Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade – wkrótce premiera!

542 postów w tym temacie

A ja na tym forum dam wam znać, jak juz mi wyślą przesyłkę i potem ponownie, jak juz dostanę grę ;D
Póki co trzeba czekać dalej : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 14:21, Arclight napisał:

Priorytet. Ale priorytet może iść 14 dni, więc to w sumie bez różnicy.

Zasada jest taka jak priorytet wyśle się w miescie do 17(wioski do 15) to powinien dosjsc w ciągu 24h ale tak jest napisane w regulaminie poczty ale jak jest to kazdy wie jak nasza poczta dzialą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz mój ziomek ktoremu zamowilem WH40k DoW + WA dostał go 1 dzień od wysłania ale mieszkamy w Warszawie więc daleko nie jechała :D W końcu siedziba CDP jest na Jagiellońskiej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 19:42, Ziomuś SmS napisał:

No wiesz mój ziomek ktoremu zamowilem WH40k DoW + WA dostał go 1 dzień od wysłania ale mieszkamy
w Warszawie więc daleko nie jechała :D W końcu siedziba CDP jest na Jagiellońskiej :]

zeby było smiesznie jak bys mieszkal też na Jagiellońskiej i należł do tego samego rejonu pocztowego co CDP to i tak ta paczka najpier pujdzie na główną poczte dopier z tamtad rozwożą ją po klientach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już czekam na pre-order od kiedy się pojawił w sklepie... A spodziewam się gry już w czwartek (kurier), w końcu miasto Lublin nie jest zadupiem i takei rzeczy szybko tu działają... ;) A spróbujecie, CDP, premierę "w ostatniej chwili" opóźnić... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2006 o 20:03, Carter napisał:

zeby było smiesznie jak bys mieszkal też na Jagiellońskiej i należł do tego samego rejonu pocztowego
co CDP to i tak ta paczka najpier pujdzie na główną poczte dopier z tamtad rozwożą ją po klientach


Tak tylko gdzie jest poczta główna ??? No gdzie???? No właśnie w Warszawie :D i to w centrum :D a ja mieszkam troche dalej od siedziby CDP , ale siedziba jest naprzeciwko mojej szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: wiem, że bohaterowie (dowódcy) wraz z rozwojem kampani przechodzą na wyższe lvl''e; czy w pojedyńczych misjach i w multi dowódcy też mogą przechodzić na wyższe lvl''e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 22:11, SuddenDeath napisał:

Mam takie pytanko: wiem, że bohaterowie (dowódcy) wraz z rozwojem kampani przechodzą na wyższe
lvl''e; czy w pojedyńczych misjach i w multi dowódcy też mogą przechodzić na wyższe lvl''e?


Z tego co wiem to dowódcy awansują tylko w kamapanii, a w multi ulepsza sie ich na starych zasadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorka ze tak offtopuje ale nie moge sie juz doczekac tej gry:) i znowu nieprzespane noce, gry na auto, kilka zniszczonych klawiatur po przegranych meczach;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:31, Ziomuś SmS napisał:


> zeby było smiesznie jak bys mieszkal też na Jagiellońskiej i należł do tego samego rejonu
pocztowego
> co CDP to i tak ta paczka najpier pujdzie na główną poczte dopier z tamtad rozwożą ją
po klientach
>

Tak tylko gdzie jest poczta główna ??? No gdzie???? No właśnie w Warszawie :D i to w centrum
:D a ja mieszkam troche dalej od siedziby CDP , ale siedziba jest naprzeciwko mojej szkoły
:)


Wy to macie fajnie. Ja mimo, że mieszkam po drugiej stronie polski spodziewam się przesyłki w środę!!! Mówie wam jak chcą to potrafią już się raz o tym przekonałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:31, Ziomuś SmS napisał:


> zeby było smiesznie jak bys mieszkal też na Jagiellońskiej i należł do tego samego rejonu
pocztowego
> co CDP to i tak ta paczka najpier pujdzie na główną poczte dopier z tamtad rozwożą ją
po klientach
>

Tak tylko gdzie jest poczta główna ??? No gdzie???? No właśnie w Warszawie :D i to w centrum
:D a ja mieszkam troche dalej od siedziby CDP , ale siedziba jest naprzeciwko mojej szkoły
:)

Naprzeciwko CDP jest jakaś szkoła ? Nic mi o tym nie wiadomo....a jaka to szkoła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 08:48, tosz napisał:

ciekawe czy nas w jakiś sposób powiadomią że przesyłki zostały wysłane


bedzie pisało przy twoich zamówieniach że zostłą wysłana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ! Powinni już pakować grę a u mnie jest napisane że
zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)

Czy paczki zostana dziś wysłane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować