Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 PL - najbardziej dopracowane wydanie!

586 postów w tym temacie

jestes poprostu nie sprawiedliwy - jakbys nie wiedział Wszystkich Świętych to swieto narodowe i kazdy obywatel tego kraju ma prawo odwiedzic zmarłych na cmentarzu

(wiem ze napisalem ":-PPP" ale to i tak nie tuszuje tego co napisałes
pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D:D
Paczuszka wyslana ale moim zdaniem przyjdzie w czwartek w koncu to sa moje 18 urodziny
Mam nadzieje tylko ze bedzie sie dalo w miare normalnie pograc bo jak slysze o tych wszytskich bugach to wolal bym poczekac na dopracowana na maxa wersje jak w przypadku np Nocy Kruka
Moim zdaniem i tak CD Projekt zrobil na tyle duzo w tej sprawie ze napewno naleza mu sie duze brawa mam nadzieje ze na biezaco bedzie wydawal nastepne p[atche w szybkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... A ja mam problem... Mieszkam na takim odludziu w mojej miejscowości, że boję się, że Kurier nie dojedzie, a że jestem chory nie będę mógł pojechać do wrocka :/ I czy przesyłkę będzie mógł odebrać Dziadek? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a czemu u mnie nic sie nie zmienilo na koncie, dalej mam ten sam status ( zamowienie gotowe do wysylki ( zostanie wyslane gdy wszystkie produkty beda dostepne) :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi? wszyscy mają wysłane a ja w dalszym ciagu mam "zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne"... :/ :/ czy to oznacza że wyśla to dopiero w czwartek? bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze nie pisze, że wysłane jest, ale mam nadzieje, ze zaraz się to zmieni. A jak odbior epaczke... to chce zachorowac, żeby nie chodzić do szkoły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:22, Frogger2048 napisał:

Nie podniecajcie się tak:P bo gierka jest mocno przeciętna, niestety...:/


Przeciętna???

Wcale nie jest przeciętna, jest kontynuacją części drugiej więc kontynuuję historie naszego bohatera więc nie moze być przeciętna ;))

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh shit! Nie dostałem żadnego maila żeby potwierdzić zamówienie! Ale przeczytałem news i zrobiłem to dopiero przed chwilą! Więc na 101% nie dostanę paczki w czwartek, co najwyżej w piątek! Shi shit shit! Ale mail miał pójść 5 dni przed wysyłką, dlaczego go nie dostałem!? Ale jestem wkurzony ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że z poczty polskiej będzie wysłana później, bo nawet kasa z banku wychodzi dopiero po 2.11
Chociaż kurierzy mogą działać tak jak w soboty i świetą. Czyli za 2-krotną cene.

No ale ja sie jeszcze nie wypowiedzialem o tym jak świetny jest Gothic a to prawie świetokractwo :P Poniewaz gra zasluguje nie tylko na duza uwage ale i na wielki szacunek, no i chociaz by moj uklon w strone autorow i CDP ze wkoncu bede mogl kontynuowac serie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Therror

Ja takze nieotrzymalem maila aby potwierdzic zamowienie ale u mnie widnieje, ze gra zostala wyslana. U Ciebie jest ze wyslana, masz numer wysylki kurierem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować