Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Informacja o pre-orderze gry Gothic 3 w sklepie gram.pl

561 postów w tym temacie

heh..zabawna sprawa, z chwilą gdy wysłałem poprzedniego posta zadzwonił do mnie kurier że za chwile przyjedzie. i w tej właśnie chwili trzymam już paczuszke w ręce - czyżby telepatia?
życze wszytkim innym jak najszybszego doręczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy!!!!! Mam gothica 3 u siebie i na końcu instalacji Microsoft Visual C wyskakuje mi błąd, że nie można uruchomić biblioteki DLL, a potem nie moge go uruchomić Przoszę o szybką odpowiedź.


PS: mam Celerona D 2,8 GHz Radeona 9600 i RAM 512 DDR 400 MHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ja ;/ mieszkam w Szczecinie gdzie jest oddział tej firmy. Kurier odebrał przysyłkę o 9 i teraz ani widu ani słychu kuriera ... ani G3 ;/ Masterlink leci sobie w kulki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy jeszcze nie dostali: Ja zadzwoniłem do mojego lokalnego oddziału Masterlink i dali mi numer bezpośrednio do kuriera. Koleś powiedział, ze dojedzie jeszcze dzisiaj, już nawet szukał, ale nie umiał znaleźć mojego domu. Gdybym nie mieszkał na zadupiu to może już bym grał :/. Swoją drogą, to dziwne, oni chyba mają nasze numery telefonów, więc, jeśli naprawdę by już u mnie był to mógł zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 16:41, scooby01 napisał:

heh..zabawna sprawa, z chwilą gdy wysłałem poprzedniego posta zadzwonił do mnie kurier że za
chwile przyjedzie. i w tej właśnie chwili trzymam już paczuszke w ręce - czyżby telepatia?
życze wszytkim innym jak najszybszego doręczenia :)



Fajnie , a mojej jak nie bylo tak nie ma , glupi masterlink...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest jakaś k**rwa parodia! Kurier dostał przesyłke o 8.30 i jeszcze nie dostałem Gothic 3! W ch*Ja sobie lecą i tyle... a CDP niech lepiej zmieni sobie firme transportująca...
Człowiek praktycznie cały dzień czeka na przesyłke a tu dupa blada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest godzina jaka jest a paczki nie ma. Zaczyna mnie yo coraz bardziej wku...... A mieszkam w warszawie na Grochowie, a to nie jest żadne zadupie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest godzina jaka jest a paczki nie ma. Zaczyna mnie yo coraz bardziej wku...... A mieszkam w warszawie na Grochowie, a to nie jest żadne zadupie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RaNeN jest chyba z olsztyna tak jak ja i też K...a czekam ale chyba dzisaj już kaplica nastawiam sie na jutro i tak myslę że porozmawiam sobie z kurierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować