Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Quiz z Morrowinda (tylko dla twardzieli)

2097 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 14:10, Bidasek napisał:

Arf, zapomniałem. Z tej dwójki tylko Baladas posiada nazwisko, mianowicie; Demnevanni.

Dobrze.

Dnia 26.11.2006 o 14:10, Bidasek napisał:

Therana ma tylko tytuł mistrzyni (vide mistress Therana). Ani w CS, ani w grze nie było jakiejkolwiek
wzmianki o jej nazwisku.

Sam zapomniałem, ale pamiętałem, że są dwa wyrazy okleślające jej osobę. :) Jednak był to tytuł a nie nazwisko. :) Dobrze.

Dnia 26.11.2006 o 14:10, Bidasek napisał:

Co do samych wyroków, otrzymujemy je od "pewnych osób" po zostaniu arcymistrzem Morag Tong.
Aby te "pewne osoby" spotkać należy wypytywać otoczenie (tj. innych NPC''ów w danym miejscu)
o np. ''biężące'' miasto. Jeżeli mamy u tych postaci pasek perswazji pełen przynajmniej w 75%,
wtedy powiedzą nam u kogo dostaniemy robotę.

Hmm, ja wiem, że zadania dostajemy po zabiciu Dagoth Ura. Wtedy pierwszy lepszy Mistrz Morag Tong daje nam wyroki. Szczerze powiedziawszy nie wiem czy twoja odpowiedź jest dobra bo nigdy nie spotkałem się z takim rozwiązaniem. Znając grę to wszystko jest możliwe. Jednakże wymieniłeś ofiary, więc to "dodatkowe" pytanie zostawmy.

Bidasek +1

Zadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 16:28, Bidasek napisał:

To może coś prostszego:

Jakie imię nosi strażnik "Szalonego boga"?

Chodzi o strażnika broni czy o tych co przy posągu biegają?
Ten pierwszy to Duża Głowa.
Szalony bóg to Shegorath.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, miałem na myśli mi o Sotha Sila.

Skoro już wiadomo o jakie bóstwo chodzi, to wskazanie imienia jego protektora nie będzie budzić wątpliwości.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to olbrzymi robot Imperfect (po angielsku, polskiej nazwy nie pamiętam, dosłowne tłumaczenie było by Niedoskonały, ale nie wiem czy o to chodzi), myślę że zaliczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie by tu wymyślić pytanie?
Dobra, z serii banalne, gdzie jest Umbra, kto ją ma i gdzie się dokładnie znajduję (dość dobry opis lub mapka)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Umbra to taki fajowy dwuręczniak, a ma go ork o tym samym imieniu, który prosi nas o honorową śmierć w walce. Znajduje sie na północ i nieco na wschód od Suranu. Ciężko znaleźć to miejsce, najlepiej przelewitować przez góry na północ aż do pierwszej ścieżki po drugiej stronie i iść na wschód. Sto na wolnym powietrzu na zachód od Telasero i na południe od jaskini Saturan. Wiem dobrze, bo zawsze jak gram, to po Umbrę latam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na popielnej ziemi (wzniesienie), na wschód od Suran znajduje się Orsimer (Umbra) odziany w komplet orkowej zbroi, który twierdzi, że widział w życiu wszystko i pragnie umrzeć. Dodatkowo posiada miecz zwany Umbrą (czyż to nie odkrywcze?) zaklęty na chwytanie dusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


sasasa ;]

pytanko ode mnie- jaki tekst wali pewien Nord stojący na zewnątrz fortu śnieżnego na Soltsheim gdy koło niego przechodzimy?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Uff sorka za zamieszanie, ale prosiłbym o angielską wersję...
Własnie odkryłem że odinstalowałem dzisiaj morro, żeby sobie zrobić miejsce a światynie pierwotnego zła i nie mam jak tego sprawdzić, a angielski tekst znam na pamięć xD
przepraszam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 14:10, Probos napisał:

Hmm myślę że pasowało by zadać nowe pytanko...A więc, jak nazywa się wyrocznia Kultu Tamriel
( ta w Ebonheart ) :D


Lalatia Varian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować