Zaloguj się, aby obserwować  
Lucas_the_Great

Redakcja gram.pl – Książka Życzeń i Zażaleń

401 postów w tym temacie

Witam serdecznie dokonałem dzisiaj rejestracji gry Toca Race Driver 2 i dostałem dostęp do kodów do mojej gry niestety kody nie działają w grze pomimo aktywacji wpisania i akceptacji proszę o pomoc co się dzieje może jakiś błąd popełniłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem gre setlers 2 (10-lecie) w grze przez internet mozna zalogowac tylko jednego uzytkownika. dlaczego nie moza stworzyc drugiego loginu i dlaczego jest widoczne haslo tego loginu . w wczesniejszych grach setlers nie bylo takiego problemu czy to sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jest odpowiedź na recenzję http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9Afe1
> "Unreal II: The Awakening
> Opis oraz cechy produktu:
> Kontynuacja hitu z 1998 roku, przedefiniowująca gatunek FPS-ów w ten sam sposób, w jaki zrobiła to część pierwsza."

No dajcie spokój... ażsie płakać chce jak się coś takiego czyta... Ja wiem że trzeba grze dobrą reklamę robić, ale to zdanie godzi w godność doskonałego jak dla mnie Unreala... wtedy to naprawdę był przełom, a powszechnie wiadomo że U2 to porażka i nie dorasta jedynce do pięt... Takie recenzje są dla mnie śmieszne i psują wizerunek CDP...
Dziękuję za uwagę.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 23:05, jarek1011 napisał:

zainstalowalem gre setlers 2 (10-lecie) w grze przez internet mozna zalogowac tylko jednego
uzytkownika. dlaczego nie moza stworzyc drugiego loginu i dlaczego jest widoczne haslo tego
loginu . w wczesniejszych grach setlers nie bylo takiego problemu czy to sie zmieni.


Temat o Settlersach:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8017&u=269

Ten, w którym się dopisałeś traktuje o redakcji gram.pl, czyli ludziach zajmujących się pisaniem newsów, co zresztą mogłeś przeczytać w postach na górze strony.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 17:41, damos123 napisał:

Witam jesli to jest ksiazka zyczen i zazalen to oficjalnie skladam zazalenie. Powodem jest
totalny brak zainteresowania przez cdp jak i ekipe gram.pl sprawa gry Dawn of War 40.000
Dark Crusade.

Nie rozumiem, dlaczego NAM zarzucasz brak zainteresowania. REDAKCJA zamieściła obszerną zapowiedź, a ponieważ nie ma jeszcze finalnego produktu, to nie zrobiliśmy "rzutu okiem"... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 00:11, Deejay napisał:

No dajcie spokój... ażsie płakać chce jak się coś takiego czyta... Ja wiem że trzeba grze dobrą
reklamę robić, ale to zdanie godzi w godność doskonałego jak dla mnie Unreala... wtedy to naprawdę
był przełom, a powszechnie wiadomo że U2 to porażka i nie dorasta jedynce do pięt... Takie
recenzje są dla mnie śmieszne i psują wizerunek CDP...
Dziękuję za uwagę.
Pozdrawiam.

Nasza REDAKCJA nie tworzy fiszek sklepowych... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobię życzę,by były gry za wPLN i tylko,życzę sobie,aby było mniej spamerów choć chyba tego nie załatwicie :D i życzę sobie,bym był...Własnotytułowcem!!!A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 07:10, Varras napisał:

Ja sobię życzę,by były gry za wPLN i tylko,życzę sobie,aby było mniej spamerów choć chyba tego nie załatwicie :D i życzę sobie,bym był...Własnotytułowcem!!!A co!

no to jeszcze moze zycz sobie uscisk reki obydwóch zalozycieli CDP? a co sobie bedziesz zalowal!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 08:10, Varras napisał:

Przecież zartuje.Kaczory aż tak was sterroryzowały,że żartować nie można??

hihihi:P ja tez:P nie ma to jak dac sie nabrac na wlasny zart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 08:22, Thor napisał:

> Przecież zartuje.Kaczory aż tak was sterroryzowały,że żartować nie można??
hihihi:P ja tez:P nie ma to jak dac sie nabrac na wlasny zart:)

http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety
* Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji

Ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzenie do gram.pl - co Wy na to, żeby każdy mógł pisać newsa na stronę (jak na Digart.pl), modzi by tylko zatwierdzali? Znacząco by to podwyższyło wskaźnik świeżości artykułów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 12:45, McKo napisał:

Dlaczego gra Driver ma dwie ceny ?? jedna pozycja - 10,99 druga pozycja 15,99
Pozdrawiam


Witam. Ten temat dotyczy redakcji gram.pl, czyli newsów i komentarzy.
Chcąc uzyskać odpowiedź na swoje pytanie, zwróć się do CDP:
http://www.gram.pl/kontakt.asp
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować