Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall - wrażenia z prezentacji prasowej

61 postów w tym temacie

Hakken

Kiedy prosiliśmy Tolla aby obejrzał nadchodzącą grę Guild Wars : Nightfall nie spodziewaliśmy się takiej relacji. Oparł ją na zeznaniach jakiegoś tajemniczego indywiduum, którego nazywa „Władimir”. Mimo tego opowieść jest ciekawa i warta publikacji. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars: Nightfall - wrażenia z prezentacji prasowej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... A tak pozatym moje Guild Wars Nightfall miało być 2 dni przed premierą i...? Gdzie ono jest??? Pytam się CDP! Zmienili date wysyłki na dziś i... Dalej nie wysłali... głowa przy tym odpada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcialo mi sie czytac tego artykulu... mam nadzieje ze przesla mi gw popoludniu bo mam niezbyt dobre uklady z rodzicami (a przynajmniej bede mial bo dzis wywiadowka ;( ) bede mial przewalone jak nic... dlatego wole sam oderbac a nie rodzicom dac kase aby zaplacili bo znajac ich to jako kare odbiora mi moje gw na conajmniej tydzien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz, powtarza sie sytuacja sprzed 6 miesiecy, gdy zamowienia owszem byly wyslane, ale dwa czy trzy dni po czasie. Czyli, mowiac innymi slowy: CDP znowu leci sobie w przyslowiowe "kulki" (chyba, ze znow jest to wina producenta, w takim przypadku nie mam zadnych pretensji do naszego "biednego" wydawcy - ciekawe, ze GW:N EK jakos dotarlo o czasie - czyzby byla to drobna sugestia: kupcie drozsza wersje albo mamy was gdzies?). Nawet nie wiem czy darowac sobie wyklady i czekac na kuriera (ktory znow dotrze po tygodniu, albo i pozniej)... tylko po to by dowiedziec sie, ze: "przykro nam ale wysylka sie opoznila", a Master S*** dostarczy ja 3.XI czy 6.XI (prawde mowiac nie zdziwilbym sie gdyby zaistniala taka sytuacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teskt moze byc, z tego co słyszałem to edycje kolekcjonerską mozna zamawiac do 27 października i nie mogę zamówic bo mnie wywala na głowną strone gram.pl wie ktos czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja EK dotarła do mnie wczoraj, było tak, status nadal na poziomie pakowania, a już było dawno wysłane.
Także spokojnie jutro z bananem na ustach odbierzecie Guild Wars:Nightfall;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować