Zaloguj się, aby obserwować  
GaNgStA

Koty (Te zwierzaki futerkowe)

990 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2008 o 19:19, matiz123 napisał:

Filmik (nakręcony podczas ostatnich chwil życia myszy :P) możecie obejrzeć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=9tUDoGPCUS0

Biedna myszka :P jezu, jak mi jej żal było. Koty nigdy nie zabijają od razu, tylko się tak bawią ofiarą, tarmoszą, wywracają, to takie okrutne xD i są bardzo cierpliwe, to prawda. Mój nie raz potrafił też tak siedzieć, jak jakiegoś robala przyuważył. Nie wiem co w tym ciekawego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 22:08, Arclight napisał:

Mój kot na szczęście nie ryzykuje pogoni za ptakami poza obszar balkonu ;) Mieszkam na
3 piętrze, więc pewnie nic poważnego by się jej nie stało - choć czytałem, że 4 piętro
to wysokość z jakiej kot może w miarę bezpiecznie spaść - im wyżej tym szanse są niższe.
Pyśka (bo tak się wabi) tylko raz próbowała łazić po poręczy, ale nie przypadło jej to
do gustu. Nie sprawdzę więc, czy odbije się dostatecznie wysoko, by wskoczyć sąsiadom
na balkon ;)


Mój notorycznie podróżował pomiędzy balkonami sąsiadów :) Co więcej, nawet nie chciał wracać i trzeba go było zwabiać dużą ilością świeżego mięsa^^ Teraz między balkonami zamontowane są deski, żeby więcej taki wścibski nie był i sobie krzywdy nie zrobił (ma już ok 15 lat). Ojj, ile on przetrwał, istny weteran :) Był już nawet na zejściu, ale ratowałem go, niosłem go przez pół miasta do weterynarza na zastrzyki itd. Teraz ma się już dobrze, po za tym że niestety czasami zdarzy mu się nie zdążyć do toalety (co poradzić, przecież go z domu za to nie wyrzucę, bo bardzo się do niego przywiązałem) i nadal ma jakieś problemy z trawieniem ;/ Cóż, starość nie radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy z rodzinką wyraźny problem z nazwaniem kota. Pada dużo propozycji ale żadna narazie się nie przyjęła na dłużej. Chociaż najczęściej wołamy na niego poprostu: Kot... Jakieś ciekawsze propozycje? Byle krótkie.

20080724102152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 10:22, zpawelz napisał:

Mamy z rodzinką wyraźny problem z nazwaniem kota. Pada dużo propozycji ale żadna narazie
się nie przyjęła na dłużej. Chociaż najczęściej wołamy na niego poprostu: Kot... Jakieś
ciekawsze propozycje? Byle krótkie.

Proste. Garfield :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 10:29, Pablo Querte napisał:

Proste. Garfield :D


Nie no, tylko nie Garfield:D. Nie dość, że mi się nie podobają komiksy o nim i, że co drugi rudy kot nazywa się Garfield to jeszcze lekko przydługie imię. Same wady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 10:22, zpawelz napisał:

Mamy z rodzinką wyraźny problem z nazwaniem kota. Pada dużo propozycji ale żadna narazie
się nie przyjęła na dłużej. Chociaż najczęściej wołamy na niego poprostu: Kot... Jakieś
ciekawsze propozycje? Byle krótkie.

Kociak jest cudowny, śliczny! Ja chciałam swojego kota nazwać Agent, ale rodzina się nie zgodziła ;P w ogóle najlepiej jak sami coś wybierzecie.Wygrzebałam jakieś stronki z imionami dla kotów, może sobie przejrzyj. Większość jest głupia, ale może coś znajdziesz ;)
http://www.cats.alpha.pl/imionadlakotow.htm
http://www.animals.silesia.nazwa.pl/r eadarticle.php?article_id=15
PS. Gratuluje zwierzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 10:55, azure83 napisał:

> Sierściuch ? ;P
Nie obrażajmy fajnego kotka ;P to już lepiej "Futro" ;)


Nie widzę nic złego i obraźliwego w takim imieniu kota :)

ps. Moja znajoma ma dwie kotki które nazwała Menda i Łajza :)))) Sympatyczne zwierzaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 10:51, k13 napisał:

Fluffy ? ;P

Albo Fluff - krótkie, dźwięczne i wdzięczne ;)

LostParadise: to krótkie miało być. Sierść jeśli już q= Albo Kłaczek [hłe hłe] q= q=

Czy mi się zdaje czy promuję rzeczowniki? q=

Ale to takie rozkoszne stworzenie, że aż się prosi o jakieś ''łobuzerskie'' imię. Tu niestety pomysłu nie mam /=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kot o którym wam kiedyś tutaj pisałem jest poprostu przesłodki! Nie dość, że się cały czas wścieka, bawi się i chce się bawić to jak coś zbroi (głównie kiedy go wpuszczam do domu) zaraz słychać głośne mruczenie :) Jeszcze tak fajnie wtedy rusza łapkami :) Gdyby był uczony od małego (ma już chyba 4 lub 5 miesięcy) to siedziałby w domu, no i ma dużo zabawek (głównie robione przeze mnie) takiego drapaka (i tak nie chce go drapać ;P), myszę, tunel no i dwa kłębki wełny :) Czasami też mu jego matka jakąś mysz przyniesie (której nie ma całymi dniami, a czasami nawet kilka, podejrzewam że się gdzieś okociła, ale nie umnie).
Pozdro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mój szkodnik. Nazwałem go Dante. :))
Jest to Brytyjczyk, kot.
Na zdjęciach ma półtora miesiąca.

[edit] lol... Kliknąłem dodaj nowy post a odpisało poprzednikowi oO. Tego jeszcze nie widziałem :D
Może jak porobię jakiś fotek to postne jeszcze (teraz Dante kończyć będzie 5 miesięcy).

20081003174630

20081003174638

20081003174647

20081003174655

20081003174703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 10:22, zpawelz napisał:

Mamy z rodzinką wyraźny problem z nazwaniem kota. Pada dużo propozycji ale żadna narazie
się nie przyjęła na dłużej. Chociaż najczęściej wołamy na niego poprostu: Kot... Jakieś
ciekawsze propozycje? Byle krótkie.


Killer nie pasuję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 17:47, Madoxx napisał:

To mój szkodnik. Nazwałem go Dante. :))

Poczekaj aż podrośnie ;) Wtedy imię "Dante" będzie świetnie odwzorowywało jego charakter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie macie kocury. ;] Ja swojego czarnucha nazwałem dwoma imionami - oficjalnie Miczurin, ale także Czarnobyl (tak, wiem, że miejsce nazywa się Czernobyl ^^).
Czym karmicie koty? Mój dostaje do jedzenia suchą karmę Kittecat (czy jak to się tam to dziadostwo pisze), od której dostał pięknej, lśniącej sierści, czasem jakąś rybkę "opracuje", jak mówi reklama "ryba wpływa na wszystko". ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować