Pasowało doskonale. Sad but true. :]

Dnia 22.09.2007 o 23:32, czad93 napisał:

na wiekszosci forów (chyba taka jest poprawna forma) zobaczysz, że Slipknot to metal.


Jak nie wiki, to fora, hm? ;] Sporo masz tych wyroczni. Szkoda, że istota klasyfikacji leży raczej w słuchaniu pewnych sztandarowych elementów i porównywaniu ich z charakterystycznymi cechami danego gatunku, nie sprawdzaniu na wiki i "większości forów", co piszą o danym bandzie i anektowaniu tego zdania jako swojego.

Dnia 22.09.2007 o 23:32, czad93 napisał:

Odnosnie gwiazdek - znam pare osob piszacych w gwiazdkach np. *czeka na odpowiedz* // *Kasia
tłucze bombke*// *mysli*

Jak trochę dorosły, to zobaczyły, że to strasznie dziecinne. I żałosne troche:P Ale to tylko
tak IOVHO:P


*Yen idzie do wanny się ciąć w związku ze swoimi gwiazdkami*

Dnia 22.09.2007 o 23:32, czad93 napisał:

A co do tego twojego: pilnuj swoich skarbow - uwazaj zeby ktorys z panow dresow kiedys nie
okazal sie dzentelmenem tlukac cie bejsbolem;P To jak z opowiadan dziewczyn w stylu " Dzisiaj
szlam sobie chodnikiem, a tam paru chlopakow cos mnie zaczepialo. Kopnelam jednego i juz uciekli".
Summa summarum: Uwazam, ze nie powinnyscie tak wykorzystywac tego, ze "kobiet sie nie bije":P
Ale to nie ten temat.


Po to nas się nie bije, żebyśmy to wykorzystywały. Zresztą, skoro już ewoluowałam w emo, pożalę się, że dwa razy dostałam całkiem konkretny wpier..., mimo, że zdecydowanie widać, do jakiej płci mnie zaliczyć. Niestety, jeszcze bardziej widać, do jakiej subkultury ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałaś Headbanger''s Yourney ? Rewelacyjny i świetnie przyjęty dokument o metalu wyprodukowany i reżyserowany przez znawce gatunku. Nawet tam Slipknot uważany jest za metal. Ile jeszcze źródeł mają ci podać żebyś wkońcu to zrozumiała. Ale oczywiście jeśli nie chcesz uważać Slipknota za metal to proszę bardzo, ale nie pisz tego więcej na forum bo tylko wkurzasz fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto komentarz Nergala podsumowujący polską część trasy koncertowej. Behemoth dba o swoich fanów i to im trzeba przyznać. I to mi się podoba najbardziej.
„Szczerze mówiąc jeszcze nie ochłonęliśmy z wrażenia po naszej polskiej trasie a za chwilę dosłownie zaczynamy koncerty w Europie. Istne szaleństwo, prawda? (śmiech). Zanim jednak opuścimy kraj nie mogłem odmówić sobie choćby krótkiego komentarza a propos tych dziewięciu, chyba najlepszych koncertów, jakie zagraliśmy w Polsce kiedykolwiek. Tak, tak...dobrze przeczytaliście. NIKT z zespołu, nikt z Mystic nie spodziewał się takiego wsparcia ze strony fanów. We wszystkich klubach biliście rekordy frekwencji, na koncertach byliście entuzjastycznii jak NIGDY wcześniej. To co się działo w stolicy, Wrocławiu czy naszym rodzimym trójmieście już jest legendą! Coś fantastycznego! Każdego dnia byliśmy w szoku spotykając się z wami na podpisywaniu płyt w sieciach Empik czy Media Markt. Takich fanów może nam pozazdrościć KAŻDY inny zespół. Dziękujemy za lojalność, kulturę i oddanie! Dzięki waszej postawie „Polish Apostasy Tour 2007” stało się wydarzeniem, które udowodniło, że heavy metal w Polsce ma się zajebiście dobrze! Pozostańcie tym kim jesteście, myślcie za siebie, bądźcie niezależni i wolni! Wasza pasja i determinacja jest naszym paliwem! Do zobaczenia w niedalekiej mam nadzieję przyszłości. Korzystając z okazji nie mogę nie wspomnieć o wyśmienitym towarzystwie w postaci dwóch rewelacyjnych zespołów: Rootwater oraz Hatesphere, ekipie Mystic prod., czyli organizatora tej trasy oraz mega rock’n’rollowej ale bardzo profesjonalnej ekipie (Padre!!!). Rządzicie absolutnie. Wielki szacunek!”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh nieźle widać, że Polacy w końcu zaczęli ich doceniać, pamiętam jak dziś gdy nergal był u wojewódzkiego, tylko nie mogę sobie przypomnieć teledysku, który puścili na końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 23:32, czad93 napisał:

> > http://pl.wikipedia.org/wiki/Slipknot
> >
> > po prostu n/c-.-''
>
> Wiesz, co to jest "metal alternatywny" w mniej politycznie poprawnych słowach? :) Poza
tym
> wybacz, ale z wiki jako źródłem w kwestiach metalu dla mnie możesz się schować za najbliższy

> krzak.
>
> > A po co Ci wiedzieć, czy można/nie można tego kupić? Pomogłabyś mu ? Twoje pisanie
w "*...*"
>
> > zbyt mrohne nie jest, więc raczej hard pr0 metalowcem nie jesteś.
>
> ROTFL, faktycznie... pokaż mi ilość gwiazdek w swoich postach, a oszacuję poziom "hard
pr0
> metalowca" w tobie.
>
> > P.S. Te Twoje angielskie wstawki jak "lvl" "truly" etc. brzmią mi jak monolog Tibiarza

> - Truly
> > musze nabic lvla jeszcze tonight-.-''
>
> Heh. Żaba, jak nie może ugryźć, to przynajmniej na but nasika, co? ;]


hahaha^^ z tą żabą było dobre, szkoda tylko że nie pasowało do sytuacji.

na wiekszosci forów (chyba taka jest poprawna forma) zobaczysz, że Slipknot to metal.

Odnosnie gwiazdek - znam pare osob piszacych w gwiazdkach np. *czeka na odpowiedz* // *Kasia
tłucze bombke*// *mysli*

Jak trochę dorosły, to zobaczyły, że to strasznie dziecinne. I żałosne troche:P Ale to tylko
tak IOVHO:P

A co do tego twojego: pilnuj swoich skarbow - uwazaj zeby ktorys z panow dresow kiedys nie
okazal sie dzentelmenem tlukac cie bejsbolem;P To jak z opowiadan dziewczyn w stylu " Dzisiaj
szlam sobie chodnikiem, a tam paru chlopakow cos mnie zaczepialo. Kopnelam jednego i juz uciekli".
Summa summarum: Uwazam, ze nie powinnyscie tak wykorzystywac tego, ze "kobiet sie nie bije":P
Ale to nie ten temat.

Zegnam, ide kodzic :] Pozdrawiam



Masz w avie jedną z najlepszych płyt metalowego świata i śmiesz bronić Slipknota? ARGH, cios w serce!!
No chociaz musze przyznac, ze slipknot to metal jednak. Syfny, bo syfny - ale metal. Natomiast dzieciaczki sluchajace slipknota, soadu i linkinow i uwazajacych sie za trvmetali(czyli 1/3 mojej klasy ;)) sa smieszne. (i zeby nie bylo, soad lubie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2007 o 11:15, MATI9630o napisał:


Masz w avie jedną z najlepszych płyt metalowego świata i śmiesz bronić Slipknota? ARGH, cios
w serce!!
No chociaz musze przyznac, ze slipknot to metal jednak. Syfny, bo syfny - ale metal. Natomiast
dzieciaczki sluchajace slipknota, soadu i linkinow i uwazajacych sie za trvmetali(czyli 1/3
mojej klasy ;)) sa smieszne. (i zeby nie bylo, soad lubie)



Po pierwsze: In Flamesi zawsze na pierwszym miejscu. Nie będzie Slipknot pluł mu w twarz;p

Po drugie: SoaD lubię bardzo, darze wielkim sentymentem i często słucham:P
Slipknot: Jest kilka piosenek fajnych IMO i dlatego ich słucham. To fakt, że są dosć dziwni i może WIEEEEELKIm zespołem nie są, ale Vermilion''a słuchałem bardzo długo.

A Slipknota bronię przede wszystkim dlatego, iż słyszę, że to metal, a tu mi bijaca-chlopakow-szanowna-pani-pozerka-do-ktorej-nie-docieraja-zadne-argumenty przemawia, że to wszystko shit i bullshit-.-

Wracając: Clayman jest chyba ich najlepszą płytą, przynajmniej IMO, ale częsciej słucham The Tokyo Showdown, bo śa na niej moje ulubione piosenki, no i live;p (btw nie chce mi sie zamieniać, wszystkich "piosenek" na "utwory" chociaz wiem ze ladniej brzmi:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2007 o 11:15, MATI9630o napisał:

No chociaz musze przyznac, ze slipknot to metal jednak. Syfny, bo syfny - ale metal.

ano wlasnie jednak metal i z tego co sie zorientowalem o to chodzilo w dyskusji.A to ze "syfny" to zwroc uwage na to ze jest jednak sporo osob, takze na tym forum lubi ta kapele i jej slucha i co chcesz im przez to udowodnic? ze sa dziecmi i nie znaja sie na muzyce? lepiej niech kazdy sam o tym decyduje, niech dorasta i sam zmienia swoje fascynacje. Moja czy Twoja muzyke ktos tez moglby uznac za "syf" ;
/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 16:35, Nathicana napisał:

Względnie normalne pytanie/temat - słuchacie tu ktoś Nile?

Tak, słuchamy :) Jakoś tak Ithyphallic nie przypadła mi do gustu. Nie ma tam nic, co by się mogło równać np. z Die Rache Krieg Lied Der Assyriche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:15, czad93 napisał:

> a wiesz kto to jest pozer?


tak, wiem, a co? a ty wiesz?


a nie zastanawiałęm sie ze sie tak wyzywacie ale uzasadnij to swoim zdanie a niepodpieraj wiikipedia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:39, hammerfall87 napisał:

> > a wiesz kto to jest pozer?
>
>
> tak, wiem, a co? a ty wiesz?

a nie zastanawiałęm sie ze sie tak wyzywacie ale uzasadnij to swoim zdanie a niepodpieraj wiikipedia:)



Pogrążasz się-.-


Cytat:

Jeju dla dzieciaków slipknot to metal dla starszych metalowców jak numetal nieistnieje i slpiknoty krony nie sa dla nich metalem.

Niech sobie kazdy uważa slipgniota za metal


Poparte własnym zdaniem:"Bo tak?"
Co masz do wikipedii tak poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 11:55, minimysz napisał:

Tak, słuchamy :) Jakoś tak Ithyphallic nie przypadła mi do gustu. Nie ma tam nic, co
by się mogło równać np. z Die Rache Krieg Lied Der Assyriche


O ;] Ithyphallic i mnie wydaje się... hm... szarawe w porównaniu do reszty Nilowego dorobku, żeby nie rzec - ciut bezpłciowe, ale kilka niezłych utworów tam jest, np. What May Be Safely Written. Osobiście za najlepsze uważam płytki Amongst The Catacombs Of Nephren-Ka i w sumie chyba najpopularniejszą Black Seeds Of Vengeance. A jeśli chodzi o poszczególne kawałki... Smashing the Antiu, wymieniony Die Rache Krieg Lied Der Assyriche i Masturbating the War God. ;]

Dla moich przedszkolnych dyskutantów emogwiazdkowy *cmok* od panny (nie pani.) pozerki (z tego rozumiem, że wg waszej definicji pozera jest nim każdy, kto nie uważa Slipgniota za metal i nie chce uznać wiki ani "większości forów" za przekonujący argument? Gratuluję ;]). Slipknot stoczył się dla mnie poniżej poziomu g..., biorąc pod uwagę zachowania obrońców tego bandu (tylko się nie zesmarkajcie ze złości, "wkurzeni fani"). Btw, ostatnio ów film zwał się Headbanger''s Journey, nie Yourney. No i chyba na tym EOT, bo się co niektórzy pogrążą. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:52, czad93 napisał:

> > > a wiesz kto to jest pozer?
> >
> >
> > tak, wiem, a co? a ty wiesz?
>
> a nie zastanawiałęm sie ze sie tak wyzywacie ale uzasadnij to swoim zdanie a niepodpieraj
wiikipedia:)


Pogrążasz się-.-


Cytat:

Jeju dla dzieciaków slipknot to metal dla starszych metalowców jak numetal nieistnieje i slpiknoty
krony nie sa dla nich metalem.

Niech sobie kazdy uważa slipgniota za metal


Poparte własnym zdaniem:"Bo tak?"
Co masz do wikipedii tak poza tym?

no wlasnie ja mam to zdanie a niepodpieram sie caly czas wikiipedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:52, czad93 napisał:

Pogrążasz się-.-

Co za ironia... fakt, ktoś tu się zdecydowanie pogrąża, ale obawiam się, ze to nie Hammerfall. I gdybyś znał proces powstawania artykułów w wiki, wiedziałbyś, dlaczego mamy do niej zastrzeżenia. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:55, Nathicana napisał:

> Tak, słuchamy :) Jakoś tak Ithyphallic nie przypadła mi do gustu. Nie ma tam nic,
co
> by się mogło równać np. z Die Rache Krieg Lied Der Assyriche

O ;] Ithyphallic i mnie wydaje się... hm... szarawe w porównaniu do reszty Nilowego
dorobku, żeby nie rzec - ciut bezpłciowe, ale kilka niezłych utworów tam jest, np. What
May Be Safely Written
. Osobiście za najlepsze uważam płytki Amongst The Catacombs Of
Nephren-Ka
i w sumie chyba najpopularniejszą Black Seeds Of Vengeance. A jeśli chodzi
o poszczególne kawałki... Smashing the Antiu, wymieniony Die Rache Krieg Lied Der
Assyriche
i Masturbating the War God. ;]

Dla moich przedszkolnych dyskutantów emogwiazdkowy *cmok* od panny (nie pani.) pozerki (z tego
rozumiem, że wg waszej definicji pozera jest nim każdy, kto nie uważa Slipgniota za metal i
nie chce uznać wiki ani "większości forów" za przekonujący argument? Gratuluję ;]). Slipknot
stoczył się dla mnie poniżej poziomu g..., biorąc pod uwagę zachowania obrońców tego bandu
(tylko się nie zesmarkajcie ze złości, "wkurzeni fani"). Btw, ostatnio ów film zwał się Headbanger''s
Journey, nie Yourney. No i chyba na tym EOT, bo się co niektórzy pogrążą. ;]


A ja chciałbym cos dodac w sprawie tego dokumentu.Dla mnie jest to bardzo dobry film ale byłem rozczarowany umieszceniem manowar w power metalu jak i brakiem z nimi wywiadu:P ale pewnie im sie nieudało czekam z niecierpliwościa na kontynuacje tego filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:52, czad93 napisał:

> > > a wiesz kto to jest pozer?
> >
> >
> > tak, wiem, a co? a ty wiesz?
>
> a nie zastanawiałęm sie ze sie tak wyzywacie ale uzasadnij to swoim zdanie a niepodpieraj
wiikipedia:)


Pogrążasz się-.-


Cytat:

Jeju dla dzieciaków slipknot to metal dla starszych metalowców jak numetal nieistnieje i slpiknoty
krony nie sa dla nich metalem.

Niech sobie kazdy uważa slipgniota za metal


Poparte własnym zdaniem:"Bo tak?"
Co masz do wikipedii tak poza tym?


WIesz... ktos napisal na ang wiki, ze plyta Offspringa to metal alternatywny(nic, tylko plakac... poprawilem btw, Offspring jest swietny ale nie am ani krzty metalu w sobie)

A pozer(wg piosenki Nanowara) to ktoś, kto:
-słucha limp bizkit i korna
-lubi Virtual XI
-nie zna różnicy pomiędzy Bruce Dickinsonem i Blaze''m Bayley''em
-nie zna różnicy między Iron Maiden a Metallicą
-ma koszulkę Reloada

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować