Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkursy rocznicowe – wyników część pierwsza

80 postów w tym temacie

Beznadzieja...


Osobiscie nie liczyłem, ze wygram, poniewaz ani szybki nie bylem, ani zbyt literacki... ale beznadzieja.. znowu konkurs kto pierwszy ten lepszy...

Mialem chociaz nadzieje, ze punkty dostanie kazda osoba, ktora poprawnie odpowiedziala na pytania... a tak nie dosyc, ze osoby, ktore najszybciej odpowiadaly dostana nagrody to jeszcze te osoby beda mialy szanse na dalsza wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom obu konkursów.
A ile jest właściwie za następne miesjca? Jest jakaś stała wartość (np.11) dla każdego kto startował, czy to dalej jest przeliczane według poprawnych odpowiedzi i czasu wysłania? Bo wtedy można by mieć setki punktów, co praktycznie wykluczałobo z dalszej rozgrywki, zwłaszcza że są osoby, które już są na obu listach jednocześnie, co daje im mniej niż 20 punktów (jak dobrze widzę np. slave99@ - 9 punktów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O płytę wygrałem. :) Może nie jest to mój ulubiony styl muzyki, ale co tam. Widze, że w ogólnej rywalizacji nie mam szans i teraz wiernie kibicuję mojemu dobremu znajomemu z Andergrandu Bajujowi, który to widzę generalnie jest aktualnie drugi. Jak uda mu się wygrać to Andergrandowa będzie się lać strumieniami. :P Czekam również na wyniki pozostałych konkursów, gdyż mam jeszcze nadzieję na wygranie książki, gdyż to na nich mi bardziej zależało, niż na tej płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To według mnie troche dziwna jest punktacja gdyż, ktoś ospowiedział dobrze ale późno i nie dostał żadnego punktu. Powinno być tak że wszyscy dostają tyle punktów w zależności od odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:56, Piotrbov napisał:

To według mnie troche dziwna jest punktacja gdyż, ktoś ospowiedział dobrze ale późno i nie
dostał żadnego punktu. Powinno być tak że wszyscy dostają tyle punktów w zależności od odpowiedzi.



No własnie... bo takie konkursy sa inaczej bez sensu...

Juz po 20 minutach od dodania konkursu nie ma sensu dawac zgłoszen, bo napewno ktos juz wygooglował... a najsmieszniejsze jest to, ze konkurs trwał 2 dni... Po co? Jak wynik mozna bylo podac po 15 minutach...

Dochodzi do tego szybkosc dzialania klijenta poczty itp. itd.

Miałem nadzieje, ze chociaz ten ostateczny konkurs bedzie... bardziej "friendly", ale widze, ze sie zawiodłem troche na CDP...

Nastepne konkursy powinny miec max czas 1h, bo pozniej to nawet nie ma co dawac ludzia nadzieji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 19:02, Night Elf napisał:

Nastepne konkursy powinny miec max czas 1h, bo pozniej to nawet nie ma co dawac ludzia nadzieji...


I po tej godzinie cała reszta traci szansę na nagrodę główną. Bo trzeba wziąć udział we wszystkich konkursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować