Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe terminy premier listopadowych hitów

146 postów w tym temacie

WSZYSTKO CDP "przesuwa" WSZYSTKO. Uważam także, że niepotrzebnie się tłumaczycie chłopaki z CDP ;) Koniec końców, dla gracza nie ważne jest co jest powodem. Tak samo zareagował bym na problemy z płytami CD jak i na to, że przylecieli kosmici i zabrali opakowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Ale w takich sytuacjach trzeba też szukać dobrych stron: kiedy gra jest wydawana później w stosunku do premiery światowej to przynajmniej można poczytać recenzje i uniknąć, w przypadku słabej gry (która zapowiadana była na WIELKI HIT), wpakowania w błoto niezłej kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:24, migem napisał:

pracujemy
nad kolonowaniem zeby sie obrobic z wszytskim na czas.

imho klonow w naszym kraju wystarczy :) swoja droga w okolicy bedziecie mieli jeszcze premiere mediewala, moze nwn2 - magazyn wam wytrzyma? bo z wysylkami ostatnio tez byly jazdy...

mike cos wspominal o morrowindzie z dodatkami - wiem ze to nie jest teraz priorytet ale moze jakis maly przeciek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże ufffffffff w pierwszej chwili jak zobaczyłem tytuł newsa to o mało zawału nie dostałem :-)))) To byłoby niesamowicie poje..... walnięte gryby jeszcze raz przesunięto premierę Gothica III Uffffffffff. Nie mam im za złe że przesunęli premierę Dark Messiah''a (choć na to też niecierpliwie czekam), tylko jedno pytanie jaki to jest problem z lokalizacją że aż trzeba zgłaszać to u producenta i przesuwać premierę ?????????? :-////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak przypuszczałem.a dlaczego? dlatego ze teraz to dla cdp najwazniejsza jest wspolpraca z microsoftem i premiera xb360 3 listopada.przesuwaja wszystko po kolei.g3,dm,nw2{nawet daty nie ma},pes6.medivala2. taka jest prawda ze po raz kolejny jest to samo tłumaczenie.ciekawe tylko kto teraz w bajki wierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:35, Dalke napisał:

tak jak przypuszczałem.a dlaczego? dlatego ze teraz to dla cdp najwazniejsza jest wspolpraca
z microsoftem i premiera xb360 3 listopada.przesuwaja wszystko po kolei.g3,dm,nw2{nawet daty
nie ma},pes6.medivala2. taka jest prawda ze po raz kolejny jest to samo tłumaczenie.ciekawe
tylko kto teraz w bajki wierzy?

tak tak, dodaj jeszcze obcych, strefe 51 i krasnoludki :) CDP zaliczyl ostatnio troche wtop przy latach, lokalizacjach a nawet na wysylkach (prawie wszystkie wieksze tytuly) - mnie osobiscie nie dziwi ze wola mniejsze zlo w postaci przesuniecia premiery niz wydac skopana wersje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dobrze, że wśród tytułów nie ma DC :)

> Uff całe szczęście że nie Dark Crusade ;p

> Uff z drżacymi dłońmi otwierałem tego newsa :p na szczęscie nie ma tu wymienionego DC.

Też się bałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:33, gmx napisał:

> pracujemy
> nad kolonowaniem zeby sie obrobic z wszytskim na czas.
imho klonow w naszym kraju wystarczy :) swoja droga w okolicy bedziecie mieli jeszcze premiere
mediewala, moze nwn2 - magazyn wam wytrzyma? bo z wysylkami ostatnio tez byly jazdy...

mike cos wspominal o morrowindzie z dodatkami - wiem ze to nie jest teraz priorytet ale moze
jakis maly przeciek?

Tak jest morrowind z dodatkami bedzie juz wkrotce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:35, Dalke napisał:

tak jak przypuszczałem.a dlaczego? dlatego ze teraz to dla cdp najwazniejsza jest wspolpraca
z microsoftem i premiera xb360 3 listopada.przesuwaja wszystko po kolei.g3,dm,nw2{nawet daty
nie ma},pes6.medivala2. taka jest prawda ze po raz kolejny jest to samo tłumaczenie.ciekawe
tylko kto teraz w bajki wierzy?


Drogi Dalke,

Wspolpraca z Microsfotemjest dla nas oczywiscie bardzo wazna tak jak wazna jest wspolpraca z kazdym z producentow gier ktorych produkcje wydajemy. Nie sadzisz chyba ze z powodu wspolpracy z MS przesuwalisbysmy premierynarazajac tym samym na szwank wspolprace z takimi firmami z branzuy jak UbiSoft, Atari, czy JoWood ? Nie wysuwaj wiec oskarzen bez podowania sensownych argumentow. Podalismy uzasadnienie opoznien, nie zawsze mozemy powiedziec wprost czemu cos opoznilo bo mogloby to godzic w dobre imie naszych partnerów(producentów gier), ale nigdy nie zmyslalmy przyczyn a juz tymbardziej nie podajemy wam bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:40, Kaziii napisał:

A może cos byscie napisali o pes 6. czekam dosc dlugo na nowy termin. czas najwyzszy go podac!


Co do PES6 rzerczywiscie sytuacja nie wygladala rozowo, ale juz ja opanowalismy,teraz bardzo mocno walczymy z producentem o dosatrczenie nam patcha poprawiajacego polonizacje gry. Nie moge dzisiaj jeszcze podac ze 100% pewnoscia terminow, na pewno damy rade wydac ta gre w listopadzie, byc moze juz nawet na samym poczatku listopada, ale oficjalnego potwierdzenia daty premiery szukajcie wkrotce na Gram.pl w niusach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok sorki masz racje.mam tylko pytanie.czemu w Polsce sa az takie rozbieznosci w terminach wydania wzgledem ich premier na Zachodzie? i jeszcze jedno czy nw2 bedzie jeszcze w listopadzie czy raczej nie ma szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:51, Ali G napisał:

> ciach

Migem Ang EK tez jest przesunieta czy zostaje 7.11 (dwa dni przed premiera ;] ) ?


Przylaczam sie do pytania , choc cos mi sie wydaje ze jest ono skrzetnie omijane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:41, Sonny555 napisał:

> Jak dobrze, że wśród tytułów nie ma DC :)

> Uff całe szczęście że nie Dark Crusade ;p

> Uff z drżacymi dłońmi otwierałem tego newsa :p na szczęscie nie ma tu wymienionego DC.


Też się bałem.


Też się dopisuję :)
Po tym całym zamieszaniu z datą wydania DC, chyba bym dostał zawału, jakby znowu przesunęli premierę na 24.XI. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:02, Dalke napisał:

ok sorki masz racje.mam tylko pytanie.czemu w Polsce sa az takie rozbieznosci w terminach wydania
wzgledem ich premier na Zachodzie? i jeszcze jedno czy nw2 bedzie jeszcze w listopadzie czy
raczej nie ma szans?


Hmm..jak by co tu odpwoiedziec nie urazajac producentow gier:) Niestety czesto jest tak, ze producenci
gier nie doceniaja polskiego rynku gier i po prostu nie przykładają do niego aż tak wielkiej roli jak na przykład od rynku niemieckiego i stad czesto rowniez nie doceniaja naszych (CDP) pomyslow i checi rownoleglego wydania gier, czasami jest tez tak ze to co pojawia sie w dniu premiery na zachodzie wymaga natychmiastowego spatchowania, a my spozniajac premiere o kilka dni mozemy wydac juz odbugowana wersje. NWN spodziwałbym się w grudniu, na poczatku samym grudnia - ale oficjalne info bedzie na gram.pl z duzym wyprzedzeniem i poinformuje o dokladnej dacie premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2006 o 17:05, libero85 napisał:

Przylaczam sie do pytania , choc cos mi sie wydaje ze jest ono skrzetnie omijane ...



ja juz snuje teorie spiskowe...

p.s. do wersji podstawowe bedzie dolaczona plytka z EK ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować