Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Informacja o pre-orderze gry Gothic 3 w sklepie gram.pl

561 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 09:55, blefifi napisał:


Tuddrussel> Nie zgodze sie z Toba, moja przesylka rowneiz byla wyslana 2 listopada a mam
wysylke kurierem wiec takie tlumaczenie nie jest do konca dobre. Moze poprostu sie nie wyrobiliscie?;]
Poza tym zaplacilem zaraz po dostaniu maila z potwierdzeniem wplaty czyli praktycznie tydzien
przed, mTransferem tak wiec pieniadze byly zaraz po operacji na koncie.:-)


no wlasnie w Twoim przypadku z tym mTransferem nie bylo tak prosto :( potwierdzenie otrzymalismy
pozno w nocy, kiedy zamowienia pre-orderowe byly juz skierowane do realizacji. takich zamowien,
mamy z piec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 10:13, leon33 napisał:

zamuwilem u was ta gre i miala zostac wyslana 31 a ja zaplacilem 30 na poczcie i chyba nie
doszla kasa na czas


Witam. Jeśli wysyłasz pieniądze przekazem pocztowym to musisz się liczyć z tym iż w najgorszym wypadku Twoje pieniądze mogą dojść nawet po 7 dniach. A podejrzewam, że sklep gram.pl nie wyśle ci wcześniej przesyłki niż po zaksięgowaniu Twojej wpłaty u siebie. Więc może to jeszcze trochę potrwać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mi pisze ze to zostało anulowane ze niepotwierdzone w temrminie i nic sie nie dzieje ja tylko chce sie dowiedziec czy juz przyszla kasa na ich konto i czy moga mi to wysłac jak przyjdzie kasa ale juz raczej doszła
I chce wiedziec kiedy miej wiecej przyjdzie gra kazdemu sie spieszy wkoncu to Gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ledwo powstrzymuję się od przeklinania!!!!
1. Nie dostałem żadnego potwierdzenia wysyłki musiałem go szukać w zamówieniach
2. Dzisiaj mamy 3.11.2006 a moje zamówienie cytuje "pakowane i przygotowywane do przesyłki". To ma być Pre-Order!!! Normalnie śmiech na sali!!!
Prosze admina o wyjaśnienie tej sprawy (jeżeli może oczywiście) na raflebi@interia.pl

!DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ POZDRAWIAM I PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZE PRZYSŁANIE GOTHICA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 10:48, leon33 napisał:

ale mi pisze ze to zostało anulowane ze niepotwierdzone w temrminie i nic sie nie dzieje ja
tylko chce sie dowiedziec czy juz przyszla kasa na ich konto i czy moga mi to wysłac jak przyjdzie
kasa ale juz raczej doszła
I chce wiedziec kiedy miej wiecej przyjdzie gra kazdemu sie spieszy wkoncu to Gothic 3


No to najprościej będzie do nich zadzwonić i zapytać co masz dalej zrobić. Może się okazać, że musisz zamówienie złożyć ponownie. Zapewne im szybciej to zrobisz tym lepiej dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale nie da mi stary nowej kasy tylko bendziej chcial zobaczyc tamta kase i dopiero a obawiam sie z miesiac to moze potrwac z tym gram.pl wiec chce zeby mi wyslali za tamta kase dlatego tak tu na forum truje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2006 o 09:37, Tuddrussel napisał:

wyslany zostal w tym samym terminie co pozostale, wybrales przesylke pocztowa dlatego
status u Ciebie i niektorych osob ktore rowniez wybraly poczte zmienil sie dopiero 2 listopada.

z poczta jest troszke inaczej niz w przypadku kuriera, gdzie od razu otrzymujemy potwierdzenie
odbioru
paczek, tutaj moze to byc czasami na drugi dzien - wtedy mozemy dopiero zaktualizowac statusy.


Więc mam rozumieć że przesyłka została wysłana 31.10 a w zamówieniach pisze że 2.11 bo tego dnia poczta polska potwierdziła wysyłke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: gdzie znajdę nr przesyłki pre-ordera bo z moim koncie zamówień mam podany tylko nr zamówienia a w rubryce nr przesyłki nie ma nic - próbowałem wbić w masterlinku nr zamówienia ale piszą ze nie znany nr. Buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 11:14, muchy-polatuchy napisał:

A u mnie widnieje: Numer nadawczy przesyłki: 0
Co to ma byc? Do jasnej cholery.


u mnie też tak jest, nie wiem o co chodzi więc się nie czepiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 11:16, Dziobalski napisał:

no włąsnie muchy ja mam to samo i nie wiem jak sprawdzić gdzie jest kurier z moim gotickiem

Tyle, ze ja mam wysylke Poczta Polska. Ale powiedz kurcze slowo zle to przyjdzie jeden z drugim dupowlazem i opluja, ze smiesz narzekac. A to, ze w zakladce nie ma numeru, po ktorym mozna zidentyfikowac paczke (czy to w firmir kurierskiej czy na poczcie) to jest BLAD WALSNIE CDP/GRAM.PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować