Zaloguj się, aby obserwować  
GaNgStA

Koty (Te zwierzaki futerkowe)

990 postów w tym temacie

Jeszcze kilka fotek:) Sorry za słabą jakość ale musiałem robić zdjęcia z komórki:( Aha, mój kot strasznie uwielbia reklamówki:) (foto5)

EDIT: mam jeszcze fotki z pilnie strzeżonej bazy wojskowej, bliżej znanej jako pokój siostry:)

20080403101829

20080403101837

20080403101844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 10:19, W.S.A.D napisał:

Jeszcze kilka fotek:) Sorry za słabą jakość ale musiałem robić zdjęcia z komórki:( Aha,
mój kot strasznie uwielbia reklamówki:) (foto5)

hehe no fajnego masz zwierzaczka taki wydaje sie miły :P 8/10 za taką fajną sierść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 10:19, W.S.A.D napisał:

Jeszcze kilka fotek:) Sorry za słabą jakość ale musiałem robić zdjęcia z komórki:( Aha,
mój kot strasznie uwielbia reklamówki:) (foto5)

EDIT: mam jeszcze fotki z pilnie strzeżonej bazy wojskowej, bliżej znanej jako pokój
siostry:)

Też chce takiego kota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 10:21, Dekerinho6 napisał:

> Jeszcze kilka fotek:) Sorry za słabą jakość ale musiałem robić zdjęcia z komórki:(
Aha,
> mój kot strasznie uwielbia reklamówki:) (foto5)
hehe no fajnego masz zwierzaczka taki wydaje sie miły :P 8/10 za taką fajną sierść :P

Ja mam alergię na sierść kota. Bo jak przy mnie jest kot to mi się chce kichać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 10:04, Dekerinho6 napisał:

> mam pytanie.Czy na kota trzeba wydawać mnustwo pieniędzy i czy trzeba płacić jakiś
podatki
> czy coś w tym stylu?? Z góry dzięki
Nie nie trzeba podatków płacić :P. A pieniądze wydawać to co masz konkretnie na myśli
?? :P

z pięniędzmi chodzi mi o to że np.karma, weterynaż ewentualnie zabawk iitp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 10:06, KannX napisał:

> mam pytanie.Czy na kota trzeba wydawać mnustwo pieniędzy i czy trzeba płacić jakiś
podatki
> czy coś w tym stylu?? Z góry dzięki

Podatków nie ma, ale na utrzymanie i leczenie moich 3 kotów przez 4 lata to już poszło
łącznie ponad 10tys zł :)

dla mnie to troche dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 10:26, JDarkness8 napisał:

> > mam pytanie.Czy na kota trzeba wydawać mnustwo pieniędzy i czy trzeba płacić
jakiś
> podatki
> > czy coś w tym stylu?? Z góry dzięki
> Nie nie trzeba podatków płacić :P. A pieniądze wydawać to co masz konkretnie na
myśli
> ?? :P
z pięniędzmi chodzi mi o to że np.karma, weterynaż ewentualnie zabawk iitp.


No to wiesz karma przede wszystkim ja by ci polecał nie wiem czy poprawnie napisze ale to nic "KITIKET" tak to sie chyba nazywa w puszcze z mięsem i sucha karma. No i weterynarz to przede wszystkim szczepionki !. Ja mam dla swojego kota tak zwaną książeczkę zdrowia i tam mi pisze jakie szczepiąki itp. Polecam załóż sobie taką często sie przydaje. A zabawki to zwykłe mozna nawet zrobić ręcznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 10:29, Dekerinho6 napisał:

> > > mam pytanie.Czy na kota trzeba wydawać mnustwo pieniędzy i czy trzeba
płacić
> jakiś
> > podatki
> > > czy coś w tym stylu?? Z góry dzięki
> > Nie nie trzeba podatków płacić :P. A pieniądze wydawać to co masz konkretnie
na
> myśli
> > ?? :P
> z pięniędzmi chodzi mi o to że np.karma, weterynaż ewentualnie zabawk iitp.

No to wiesz karma przede wszystkim ja by ci polecał nie wiem czy poprawnie napisze ale
to nic "KITIKET" tak to sie chyba nazywa w puszcze z mięsem i sucha karma. No i weterynarz
to przede wszystkim szczepionki !. Ja mam dla swojego kota tak zwaną książeczkę zdrowia
i tam mi pisze jakie szczepiąki itp. Polecam załóż sobie taką często sie przydaje. A
zabawki to zwykłe mozna nawet zrobić ręcznie :)


Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 10:36, Dekerinho6 napisał:

A jeszcze jedno no i przede wszystkim jak chcesz dbać porządnie o kota no to kup specjalne
szampony do kompieli kota itp. :P

właśnie. Jak się myje kota i czy poprostu go wyszorować opłukać itp.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 10:39, JDarkness8 napisał:

> A jeszcze jedno no i przede wszystkim jak chcesz dbać porządnie o kota no to kup
specjalne
> szampony do kompieli kota itp. :P
właśnie. Jak się myje kota i czy poprostu go wyszorować opłukać itp.??

NIE ! :P najpierw musisz go oswoić z wodą czyli nalać troszkę wody do wanny czy gdzie tam chcesz i włożyć go tam i chwilkę potrzymać pochlapać go i tak z 10 minut. Potem wziąść trochę szamponu na rękę i lekko go zacząć myć czyli takie lekkie szorowanie :P. A najbardziej musisz uważać jak myjesz głowę żeby szampon nie dostał sie do uszów i do oczu więc musisz być bardzo ostrożny. I najważniejsze przy spłukiwaniu go tak samo musisz uważać żeby woda nie dostała sie do oczów ani do uszów. No i potem go wyciągnąć i wytrzeć ręcznikiem. I gotowe !. I tak po 2/3 myciach sie przyzwyczai i sam bedzie sie chciał kompać :P. Wiem to po swoim kocie :P cóż to to chyba najważniejsze jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 10:44, Dekerinho6 napisał:

> > A jeszcze jedno no i przede wszystkim jak chcesz dbać porządnie o kota no to
kup
> specjalne
> > szampony do kompieli kota itp. :P
> właśnie. Jak się myje kota i czy poprostu go wyszorować opłukać itp.??
NIE ! :P najpierw musisz go oswoić z wodą czyli nalać troszkę wody do wanny czy gdzie
tam chcesz i włożyć go tam i chwilkę potrzymać pochlapać go i tak z 10 minut. Potem wziąść
trochę szamponu na rękę i lekko go zacząć myć czyli takie lekkie szorowanie :P. A najbardziej
musisz uważać jak myjesz głowę żeby szampon nie dostał sie do uszów i do oczu więc musisz
być bardzo ostrożny. I najważniejsze przy spłukiwaniu go tak samo musisz uważać żeby
woda nie dostała sie do oczów ani do uszów. No i potem go wyciągnąć i wytrzeć ręcznikiem.
I gotowe !. I tak po 2/3 myciach sie przyzwyczai i sam bedzie sie chciał kompać :P. Wiem
to po swoim kocie :P cóż to to chyba najważniejsze jak masz jeszcze jakieś pytania to
pytaj !! :)

jeszcze raz dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 10:49, Draxvoxdor napisał:

Taa jasne kot będzie się chciał kąpać xD

No przecież wiadomo że pierwszy raz jest trudny ale po dwóch trzech kompielach to będzie dla niego przyjemność :P.Bo będzie miał czyściutką sierść po prostu będzie sie dobrze czuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 10:49, Draxvoxdor napisał:

Taa jasne kot będzie się chciał kąpać xD


Niektóre koty lubi się kąpać :) Np. kot mojego kolegi. Nalewa się wodę do wanny, trochę mydła rozpuszcza i jest piękne z pożycztenym, bo kot się pluska i wychodzi czysty po zabawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 10:56, Draxvoxdor napisał:

Też racja. To nie pies że wytarza się w hmm... czymś:P i będzie smutny jak to z niego
zmyjesz xD

Wiesz kota trzeba wypuścić na pole żeby sobie pobiegał bo po domu to by nie wytrzymał :P. I zawsze sie o coś otrze i już ubrudzony. Ja swojego kota myję co 3/ dni i jest czyściutki ale też czasami przychodzi brudny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 13:20, W.S.A.D napisał:

A wasze koty też włażą na firaniki :)[ fot 1] bo ta firana jest cała podrapana i nie
wiem co robić:(


może zdjąć firanki i zamontować żaluzje ;) ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować