Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 1 i 2 - lepsze oficjalnie

24 postów w tym temacie

Domek

Wokół tematu wstecznej kompatybilności Xboksa 360 powstała plotka, że największe hity z pierwszej konsoli Microsoftu - Halo i Halo 2 - będą nie tylko działały na nowej maszynce, ale też zaoferują lepszą grafikę. Teraz zaś potwierdzili to sami twórcy.

Przeczytaj cały tekst "Halo 1 i 2 - lepsze oficjalnie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mozliwosc miala juz PS 2 wiec nie sadze zeby to byla jakas nowosc. Coprawda nie dawalo to gigantycznego efektu ale bylo to zauwazalne. Poczekamy zobaczymy jak to bedzie wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne posiadaczy X''a to ucieszy, mi jako PC-towcowi to w sumie wszystko jedno ;) Zresztą z dystrybucją X-Boxa 360 w Polsce będzie pewnie podobnie, jak z jego poprzednikiem znając Microsoft. Podniesienie rozdzielczości na pewno trochę grafikę poprawia, ale nie jest to nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaka, Alexei, na tym twoim nowym kompie to sobie będziesz mógł tylko screeny z tego Halo pooglądać, co najwyżej nie klatkujący trailer w HD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 17:25, Szaromir napisał:

Teraz to jeszcze tylko uzbierać na jakiegoś HDTV i grać. Ciekawe ile za rok będą kosztować LCD 26'', bo dzieś taki mam zamiar
kupić=]


w drugiej połowie 2006 dobrego lcd-hd 26'''' będziesz mógł za ok 3000 zdobyć. polecam tutaj ostatnią, wprowadzoną w tym roku linię samsungów (LExxR51B). Są cudne i cudnie działają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 17:32, D2T napisał:

> Teraz to jeszcze tylko uzbierać na jakiegoś HDTV i grać. Ciekawe ile za rok będą kosztować LCD 26'', bo dzieś taki
mam zamiar
> kupić=]

w drugiej połowie 2006 dobrego lcd-hd 26'''' będziesz mógł za ok 3000 zdobyć. polecam tutaj ostatnią,
wprowadzoną w tym roku linię samsungów (LExxR51B). Są cudne i cudnie działają :).


za 3000 to jak dobrze poszukasz to dzisiaj dostaniesz w granicach 32'''' - lcd. sony to oczywiscie nie bedzie, ale tez nie zadne gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to sony jest daleko z tyłu w temacie HD i nie ma sobie co głowy zawracać. osobiście pałam sympatią do samsunga i lg (nawet nie wiem dlaczego, ot tak po prostu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tanei lcd hd zazwyczaj maja kiepska reakcje plamki i do gier sie nie ebdzie nadawac :/ . telweizory crt z HD to w poslce chyba raczej bardzo ciezko dostac . Alternatywa sa jeszcze telewizory projekcyjne :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trivium rozdzielczosc 720p to inczej 1280x720 czyli aptrzac na jakich rozdizalkach sie dzisiaj gra na PC to ta rozdizelczosc to nic wielkiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 21:33, Mr_Hyde napisał:

Trivium rozdzielczosc 720p to inczej 1280x720 czyli aptrzac na jakich rozdizalkach sie dzisiaj gra na PC to ta rozdizelczosc
to nic wielkiego .

bo nie ma sensu zeby byla wyzsza - w przypadku telewizora i tak pixeli nie dojrzysz, bo siedzisz na tyle daleko ze twoje oko nie jest w stanie ich dostrzec. no chyba ze masz zamiar siedziec przed takim tv jak przed monitorem, 0,5 metra... ale wtedy to se raczej nie pograsz, bo oczoplasu dostaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 00:13, penny napisał:

bo nie ma sensu zeby byla wyzsza - w przypadku telewizora i tak pixeli nie dojrzysz, bo siedzisz
na tyle daleko ze twoje oko nie jest w stanie ich dostrzec. no chyba ze masz zamiar siedziec przed takim tv jak przed monitorem,
0,5 metra... ale wtedy to se raczej nie pograsz, bo oczoplasu dostaniesz :P


To chyba jakiś mutatnt jestem - gram w rozdzielczości 1024x768 i jakoś w takim F.E.A.R czy Dawn of War pojedynczych pikseli nie dostrzegam. Wiec przy jeszcze wyższych rozdziałkach tym bardziej bym nie widział. Tutaj żadnego HD TV nie potrzeba. Monitor to 17" Flatron od LG.

3000 zł za telewizor - za tyle to mam najnowszego GF i jeszcze mi zostaje. (GF 7800 GTX kosztuje około 2500)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 00:21, Bambusek napisał:

To chyba jakiś mutatnt jestem - gram w rozdzielczości
1024x768 i jakoś w takim F.E.A.R czy Dawn of War pojedynczych pikseli nie dostrzegam. Wiec przy jeszcze wyższych rozdziałkach
tym bardziej bym nie widział. Tutaj żadnego HD TV nie potrzeba. Monitor to 17" Flatron od LG. >

chodziło mu o to, że wyższej rozdziałki nie ma sensu wstawiać, bo i tak ludzkie oko jej nie dostrzeże. wg mnie jednak jak najbardziej dostrzeżenie - nie tyle o chodzi o rozróżnianie pojedynczych pikseli, co o to, że na wyższej rozdzielczości można zamieścić większą ilość detali... choć i tak na generacji x360/ps3 nie miąłoby to sensu, jeszcze za słabe sprzęty na rozdziałkę wyższą niż 720p.

Dnia 11.11.2005 o 00:21, Bambusek napisał:

3000 zł za telewizor - za
tyle to mam najnowszego GF i jeszcze mi zostaje. (GF 7800 GTX kosztuje około 2500)


10 milionów złotych za samolot - kupię ekstrarower za 50 tysięcy złotych i w zasadzie zostanie mi prawie 10 milionów złotych. zupełnie nie rozumiem tego twojego porównania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, jak wszyscy w koło twierdzą, ze next geny to taniocha bo "tylko" 400 euro, wiec jakieś 1600 zł i że to bardzo atrakcyjna cena. Tylko teraz doliczyc 3000 zł na telewizor, to już daje 4600. Juz mniej atrakcyjna. To ja w tym momencie zdecydowanie wolę zainwestować w rozbudowę kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> Bambusek

Tak tylko ja nie potrzebuję HDTV (za 3000) żeby cieszyć się (przykład z powietrza) Quake 4 w prędkości 60 klatek na sekundę - wystarczy mi Xbox 360 (za 1299). Ty natomiast potrzebujesz GF 7800 GTX (za 2500) + tonę innego stuffu, żeby cieszyć się tym samym Quake 4 w prędkości 60 klatek na sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 02:19, Bambusek napisał:

Biorąc pod uwagę, jak wszyscy w koło twierdzą, ze next geny to taniocha bo "tylko" 400 euro, wiec jakieś 1600 zł i że to
bardzo atrakcyjna cena. Tylko teraz doliczyc 3000 zł na telewizor, to już daje 4600. Juz mniej atrakcyjna. To ja w tym momencie
zdecydowanie wolę zainwestować w rozbudowę kompa.


Cóż to za logika. Po pierwsze nie ma przymusu kupowania telewizora HD już teraz, po drugie można też liczyć tak: GF7800GTX, dwurdzeniowy athlon, gigabajt ramu, milion innych podzespołów, LCD 19 cali itp. itd. i jednak konsola wychodzi taniej. Każdy juz wie, że nie lubisz konsol, nie musisz więc za każdym razem podawać jakiś pseudosensownych argumentów "dlaczego nie warto kupować konsoli", bo na nikim to wrażenia nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować