Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwie rewelacyjne gry za małą kasę już w sprzedaży!

58 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt z przyjemnością informuje, że do sprzeda trafiły dwie doskonałe gry: nowa trójwymiarowa wersja klasycznego hitu z 1996 - The Settlers II: 10-lecie oraz totalnie odjechane wyścigi samochodowe FlatOut 2.

Przeczytaj cały tekst "Dwie rewelacyjne gry za małą kasę już w sprzedaży!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem z tego wszystkiego dungeon siege 2 w przecenie i teraz sie zastanawiam czy dobrze zrobiłem. Nie mówie ze gierka jest głupia, fajna fabuła itp. ale w opakowaniu odłamany był wieszaczek. I napisałem do pomocy kilka dni temu i jeszcze nie odpisali. Dobra, ale to nie jestem w temacie ;)Ma ktoś juz flatouta 2 ?? Jesli tak to niech opowie w kilku zdaniach. Ja te 2 gierki na pewno kupie sobie kiedys, ale na razie mam w co grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze dizsiaj albo jutro polecę po niego :P Kogo? Czego? Po co? Po FlatOuta ''''dwójkę'''' (2) oczywiście. Swietna gierka za małą kasę. Czemu? Bo jest świetna...i tyle i .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taj ja polecialerm sobie po settlersów II i po flatouta, w Katowicach ani tych gierek nie ma w Empiku ani w Saturnie.... więc pozostaje jeszcze czekać a myślałem, że to już zaraz będzie.. cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak PAfun, niby dzisiaj premiera ale jednak nie dzisiaj.... więc... myślałem że skoro premiera to gra będzie dostarczona do sklepów dzień wcześniej lecz chyba się pomyliłem, zostaje nam tylko jutro iść poszukać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować