Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Informacja o pre-orderze gry Gothic 3 w sklepie gram.pl

561 postów w tym temacie

Ja też czekam na kuriera i coś czuję, że się nie doczekam. Tak właśnie wygląda "gwarantowana dostawa dzień przed premierą". Wysłałem mail do Masterlinka, zobaczymy co będzie. Choć kiedyś kurier dowiózł mi paczuszkę tuż przed 20, więc nie należy tracić nadziei:)
No i jestem z Łodzi, więc mieszkanie w dużym mieście i do tego blisko wawy wcale nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to są kpiny, mieszkam w samym centrum Warszawy, paczki nie ma, zadzwoniłem do Masterlinka i dowiedziałem się, że kurier nie zdążył, i dostanę dopiero jutro. Zajebiście poprostu, nie ma to jak "pre-order" u CDP, dostanę po premierze, jestem na maxa wściekły , mam nadzieję, że chociaż CDP jakoś za to przeprosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jestem z Olsztyna, a teraz się ucieszyłem bo G3 doszedł domnie ;) (18:54)
Mam tylko 1 wątpliwość... mapa miała być na specjalnym materiale a nie na papierze kredowym w Edycji Kolekcjonerskiej. Tak poza tym wszystko wypas, ale i tak za długo czekałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SKANDAL to już jest, nie po to zamawiam pre-ordera żeby takie jaja były i jeszcze zebym dostał gre grubo po premierze!! Najpierw przez news że wszystkie pre-ordery zostały wysłane więc byłem zadowolony, potem przez 2 dni niezaktualizowane dane w zakładce zamówienia, myślałem że to jakieś niedopatrzenie, że gothic już jest w drodze, a przed chwilą patrze iii pisze ze WYSŁANE 2 LISTOPADA 2006 I TO JEST PRE-ORDER ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieknie:/ Wlasnie status mojego zamowienia sie zmienil z napisem, ze wyslano dzisiaj!. Po co wiec byl post, ze WSZYSTKIE pudelka zostaly wyslane we wtorek? Niezla sciema. Gdyby nie to ze zaplacilem za przesylke z gory, bym tego dziadostwa nie odebral i kupil sobie w sklepie:/ Na dodatek sprawdzajac co sie dzieje z przesylka dostaje na stronach Masterlinka ze nie ma przesylki o takim numerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Pięknie....

BARDZO mi przykro że dochodzi do takich sytuacji, że Pre-Oder dochodzi PO PREMIERZE

OCZYWIŚCIE JA TEŻ DOSTANĘ PACZKĘ PO PROEMIERZE - Jeśli wogóle ją dostanę

CD PROJEKT - BAAAARDZO NIE ROZCZAROWALIŚCIE !
I tak, To WY możecie czuć się winni. To WY wybraliście firmę kurierską. Masterlink? Tańsze przesyłki? ALE TO NIE WY POKRYWACIE KOSZT PRZESYŁKI, TYLKO MY, więc po co utrudniać ludzią życie i PSUĆ SOBIE OPINIĘ?

Powtarzam - bardzo mi przykro, że zaistniała taka sytuacja.
Nawet jeżeli jest to wyjątek w Waszym sklepie Gram.Pl, to u nie (u nowego obywatela waszego forum i całej strony) Popsuliście sobie opinię I MINIE DUUUŻO CZASU zanim zdecyduję sie na ponowny zakup jakiegoś tytułu.

Rozwiązanie problemu na przyszłość? DHL, bądź inny ZNANY I CENIONY kurier.
Nie warto się tłumaczyć z zaistniałej sytuacji bo wszystko jest jasne, jednak proszę o komentarz Adminisstratora.

Pozdrawiam
Informatykatw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 19:44, kodemaster napisał:

A ja dostałem Gothica i arcavir wykrył na płycie wirusy... <załamka> jestem bardzo zdenerwowany!


wyłącz Arcavira i po sprawie :P
ja mam Gothica zainstalowanego i gwarantuje że żadne wirusy po pulpicie mi w tej chwili nie skaczą (skacze co innego ale to inna bajka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buffy jest postrachem wampirów, Blade Runner łowcą androidów, a ja zaraz stanę się pogromcą kurierów, bo to co sie dzieje przechodzi ludzkie pojęcie...
Przesyłka wysłana 10:21, w ciągu prawie 10h kurier nie potrafił przebyć 8km, dzwoniłem do mojego lokalnego oddziału Masterlink - uspokoili mnie, że będzie dzisiaj o 16. O 16:30 zadzwoniłem ponownie, udało mi się wyszarpać numer telefonu samego kuriera... Zadzwoniłem do niego, uspokoił mnie, że przyjedzie WIECZOREM. Zdefiniujcie wieczór? 22:00? 23? O 19:09 otrzymałem smsa o nieodebranym połączeniu z numeru odpowiadającemu numerowi najbliższego mi oddziałowi Masterlink. Co ciekawe w pamięci telefony nie było zanotowanych nieodebranych połączeń, ale mniejsza z tym. Oddzwoniłem i po 5 próbach odebrał pewien pan, któremu jakoś dziwnie łamał się głos. Nie wnikam czemu, może ma grypę. Powiedział, że on nic nie , nie kojarzy. Zadzwoniłem znów do kuriera, abonent jest czasowo niedostępny. To jest jakaś paranoja. Nie dość, że to JA muszę dzwonić do NICH (chociaż to IM powinno zależeć żeby zrealizować usługę) to i tak ch*** zdziałałem i g**** sie dowiedziałem. A paczki jak nie widziałem tak nie widzę nadal. Nie uważam, żeby CDp mogło umyć ręce i zrzucić winę na przewoźnika, bo jeśli oferują mi dostawę przed premierą, to chcę otrzymać dostawę przed premierą. Reszta jako klienta mnie nie interesuje, mogli wysłać wcześniej, na pewno mieli taką możliwość. A to, że było święto, cóż, nie moja win, jakby go nie było to wysłaliby pewni wczoraj i efekt byłby taki sam. CDP dali ciała, jak zwykle. Problemy z pre-orderami, przesuwanie premier w ostatniej chwili... Klienci ze względu na waszą i tak dobrą opinię Wam to wybaczają. Pytanie tylko jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że moja przesyłka dojdzie jutro i wszystko będzie dobrze(noc kruka dostałem zawirusowany ale i tak sobie poradziłem).gram.pl nie dajcie ciała trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie również spotkała przykra niespodzianka ze strony tej firmy. Cóż, zawsze koszystałem z usług DHL i nie było ŻADNYCH problemów. A Masterlink - cóż, każdy widzi. Mam nadzieję, że stanowczy ton jakim potraktowałem panią z Masterlinka wystarczająco dosadnie przełoży się na działania kuriera i jutro o umówionej przeze MNIE godzinie paczka dotrze.

Jestem zbulwersowany tylko z jednego powodu. Wcale nie dlatego, że pogram kilka godzin po premierze - bo aż tak mi się nie spieszy. W końcu później zacznę to też później skończę - wyjdzie na to samo. Chodzi mi raczej o to, że skoro już wydaję pieniądze na kuriera, to niech wykona on swoją robotę należycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mi też nie chodzi o te kilka godzin, jutro i tak do szkoły muszę iść, więc nocki bym nie zarwał na granie. Tylko, że jak już płacę za kuriera, to oczekuje , że on się z umowy wywiąże.

Jakbym wiedział, że jest choć cień szansy na to, że gra do mnie nie trafi to bym kurierowi podziękował i wybrał się osobiście do sortowni. Ale nie brałem tego pod uwagę, bo skoro z samego rana wyjechała z sortowni to myślałem, że najpóźniej po południu będzie. W ogóle mi do głowy nie przyszło, że może nie dojść i dlatego spotkał mnie tym większy zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pic na wodę ten pre-order. Choć w sumie to wszystko zgodnie z nazwą: "przed-zamówienie" i niec więcej. A grę wielu z nas i tak dostanie 3 (jeśli nie później).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


strona główna Track&Trace
Track&Trace
Przesyłka numer:xxx
Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 70 02/11/2006 21:00:00 Przesyłka wchodząca do sortowni RYB
2 03 02/11/2006 11:50:00 Błędny adres, wymagany kontakt z biurem RYB

To są jakieś jajca, odwołuje to co powiedziałem o CDP, teraz już wszystko jasne... Chyba znam adres pod którym mieszkam od urodzenia... Co najzabawniejsze, gadałem bezpośrednio z kurierem i tłumaczyłem mu jak dziecku, jak dojechać. Mam nadzieję, że jutro poślą kogo innego , bo jak sobie z nim porozmawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Mam pytanie czy ktoś jest z Olsztyna i okolic i talkże nie otrzymał jeszcze gry?. To jest poprostu SKANDAL!!!. NIE POTO PŁACE TYLE KASY ZA GRE ŻEBY CZEKAĆ JAK WARIATKA NA NIĄ. mASAKRA. wIDOCZNIE OLSZTYN JEST TAKĄ MAŁĄ MIEŚCINĄ ŻE KURIER TU DOCIER PO DWÓCH DNIACH. Teraz próbuje się do nich dodzwonić a oni nie odbierają. Tak dbają o klienta. Zrospaczona:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:28, Yacobs napisał:

To są jakieś jajca, odwołuje to co powiedziałem o CDP, teraz już wszystko jasne... Chyba znam
adres pod którym mieszkam od urodzenia... Co najzabawniejsze, gadałem bezpośrednio z kurierem
i tłumaczyłem mu jak dziecku, jak dojechać. Mam nadzieję, że jutro poślą kogo innego , bo jak
sobie z nim porozmawiam...


Cóż - mnie i mojego znajomego z osiedla perfidnie oszukano. Na stronie Track&Trace mam napisane: "nieduana próba doręczenia przesyłki". Gwarantuję, że kurier dziś mnie i mojego znajomego nie odwiedził, gdyż dzwonka do drzwi nie było przez cały dzień. Żadnego AWIZO - nic, kompletnie. Kurier zrobił sobie urlop.

PS. Parafrazując to, co tam przeczytałem: "nie podjęto próby dostarczenia przesyłki", ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest poprostu skandal, zamawiam wersje preorder, żeby dostać grę dzień przed premierą! O 9 rano kurier otrzymał moją przesyłkę! Ileż można jechać? Rozumiem, gdyby wiózł tę paczkę prosto z Warszawy, ale wiezie ją z Katowic! A to jest miasto bezpośrednio sąsiadujące z moim! W końcu zdenerwowałem się i zadzwoniłem do siedziby Masterlink w Katowicach. Powiedzieli mi, że CD-projekt nie określił daty dostarczenia do mnie przesyłki i że oni mają na to 24 godziny...Trochę z nimi wtedy pogadałem i zapewnili mnie, że przesyłka dotrze do mnie o 18:00, oczywiście zrobili mnie w balona. Po 18 znowu do nich zadzwoniłem, ale już nikt nie odbierał, zacząłem więc dzwonić do ich siedziby w Warszawie, a tam powiedzieli mi, że oni nie mają numerów do kurierów i, że mam zadzwonić jutro.....Myślałem, że wyrzuce ten telefon przez okno. Jutro z rana sobię porozmawiam z panem kurierem.....A co do was CDP, zawiodłem się na was, jak mogliście polegać na takiej firmie jak Masterlink? SKoro oni nie dotrzymują swojej czesci umowy. Przez ich brak odpowiedzialności, psują wam reputację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skandal! Przesyłka wyszła z sortowni przed 9:00. Żeby do tej pory kurier nie był w stanie dostarczyć przesyłki? W Katowicach jest chyba więcej niż jeden, nie? Po co biorą firmę kurierską która nie potrafi się wywiązać ze swoich obowiązków? "Gwarantujemy dostarczenie przesyłki na drugi dzień". Taaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować