Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Need For Speed ??? Co chcielibyście ujrzeć w następcy Carbona??? - temat ogólny [M]

26 postów w tym temacie

Zakładam ten temat,ponieważ chciałbym sie dowiedzieć,czego oczekujecie w następnej edycji NFS''a(pojawi sie napewno:)
Premiera Carbona już tuż,tuż,ale tu mozemu wybiegać w przyszłość:)

Osobiście chciałbym tryb,w krórym własnoręcznie ustalalibyśmy trasę wyścigu.Byłoby to naprawde super.
Więc,oczekuje dalszych propozycji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:22, NyGgA MiLy napisał:

Więc,oczekuje dalszych propozycji!

Osobiście chciałbym lepszej bajeczki (fabuły) ta z most wanted była niezła a underground 2 miał bezsensowną o ile to wogule można było nazwać fabułą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisz co byc chcial miec w carbonie w temacie o carbonie a nie w temacie co byś chcial miec w carbonie ;/
czyli ze wychodzi na jedno... jak masz tema o carbonei to tam pisz

to tak jak bys napisał temat Gothic III i temat Gothic III co lubisz ?
Jak bys napisał w tamtym temacie i zadal bys takie samo pytanko jakie jest w temacie by ci chyba duzo osób odpoweidzialo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 17:45, ŚwinkaBobo napisał:

Pisz co byc chcial miec w carbonie w temacie o carbonie a nie w temacie co byś chcial miec
w carbonie ;/
czyli ze wychodzi na jedno... jak masz tema o carbonei to tam pisz

to tak jak bys napisał temat Gothic III i temat Gothic III co lubisz ?
Jak bys napisał w tamtym temacie i zadal bys takie samo pytanko jakie jest w temacie by ci
chyba duzo osób odpoweidzialo ;/


Nie wiem zy zauwazyles ale to nie jest temat o carbonie i osoby wypowiadajace sie tu nie pisza o carbonie tylko ogolnie o przyszlosci serii nfs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

"Co chcielibyście ujrzeć w następcy Carbona?"

Nie w Carbonie, który jest następcą Most Wanted.

Swoją drogą - chciałbym wozy, które mogłyby się zniszczyć (realizm), więcej wozów, jakieś nowe rodzaje wyścigów (np. coś w stylu jazdy z A do B dowolną drogą)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście pełen tuning tak jak w U2 albo i nawet lepiej.Dobrej fabuły,pięknej grafy,muzy oraz pełen realizm :)Oto moja lista życzeń xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalne dzwięki silnika Astona Martina DB9.Wg. mnie po pełnym tuningu samochód w NfSMW pracuje jak maluch na przepalonym wydechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i ciekawe kto z twórcow Most Wanted stwierdził, że Chv. cammaro ss nie będzie dostępny w trybie carrier i nie da się go tuningować! nawet nie chce sie komentować. NIe było też wg. mnie niezłego Hummera H2 i nic z SUV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał, żeby było tak, że ścigamy się po całym swiecie(identycznym jak jest naprawdę:D), żebyśmy kupowali sobie domy, rzeczy do domu itp. (mógłbym sobie kupić identyczny dom jak mam naprawdę:) Samochody byłyby takie jak naprawdę:) No wogóle, żeby gra była jak prawdziwe życie(różniła się tylko tym, że to gra) Mogłoby być też tak, że mamy pracę i musimy w niej pracować, albo, że przychodzimy do domu włączamy komputer i gramy np. w NFSU2:D, bo MW nam nie będzie działał:D
A żeby było jeszcze fajniej, to moglibyśmy zaczynać jako małe dziecko, rosnąć, chodzić do szkoły:( itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa... to ja żle przeczytałem ;/ myslałem (dłurzsza wersja) W następcy mw czyli carbonu :D
czyli wiesz wychodzi na carbon


Dobra to przyznaje mój błąd i wszystkich przepraszam których uraziłem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:35, Paweł10 napisał:

Ja to bym chciał, żeby było tak, że ścigamy się po całym swiecie(identycznym jak jest naprawdę:D),
żebyśmy kupowali sobie domy, rzeczy do domu itp. (mógłbym sobie kupić identyczny dom jak mam
naprawdę:) Samochody byłyby takie jak naprawdę:) No wogóle, żeby gra była jak prawdziwe życie(różniła
się tylko tym, że to gra) Mogłoby być też tak, że mamy pracę i musimy w niej pracować, albo,
że przychodzimy do domu włączamy komputer i gramy np. w NFSU2:D, bo MW nam nie będzie działał:D
A żeby było jeszcze fajniej, to moglibyśmy zaczynać jako małe dziecko, rosnąć, chodzić do szkoły:(
itp:)


Wszystko fajnie, tylko ja mam takie subtelne pytanie - po co nam w takiej sytuacji życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować