Zaloguj się, aby obserwować  
Hummer

Którą grę z serii GTA uważacie za najlepszą.

150 postów w tym temacie

Jak dla mnie to :

GTA 1 :za innowacyjnosc i rewolucyjne podejscie do tematu oraz za wspaniala grywalnosc
oraz
GTA :SA : za fajna historie zycia gangsta oraz duze mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie największe zmiany zaszły w GTA 3 tak więc "trójka" jest dla mnie najlepsza. (oczywiście VC i SA są również wspaniałe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zdecydowanie San Andreas za możliwości, ale klimatem, strasznie, ale to strasznie przypadło mi Vice City Stories. Według mnie jest ta większy feeling lat 80-tych niż w Vice City ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, hm. Rozpisywać się nie będę. A na najlepszą cześć zasługują te z przedziału 3-4. Wraz z Vice City oraz San Andreas. Jednak, szczerze mówiąc, wypowiedzieć się zbytnio nie mogę do premiery IV na PC. Dotychczas najbardziej spodobało mi się Vice City. Możliwe że w SA czasu pograć nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie części GTA za wyjątkiem tych na konsole i GTA:SA i GTA 4 xD. A z tych które miałem okazję poznać to najlepszą częścią według mnie jest zdecydowanie GTA Vice City. Świetna oprawa audio-wideo, grywalność, mnóstwo misji, świetne stacje radiowe, genialna historia + cut-scenki. Ogółem dałbym 10/10 za całokształt. O VC można mówić godzinami. Ta gra jest po prostu genialna. I taka zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie grało się w każdą z części, zawsze pojawiało się coś nowego, ale jeśli mam wybierać, to wskazałbym chyba pierwszą. Była czymś zupełnie nowym i dostarczała sporo frajdy. Bądź co bądź, była dynamiczna i miała przyjemną grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grand Theft Auto: San Andreas. Dlaczego? Przede wszystkim klimat ulicznego gangstera, swój własny gang, wszystko oddaje realia lat 80-tych. 3 ogromne wyspy, wiele swobody, samoloty, mnóstwo pojazdów, możliwości pobierania nowych aut ze stron poświęconym GTA. Fabuła, misje poboczne, nieoczekiwane zwroty akcji... To wszystko sprawia, że wg. mnie GTA:SA jest najlepszą częścią, z najlepszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trójka. Za opad szczęki jaki u mnie wywołała:) Później już nie było takiego efektu przy kolejnych częściach. Nie było takiego skoku technologii i wykonania oraz ogółu możliwości w grze. No może w SA był skok w tym co można zrobić, ale tam przegięli, nie podobało mi się SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GTA IV jest najlepsze. Klimat w tej grze jest niesamowity, bije na głowę ten z Vice City. No i nigdy nie zapomnę nocnego widoku na Liberty City z helikoptera. Ponadto ta ilość różnorakich "smaczków" w grze :P. Oj, długo by wymieniać zalety, jedno jest pewne: GTA IV jest najlepszą grą z serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie części GTA, ale w żadnej nie zżyłem się tak z bohaterem jak w IV. Śmiałem się z jego żartów, byłem wkurzony (i to bardzo), kiedy on był i smuciłem się razem z nim. Może to zabrzmi dziwnie, ale tak było. Gra ma cudowny klimat.
Natomiast najbardziej przełomowa była 1,3,4 :).

PS: Wszystkie części były bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza ze wszystkich serii GTA jest San Andreas. Wspadniały amerykański klimat;] Ogólnie perfekcyjna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować