Zaloguj się, aby obserwować  
zbysheck

Czy na forum jest ktoś kto nie grał w Gothica?

62 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2006 o 17:19, des1og napisał:

Ja grałem tylko w pierwszą część Gothica. Uruchomiłem ją na jakieś 10 minut i od razu odinstalowałem.
Nie wiem co Wy takiego widzicie w tym Gothicu,

O gustach się nie dyskutuje...równie dobrze ja moge się zzapytać,co ludzie widzą w takiej FIFIE?
ja pograłem w to tylko chwilę i od razu mnie

Dnia 23.10.2006 o 17:19, des1og napisał:

Moja krótka przygoda z Gothickiem zaczęła
się na pierwszej częsci i na niej również zakończyła, bo nie mam zamiaru brać się ani za dwójkę,
ani tym bardziej za trójkę.

Błąd.To że nie podobała ci się jedynka,nie znaczy że dwójka,czy też trójka również ci się nie spodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do Gothica 2 podchodziłem chyba z 3 razy. Za 1 i 2 razem gra po prostu wydawała mi sie nudna, ale za namową kolegi spróbowałem 3 raz. Posiedziałem na komputerze przy Gothicu chyba z 6 godz(wakacje:))i się do niego przekonałem. Jak juz pierwszy raz przeszedłem ,,dwójkę" wziąłem sie za jedynkę, którą przeszedłem raz jako Mag Ognia i Mag Wody, a dwóję przeszedłem najpierw jako Paladyn, Najemnik(skończyłem na 4 rozdziale) i niedawno skończyłem jako Mag Ognia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już,to po ukończeniu np.Fallout Tactics miałem ochotę ukończyć go jeszcze raz (i co z tego,że to nie RPG).Wiedziałem,że grałem nienajlepiej,dlatego chciałem poprawić swe błędy.I ciągnie mnie do gry jeszcze raz,chociaż trzeba nad nią spędzić kupę czasu...z Gothic tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwujące są tematy tego typu. Po pierwsze, już sam ich tytuł wyraźnie daje do zrozumienia, że ktoś kto nie grał w Ghotica* jest dziwolągiem. Po drugie, służą głównie temu, aby ci którzy grali i czują się w ten sposób lepsi i mądrzejsi mieli w jednym worku tych, nad którymi mogą się mądrzyć i pokazywać im, jak to Gothica* nie lubiący się nie znają, oraz jacy są głupi, że go nie lubią.

Gohtica* nie lubię, ponieważ ma beznadziejne sterowanie, tragiczny system walki, denerwujący tryb wyświetlania grafiki (rozciąga ją) i jescze raz beznadziejne sterowanie. Ale inne RPG-i uwielbiam.

*(Nigdy nie pamiętam, jak się to pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO bardzo dziwny temat i niepotrzebny,ale co mi tam...Nie grałem w Gothica i inne gry tego rodzaju i nie mam takiego zamiaru,ponieważ bardziej preferuję Hack''n Slash.gry o podobnym stylu jak Gothic są po prostu okropnie nudne.Łazisz po tej krainie,mało stworów,zero akcji,po prostu żenada na całem linii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 17:36, lampak napisał:

Denerwujące są tematy tego typu. Po pierwsze, już sam ich tytuł wyraźnie daje do zrozumienia,
że ktoś kto nie grał w Ghotica* jest dziwolągiem. Po drugie, służą głównie temu, aby ci którzy
grali i czują się w ten sposób lepsi i mądrzejsi mieli w jednym worku tych, nad którymi mogą
się mądrzyć i pokazywać im, jak to Gothica* nie lubiący się nie znają, oraz jacy są głupi,
że go nie lubią.

Gohtica* nie lubię, ponieważ ma beznadziejne sterowanie, tragiczny system walki, denerwujący
tryb wyświetlania grafiki (rozciąga ją) i jescze raz beznadziejne sterowanie. Ale inne RPG-i
uwielbiam.

*(Nigdy nie pamiętam, jak się to pisze)


Broń Boże nie miałem zamiaru tym topikiem kogoś obrazić, jeśli tak się poczułeś to sorry, na prawdę.
A z tymi dziwolągami to w sumie odwrotnie :) - mnie właśnie trochę dziwi że Gothic ma aż tyle tematów- rozumiem, bardzo dobra gra - ale ponad 200 topiców?! Obłęd jakiś. Nie uważam się za mądrzejszego dlatego że grałem w Gothica - to idiotyczne i nie sądzę żeby ktoś tak uważał. i nie uważam że Gothic to gra idealna i każde rzeczowe argumenty na temat "nie lubię Gothica" (czy nawet jakiejś innej gry), przyjmuję do wiadomości jeśli są sensowne (akurat twoje dla mnie są sensowne :D), ale na przykład argument "grałem minutę i już mi się nie spodobał" są idiotyczne- ja grałem w Gothica koło trzech godzin i mi się nie podobał, ale myślę sobie "ma dobre recenzje- dajmy mu szansę", i po tych trzech godzinach tak mi się spodobał, że do dzisiaj jest to jedna z moich ulubionych gier.

I jeszcze raz- jak kogoś uraziłem tym tematem to na prawdę przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:10, zbysheck napisał:

Broń Boże nie miałem zamiaru tym topikiem kogoś obrazić, jeśli tak się poczułeś to sorry, na
prawdę.

Nie szkodzi, nie obraziłem się, może trochę za ostro sformułowałem posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:27, lampak napisał:

> Broń Boże nie miałem zamiaru tym topikiem kogoś obrazić, jeśli tak się poczułeś to sorry,
na
> prawdę.
Nie szkodzi, nie obraziłem się, może trochę za ostro sformułowałem posta :)


a gdzie tam ostro- ostro to mnie zjechali jak napisałem że nie wierzę w minotaura- serio :),
ale z "minotaurami" już sie pogodziliśmy więc reszta niech będzie milczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w gothica ,gram i grać będę .Moja przygoda zaczeła się wtedy gdy kumpel zaczoł mi opowiadać o gothicu i mówił o nim cały czas aż wreszcie uległem i trafiłem do krainy w której jestem do dziś.Ludzie którzy nie grali w gothica to ludzie bardzo skrzywdzeni przez los i mam nadzieję że się nawrócą na ściężkę gothicomani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic jest THE BEST! Gothic`a 1 przeszedłem 5 razy, Gothic`a 2 6 razy, Gothic 2 Noc Kruka 4 razy i pewnie Gothic`a 3 przejde min. 4 razy. Ktokolwiek nie grał nich żałuję.... Omija go najlepsza zabawa na Ziemi!!!!!!!!!!!!!!!!!
(To także zależy od gustu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 19:00, Big Show napisał:

Ja niegrałem bo nawet niewiem co to za gra.


Tyle to ja bym nie ważył się powiedzieć - w końcu Gothic to pierwsza w pełnoprawnym 3d gra fabularna w konwencji TPP. Sporo od niej między innymi czerpał wymieniany już nie raz TES3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nie grałem w Gothica i jestem z tego dumny ;)) cRPG to imho połączenie przygodówki ze strategią turową, z RPG jako takim nie ma nic wspólnego. Ponadto ile można podniecać się tymi samymi klimatami fantasy posttolkienowskiej w takich samych Baldurach, Neverwinterach i Gothicach, litości. Mnie to nie odpowiada i dlatego nie gram, tym którym się podoba życzę sukcesów i miłej gry :)

PS. Proszę o zwrócenie uwagi na to że w przeciwieństwie do pewnego użytkownika forum (bywalcy tematu o BF2142 wiedzą o kogo chodzi) nie zarzucam grającym w nie podobające mi się gry niemyślenia i niskiego IQ. W przeciwieństwie do niego dopuszczam do siebie fakt, że komuś może pasować zupełnie co innego niż mnie, stąd szczere życzenia na końcu posta, przed PSem. De gustibus, po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować