Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade – wkrótce premiera!

542 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2006 o 10:05, Drakan napisał:

Dziwne ! Powinni już pakować grę a u mnie jest napisane że
zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)


Czy paczki zostana dziś wysłane?


U mnie jest to samo : /
Niedługo wychodzę z domu i jak wieczorkiem wrócę i dalej nie będą wysłane, to się BARDZO zdenerwuję : |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w szczegolach mojeg zamowienia DC zauwazylem ze przy obrazku DC nie ma juz dopiska pre order. Szczerze mowiac nie wiem co mam o tym myslec. Czyzby mialo nie byc pre orderu czy co ja juz sie pogubilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 10:25, damos123 napisał:

w szczegolach mojeg zamowienia DC zauwazylem ze przy obrazku DC nie ma juz dopiska pre order.
Szczerze mowiac nie wiem co mam o tym myslec. Czyzby mialo nie byc pre orderu czy co ja juz
sie pogubilem.


U mnie tak samo , zniknął napis pre order , ale myśle że może to oznaczać że dzis juz wyśla paczki.
Tylko czemu nie piszą że paczki są pakowane ,zwykle rano było tak napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 10:25, damos123 napisał:

w szczegolach mojeg zamowienia DC zauwazylem ze przy obrazku DC nie ma juz dopiska pre order.
Szczerze mowiac nie wiem co mam o tym myslec. Czyzby mialo nie byc pre orderu czy co ja juz
sie pogubilem.

to znaczy że w tej promocji już tej gry nikt nie zamówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh na stronce sklep.gram.pl/DarkCrusade pisze fajny tekst:

Dostępność: towar dostępny, duża ilość (ponad 10 szt.)

heh nie wiem co mam o tym myslec ^^ czy wogole jest tylko 10 sztuk (dla pre-orderow) czy to sa pozostalosci po tych preorderach tzn. ludzie pozamawiali a nagle ktos sie rozmylil i juz 1 sztuka zostaje wiec moze w sumie 10osob zrezygnowalo i oto te 10sztuk heh mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wyraźnie napisane, że jest ponad 10 sztuk.Zresztą piszą tak w przypadku każdej gry która jest dostępna w dużych ilościach.Więc napewno starczy dla wszytkich chętnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie troche z innej beczki. to jest dopiero moj pierwszy pre-order, czy przy kazdym jest tyle zamieszania czy to tylko wyjatek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 11:34, zibi20 napisał:

heh na stronce sklep.gram.pl/DarkCrusade pisze fajny tekst:

Dostępność: towar dostępny, duża ilość (ponad 10 szt.)

heh nie wiem co mam o tym myslec ^^ czy wogole jest tylko 10 sztuk (dla pre-orderow) czy to
sa pozostalosci po tych preorderach tzn. ludzie pozamawiali a nagle ktos sie rozmylil i juz
1 sztuka zostaje wiec moze w sumie 10osob zrezygnowalo i oto te 10sztuk heh mam nadzieje :)


No tak, czytanie ze zrozumieniem nie boli ;)

Kurde niech już lepiej wyślą, bo i tak mam nerwy z tym kurierem, jutro nikogo w domu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 11:49, gomez0 napisał:

Ja mam pytanie troche z innej beczki. to jest dopiero moj pierwszy pre-order, czy przy kazdym
jest tyle zamieszania czy to tylko wyjatek??

to zależy od gry , im gra popularniejsza tym gracze bardziej się podniecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2006 o 11:56, tosz napisał:

to zależy od gry , im gra popularniejsza tym gracze bardziej się podniecają


podniety raczej nie zauważyłem, bardziej agresje;] i czepianie sie wszystkiego;], ale to tylko moje zdanie. Do wszystkiego trzeba podchodzic z dystansem, no ale jeśli gra nie przyjdzie przed weekendem to raczej sie juz delikatnie zdenerwuje:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie kojaze zeby dotad jakis patch wyszedl do DC bo w stanach gra zaledwie tydzien temu sie ukazala wiec to troche za wczesnie (lecz napewno wersja musib byc kompatybilna z podstawka i WA oraz z patchami ktore byly na poprzednie odslony :) ) , ehh 12 a status sie jeszcze nie zmienil nadal gotowe do wysylki coz czekam na ta wiadomosc bo musze wiedziec czy kuriera mam sie spodziewac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 12:21, zibi20 napisał:

nie kojaze zeby dotad jakis patch wyszedl do DC bo w stanach gra zaledwie tydzien temu sie
ukazala wiec to troche za wczesnie (lecz napewno wersja musib byc kompatybilna z podstawka
i WA oraz z patchami ktore byly na poprzednie odslony :) ) , ehh 12 a status sie jeszcze nie
zmienil nadal gotowe do wysylki coz czekam na ta wiadomosc bo musze wiedziec czy kuriera mam
sie spodziewac :)

Dzisiaj nie masz na co czekać, najwczesniej kurier zawita do Nas jutro:))) Ja się nie martwię, wolne mam dopiero od czwartku więc czy to będzie jutro czy pojutrze to bez roznicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 12:21, zibi20 napisał:

nie kojaze zeby dotad jakis patch wyszedl do DC bo w stanach gra zaledwie tydzien temu sie
ukazala

Konkretnie to 6 października. Ponad miesiąc... a patcha faktycznie niema i relic jak narazie niedał nawet znać czy jakieś prace nad nim trwają, ale chyba gra nie jest tak zabugowana żeby zaraz był potrzebny patch. O patcha martwił się będe jak już będę miał grę i pogram na tyle długo że coś mi zacznie przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czasem premiera nie byla 27 pazdziernika ?? (czy to dotyczylo europy hmm sam juz nie wiem) , ja tylko czekam na info czy zostala przeslana do wysylki bo wtedy bede wiedziec ze w srode moge sie spodziewac kuriera ^^ przeciez wiem ze dzis nie przyjedzie :) ,a tak jak dzis nie bedzie info a jutro to wiem ze w czwartek kuriero przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh a swoja droga to poporstu moze jest tak duzo zamowien ze to musi troche potrwac ^^ powiedzmy ze zamowilo 100 osob do roznych czesci polski wiec trzeba rozdzielic przesylki aby trafily do zamawiajacego heh co innego wyslac do 1 a co innego do 100 osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy zamówieniu jest informacja - zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)
czyli kicha dzisiaj na pewno nie wysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować