Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

przyjrzy sie dobrze mojej zbroi ten napiersnik zdecydowanie nie jets na 6lvl gdybys sie choc troche na silku zanl to bys wiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glupku jakbys sie znal na silku o bys wiedzial ze on nie ma 6 lvl... ja osobiscie juz nie gram ale mam chara na 36 lvl bodajrze zreszta dam zaraz jakiegos screena ;p

20070210130652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 12:43, Hybryd napisał:

przyjrzy sie dobrze mojej zbroi ten napiersnik zdecydowanie nie jets na 6lvl gdybys sie choc
troche na silku zanl to bys wiedzial...

ja nie nazwalem ciebie debilem ale ok ok zwracam honor pomylilem screeny. Jeszcze raz sory moj blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę w to zagrać? Ściągnąłem klienta z głównej strony Silkroada. Instaluję, włączam, pojawia się komunikat o konieczności instalacji patcha. Pobrałem go z tej samej witryny (Manual patch 1.062-1.064), jednak teraz przy instalacji pisze, że wersja gry jest na niego za stara (1.059) i do aktualizacji nie dochodzi. Co mam zrobić? Ściągnąć innego patcha? Szukałem dość długo, ale nie znalazłem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem jakoś przez tego patcha... musiałem otworzyć Launchera i kliknąć któryś plik z katalogu gry :)
Wpisałem swoje ID i hasło. Jako serwer wybrałem Eldorado. Przepisuję kod z obrazka (prawidłowo!:P), daję Confirm... Po chwili w lewym dolnym rogu ekranu pojawia się jakaś informacja z "traffic" w nazwie. Podejrzewam, że chodzi o zbyt duży ruch na serwerze. W każdym razie, za moment pojawia się Disconnect... i nie mogę grać ;(.
Jest to normalne, weekendowe zjawisko i mogę spać spokojnie, czy coś trudniejszego do rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 18:21, Sztywny-pl napisał:

Przebrnąłem jakoś przez tego patcha... musiałem otworzyć Launchera i kliknąć któryś plik z
katalogu gry :)
Wpisałem swoje ID i hasło. Jako serwer wybrałem Eldorado. Przepisuję kod z obrazka (prawidłowo!:P),
daję Confirm... Po chwili w lewym dolnym rogu ekranu pojawia się jakaś informacja z "traffic"
w nazwie. Podejrzewam, że chodzi o zbyt duży ruch na serwerze. W każdym razie, za moment pojawia
się Disconnect... i nie mogę grać ;(.
Jest to normalne, weekendowe zjawisko i mogę spać spokojnie, czy coś trudniejszego do rozwiązania?


Normalne weekendowe zjawisko. W silka rzadko możesz grać bez lagów, wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w te grę już pół roku miałem pięć postaci ale dalej czegoś nie rozumiem. Po co są te kamienie? Ja je sprzedaje. One są chyba do alchemi ale to też nie wiem do czego służy..
Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jestem tu nowy, i chcialbym sobie zagrac w silka, tylko jest jeden problem, mam IP na ktore moge zalozyc tylko 5 kont w roznych mmorpg wiec je juz wykorzystales, i mam prosbe muglby mi ktos zalozyc konto w silku??????? prosze serdeczne o to......:] moj nr gg: 2393015 z gory thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ma ktoś sprzedać konto w " Silkroad " na server " Olympus " z dobrym poziomem piszcie na moje GG: 6855689 lub e-mail: grzes.bomba15@gmail.com :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 18:23, Kamiloo napisał:

Cześć, czy ktoś moze mi polecić jakiś dobry build? I czy opłaca się grać łucznikiem??


No ja ci polecę tak(kazdy na silku to wie):
Blader-Najlepszy na pvp
Glavier-tez dobry ale tyroche szybciej zabija moby i nuker go czasami rozwala
Nuker-Dobry na moby,na pvp raczej nie
Łucznik:Najlepszy na moby najgorszy na pvp

PS:Maximussel, kamienie są po to aby je wkładać w broń...Jak w diablo tyle ze jak znajdziesz tableta to musisz jeszcze poszukac elementów zywiołów i wtedy masz gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągam ją ciekawe czy sie oplaca bo dużo gier tego typu grałem i narazie najbardziej do gustu przypadło mi tibia ale to hyba hyba bedzie lepsze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie wkurza bo gierka mnie wciągnęła, a tu ciągle serwery zatłoczone i nie można grać a jak się uda to lepiej nie wychodzić. Ten nowy serwer co stawiają też będzie wkrótce zapchany, ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 11:26, hubert0 napisał:

No ja ci polecę tak(kazdy na silku to wie):
Blader-Najlepszy na pvp
Glavier-tez dobry ale tyroche szybciej zabija moby i nuker go czasami rozwala
Nuker-Dobry na moby,na pvp raczej nie
Łucznik:Najlepszy na moby najgorszy na pvp


Dzięki, tylko że ja nie wiem co oznaczają te nazwy i jak ewentualnie dodawać do umiejętności, żeby stworzyć takiego "Glavier''a" chociażby. Prosiłbym o rozbudowę wątku. Dzięki. Ale powiem, że naprawdę dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tą grę i bardzo mi się nie spodobała, za bardzo nie lubię japońskich czy chińskich klimatów (chociaż Jade Empire mi się podoba) i jest po angielsku a ja niestety nie znam angielskiego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 20:51, Kamiloo napisał:

> No ja ci polecę tak(kazdy na silku to wie):
> Blader-Najlepszy na pvp
> Glavier-tez dobry ale tyroche szybciej zabija moby i nuker go czasami rozwala
> Nuker-Dobry na moby,na pvp raczej nie
> Łucznik:Najlepszy na moby najgorszy na pvp

Dzięki, tylko że ja nie wiem co oznaczają te nazwy i jak ewentualnie dodawać do umiejętności,
żeby stworzyć takiego "Glavier''a" chociażby. Prosiłbym o rozbudowę wątku. Dzięki. Ale powiem,
że naprawdę dobra gra


Blader-Najważniejsze u niego to to ze jest full str i ma podcinke i dobitke.(bicheon)
Glavier- postac też full str tyle ze skillami z heuksal
nuke-postac full int, która używa nuków czyli takich jakby czarów (kazdy zywiol ma swój nuk)
Łucznik- postac full in lub full str z łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować