Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Quiz z Morrowinda (tylko dla twardzieli)

2097 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2006 o 20:53, MastAlol napisał:

Nie, zła lokalizacja, zła broń (dodam że to artefakt, jak możecie nie wiedzieć :P) i nie podałeś
z kim sobie pomieszkuje tam gdzie jest.


Lokalizacja to: Mydło i Powidło. Broń "clutterbane". Przesiaduje z niejakim "Used Clutter Salesman".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze pytanie. Nie wiem co zadać, a więc:
Gdzie znajduje się Amulet Methasa Hlaalu? Proszę podać lokację, gdzie się znajduje i w czym. I dobrze by było o powiedzenie czy jest z czymś związany (jakieś zadanie itd.), jeżeli jest to krótko powiedzieć z czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:08, Wasizi napisał:

Narazie nikt nie odpowiada, no to dam podpowiedź.
Podpowiedź numer 2: Balmora.

Amulet jest w Balmorze w Gildi Morag Tong. Ma go Methas Hlaalu, właściwie to Methas nie żyje a amulet jest w jego ekwipunku.
Problem jest z zadaniem. Jeżeli takowe istnieje to chyba zleca je ktoś z rodu Hlaalu, jednak z "wujkiem-gejem" nie trzymam i nie wiem czy takowe istnieje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:43, Vormulac napisał:

...

Gratuluję ;). A bez podpowiedź dał byś radę :D? Powiem Ci, że sam nigdy nie znalazłem zadania z nim związanym, i myślę, że takowe nie istnieje. Jednak ciekawie zrobili to, że mamy jakąś ofiarę w Morag Tong. Początkowo myślałem, że to któryś z członków go tam trzymał. Pytałem się nich ale nic nie mówili.

Vormulac +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieć to wiedziałem od razu. Nie pisałem bo to zadanie mnie trzymało w niepewności, bo nigdy nie miałem nic związanego z tym typkiem.

Pytanie będzie dotyczyło dostarczenia 20 butelek flinu: Kto zleca nam takie zadanie i gdzie mamy zanieść flin?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zleceniodawca to Percius Mercius, dawniej szef gildii wojowników, znajduje się w Ald-ruhn.
Flin zanosimy do kopalni Elith-Pal, dokładnie do Dangora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:01, Vormulac napisał:

Wiedzieć to wiedziałem od razu. Nie pisałem bo to zadanie mnie trzymało w niepewności, bo nigdy
nie miałem nic związanego z tym typkiem.

Pytanie będzie dotyczyło dostarczenia 20 butelek flinu: Kto zleca nam takie zadanie i gdzie
mamy zanieść flin?



To zadanie daje nam Percius Mercius w Ald-ruhn. Trzeba zanieść flin do kopalni Elith-Pal czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:19, MastAlol napisał:

Zleceniodawca to Percius Mercius, dawniej szef gildii wojowników, znajduje się w Ald-ruhn.
Flin zanosimy do kopalni Elith-Pal, dokładnie do Dangora :)


Tak to dobra odpowiedź i byłeś pierwszy.

MastAlol +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto, gdzie, w jakich okolicznościach ktoś mówi do nas że: "będzie delikatny gdy będzie gwałcił nasze zwłoki" (na pewno wiecie o co chodzi :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:10, MastAlol napisał:

Kto, gdzie, w jakich okolicznościach ktoś mówi do nas że: "będzie delikatny gdy będzie gwałcił
nasze zwłoki" (na pewno wiecie o co chodzi :D)


Mówi to Dremora Ahnaedra w Świątyni Kamienia w Gnisis bodajże przy okazji jednego z questów dla Świątyni- wkurz Daedrę ^^
Ale wcześniej mówi lepszy tekst:"jak jestes pielgrzymem przeczytaj napis na tej debilnej skale"
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deadryczne:
Yasammidan, Shrine
Ashalmawia, Shrine
Ald Sotha
Zaintiraris, Shrine
Almurbalarammi, Shrine

Dwemerowe:
Mzahnch
Arkngthand
Druscasthi
Bthungthumz
Arknghunch-Sturdumz

Ufff... trudne zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:31, Budo napisał:


Dobra, to teraz coś takiego...
Wymień 5 dowolnych ruin twierdz dwemerowych i dunmerowych (5 jednych i 5 drugich)


Dwemerowe:
Arkngthand
Bthanchend
Arkngthand
Nchuleftingth
Bthungthumz

Dunmerowe:
Marandus
Falesmaryon
Valenvaryon
Rotheran
Hlormaren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo napisał dunmerowe, a nie deadryczne :D I tu mam wątpliwości. Ruiny Dunmerowe, hm.. Nie jest to prsote zadanie. Wogole nie kojarzę tych ruin. Co do dwemerowych, to nie jest aż takie trudne. Sam znalazłem takie : :P
Arkngthanh, Ruiny Mzuleft, Nchurdamz, Ruiny Nchuleft, Nchuleftingth... Może Budo dasz jakąś podpowiedź :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować