Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkursy rocznicowe – wyników część pierwsza

80 postów w tym temacie

Po ogólnej euforii i maratonie po całym domostwie stwierdzam, ze wygralem tylko w konkursie o Wilkach, a w tym 2 zostalem umieszczony na liscie jako "10" ;p ale i tak radocha mi nie spadla :p !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sweet. Ale czy konkurs "kiloGram miesiąca" też się zalicza do tej urodzinowej seri??
kiedy zobaczymy jego laueratów?? heh??
I kiedy zobaczymy wogole wyniki innych konkursów...
I czemu akurat w tych nie wzioklem udziału a w innych ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:11, syriusz.b napisał:

Po ogólnej euforii i maratonie po całym domostwie stwierdzam, ze wygralem tylko w konkursie
o Wilkach, a w tym 2 zostalem umieszczony na liscie jako "10" ;p ale i tak radocha mi nie spadla
:p !!

hehe - się uśmiałem - dobre :)
By wygrać procka i płytę - najlepiej zająść 1 miejsce w jedym konkursie a w pozostałych wziąć udział ale zająć nie punktowane miesjce czyli np.: 11 .
trochę to bez sensu....chyba że trzeba do tego być na miejscach 1-10 we wszystkich konkursach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 21:01, Evil Khan napisał:

By wygrać procka i płytę - najlepiej zająść 1 miejsce w jedym konkursie a w pozostałych wziąć
udział ale zająć nie punktowane miesjce czyli np.: 11 .
trochę to bez sensu....


jezeli tak jest, to jest to bardzo dziwny system i niesprawiedliwy.

>chyba że trzeba do tego być na miejscach 1-10 we wszystkich konkursach....

w tym przypadku tylko 2 osoby maja jeszcze szanse na wygrana, o ile wziely udzial w pozostalych konkursach.
poczekajmy moze do jutra az ktos z CDP sie wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do przewidzenia było, łatwo napisać, najmniej punktów, ale w praktyce wygląda to idiotycznie. Już lepsze było wyjście z największą ilościa punktów, gdzie miejsca od 11 i dalej dostają 0 punmktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 21:30, Szmondrowski napisał:

Mnie nie ma na liście a udzieliłem w obydwu konkursach wszystkie poprawne odpowiedzi :(


Widać, nie byłes dostatecznie szybki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:39, Night Elf napisał:

a tak nie dosyc, ze osoby, ktore najszybciej odpowiadaly dostana nagrody to jeszcze te osoby
beda mialy szanse na dalsza wygrana.


I pomyslec, ze my dwaj czesto sie ze soba nie zgadzamy. :) A w tym przypadku pelna zgoda. Bo nie ma sensu dawac nadziei, ze cos tam mozna wygrac, a na pytanie konkursowe mozna odpowiedziec w ciagu kilku dni skoro i tak wygra pierwsze 10 osob, ktore jako pierwsze nadesla odpowiedz. Sa osoby, ktore wg. mnie zasluzyly na nagrody (Volvox na przyklad - on wie dlaczego tak uwazam ;)), pozostałym gratuluje refleksu.

Co do samych urodzinowych konkursow... moze bede sie powtarzal, ale trudno. W dwoch pierwszych wzialem udzial i mialem komplet poprawnych odpowiedzi, tyle jest w tym pociechy. Co do kolejnych... jakos nie mialem weny tworczej a ja nie lubie wysylac tekstow, ktore wg. mnie sa slabe. Cos tam napisalem, ale ostatecznie stwierdzilem, ze nie ma sensu. I tak znow wygra pierwsze 10 nadeslanych odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 22:25, Smerdek napisał:

A co z tym konkursem co trzeba było cytaty dopasować do tematów??????


Żartujesz, no on został zakończony :) Konkurs o książkach Stephena Kinga, chyba że był jakiś inny w tym czasie o którym nie wiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym narzekać ale wrażenie mam że te konkursy rocznicowe były robione na prędce. Raz że zasady nie są na 100% przemyślane. Dwa że nagrody są mało growe i tak jakby robione ze stanów magazynowych gadżetów. Może się myle...ale takie mam wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 22:30, Modest-Vermin napisał:

> A co z tym konkursem co trzeba było cytaty dopasować do tematów??????

Żartujesz, no on został zakończony :) Konkurs o książkach Stephena Kinga, chyba że był jakiś
inny w tym czasie o którym nie wiem ;D


Możesz podac mi link bo jakoś nie mogę tego znaleźć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najfajniejsze jest to, ze dawno zakonczone konkursy (te, ktorych wyniki tu komentujemy) wciaz sa reklamowane na stronie glownej gram.pl. Zobaczcie sobie obrazek ponizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 23:10, Alexei Kaumanavardze napisał:

Hmmm, a ciekawi mnie czy jeżeli ktoś wziął udział (tak jak ja) we wszytkich a nie został opunktowany
w powyższych konkursach nadal ma szans na zwycięstwo??? Znaczy w tym ogólnym??


raczej taK ALE MARNE... bo wtedy sie dostaje napewno wieksza liczbe pkt niz 10, a trzeba miec tych pkt jak najmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować