Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Siej zniszczenie – dostań za to nagrodę

56 postów w tym temacie

Domek

Dla wszystkich miłośników strategicznych zmagań w realiach II Wojny Światowej przygotowaliśmy konkurs we współpracy z firmą BenQ. Wziąć w nim może udział każdy posiadacz gry Company of Heroes, mogący się pochwalić chociaż odrobiną zmysłu totalnego zniszczenia.

Przeczytaj cały tekst "Siej zniszczenie – dostań za to nagrodę" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... a ci co nie posiadaja tej gry nie moga wziac udzialu w konkursie. :( Swoja droga coraz mniej mi sie podobaja konkursy na gram. Bo po pierwsze mimo iz czas na odpowiedz jest bardzo dlugi to i tak wygrywa pierwsze 10 zgloszen, a jak nawet nie wygrywa pierwsze 10 zgloszen to trzeba miec egzemplarz jakiejs konkretnej gry, zeby wziac udział (CoH, HoMM V, GW etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 14:55, Wojman napisał:

Ech... a ci co nie posiadaja tej gry nie moga wziac udzialu w konkursie. :( Swoja droga coraz
mniej mi sie podobaja konkursy na gram. Bo po pierwsze mimo iz czas na odpowiedz jest bardzo
dlugi to i tak wygrywa pierwsze 10 zgloszen, a jak nawet nie wygrywa pierwsze 10 zgloszen to
trzeba miec egzemplarz jakiejs konkretnej gry, zeby wziac udział (CoH, HoMM V, GW etc.).

Nie wszystkie konkursy są obowiazkowe a czasem są takie co gier ani szybkości nie wymagają , np.:
"najlepsze gramowe zdjęcie z wakacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:28, Sephirath napisał:

Eee... DO KIEDY TRWA KONKURS? Bo dowiedziałem się o nim dziś a tutaj i tak za dzień za późno,
wg. regulaminu... Proszę o sprostowanie :/

Wg regulaminu do dzisiaj można wysyłać prace a konkurs trwa do 30/11....dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wcześniej nie zajrzałem, bo właśnie kończyłem CoH i wkleiłbym fajne zdjątko- zniszczenie Tygrysa przy użyciu nalotu bombowego. Naprawdę super ujecie by było. No cóż, pogram trochę w necie, trochę o tak z komputerem i zobaczę może jakieś fajne sceny mi wpadną. Na razie mogę powiedzieć, że konkurs trochę taki nużący. Ile można cykać screeny? Może kiedyś jakiś turniej CoH gram.pl. Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za turniejem to jestem za chetnie wziął bym udział wysłałbym jeszcze dzisiaj zdjęcie ale nie wiem jak się je ro bi w grze może mi ktoś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować