Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2010 o 10:34, Witcher1990 napisał:

Takie coś, jak kupił kolega wcześniej, to zapis audio z koncertów w Seattle i San Diego
(łącznie z 3koncertów z tego co pamiętam) i do tego video z Seattle 89 i San Diego 92.
Czyli 5cd i 2dvd


Wrong. Moje wydanie to też 2 DVD (Seattle i San Diego) oraz 3CD z Mexico City. Czyli ten sam zestaw, co powyżej, tyle że w innym opakowaniu, ;)

@ Doktor93
Graty. ;) To jest wydanie amerykańskie (Elektra)? Też to widziałem na Allegro, ale ponoć DVD mają region 1 (Ameryka) i nie mógłbym tego obejrzeć (Polska ma region 2). Jak to w końcu jest, odpaliłeś płyty na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 10:49, Doktor93 napisał:

> Takie coś, jak kupił kolega wcześniej, to zapis audio z koncertów w Seattle i San
Diego
> (łącznie z 3koncertów z tego co pamiętam) i do tego video z Seattle 89 i San Diego
92.
> Czyli 5cd i 2dvd i chodzi mi o to czy masz samo audio czy też dvd z filmem?

A to nie. 2 dvd (Seattle i San Diego) i 3 cd (Meksyk)

http://overkill.pl/video/liveshit.php3
Mój błąd to faktycznie są cd z Meksyku a nie Seattle i San Diego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 13:17, Linux_M napisał:

@ Doktor93
Graty. ;) To jest wydanie amerykańskie (Elektra)? Też to widziałem na Allegro, ale ponoć
DVD mają region 1 (Ameryka) i nie mógłbym tego obejrzeć (Polska ma region 2). Jak to
w końcu jest, odpaliłeś płyty na kompie?


Wydanie wiem, że kupione w Anglii (info z Allegro). Tak region 1. Na DVD nie odpaliło (ubolewam), otwierałem tylko na kompie.

PS Wie ktoś jak zdjąć tę blokadę? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2010 o 15:27, Doktor93 napisał:


PS Wie ktoś jak zdjąć tę blokadę? ;]

Nie wiem ile jest prawdy w opowiastkach, że można ją zdjąć kopiując cd czyli robiąc sobie zapasową kopię. A w inny sposób pewnie będzie nielegalne bo po to robią żeby nie kupować tańszych cd z zagranicy;p Na kompie w napędzie jeszcze można zmienić region odtwarzania kilka razy. Nie wiem może clond dvd by pomogło i kopiowanie na dysk i nagranie przez nero? Nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie się pewnie tym zajmował nie będę. Seattle obejrzane a San Diego już dawno kilka razy bo kiedyś kupiłem w MM. A na kompie swoją drogą nic nie musiałem zmieniać. Odtworzyło się od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=IpaFx0YE5YY&feature=PlayList&p=3F07AE19DFC0D500&playnext_from=PL&playnext=1&index=29
Na prawdę trzeba to dać do kwasów, bo nie da się słuchać tej perki bez basu i wokalu Heta kaleczącego uszy- najpierw wyje, a później przechodzi w jakiś growl czy choi wie co... Na Wielkiej 4 będzie to samo- fuszerka, odgrzewane danie. IMO jeśli nadal mają tak grać to niech lepiej zakończą karierę, a nie zagrają 1-2dobre koncerty które nagrają, obrobią i wydadzą na dvd i później ludziska myślą, że Meta dalej jest w formie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 14:43, Witcher1990 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=IpaFx0YE5YY&feature=PlayList&p=3F07AE19DFC0D500&playnext_from=PL&playnext=1&index=29
Na prawdę trzeba to dać do kwasów, bo nie da się słuchać tej perki bez basu i wokalu
Heta kaleczącego uszy- najpierw wyje, a później przechodzi w jakiś growl czy choi wie
co... Na Wielkiej 4 będzie to samo- fuszerka, odgrzewane danie. IMO jeśli nadal mają
tak grać to niech lepiej zakończą karierę, a nie zagrają 1-2dobre koncerty które nagrają,
obrobią i wydadzą na dvd i później ludziska myślą, że Meta dalej jest w formie...



jest tam bas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2010 o 15:04, hammerfall87 napisał:


jest tam bas

Ile jest tej podwójnej stopy? Może gdybym się wsłuchał to usłyszałbym chodź trochę ale to nie o to chodzi, Lars już nie gra tak jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 15:08, Witcher1990 napisał:


>
> jest tam bas
Ile jest tej podwójnej stopy? Może gdybym się wsłuchał to usłyszałbym chodź trochę ale
to nie o to chodzi, Lars już nie gra tak jak kiedyś.


no lars już nie gra bo te problemy zdrowotne a jamesowi mu się powoli zdziera :).A bas Tam jest tylko lipna akustyka.Ja sonic sphere jakos specjalnie nie bede pamietal bo bede go ogladal jak dobrze pojdzie z 50 m :) ale kultowe bandy zobacze w 1 dzien hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dorzucę coś od siebie. Prędkość... Kosmiczna nie znaczy dobra. Tak szybko zagrany MoP (przynajmniej do połowy) kuje mnie strasznie w uszy.

Ale w Warszawie będzie lepiej, mówię wam. Będzie trzeba się pokazać przed Megadethem i Slayerem to zagrają lepiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://overkill.pl/news/goto.php?id=2084
Ahahaahaha jakie lizanie dupy:D A Meta i tak zagra to co będą chcieli czytaj to co grają od roku czy dwóch na tej trasie. Już by lepiej wystosowali oficjalną petycję żeby Lars wziął się do roboty za garami bo przy innych perkmanach, a już przy Lombardo zwłaszcza wypadnie tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 22:04, Witcher1990 napisał:

"Nadanie tej historycznej nocy EPICKOŚCI poprzez zagranie utworu z Waszego repertuaru, którego nigdy dotąd nie graliście na żywo (niejednogłośnie wybraliśmy, by był to albo “The Unforgiven III [...]"
To już chyba nieaktualne, gdyż Unforgiven Trójka był grany w Oslo :P
http://www.youtube.com/watch?v=DTc6kmLjspc&playnext_from=TL&videos=3pxqH5Cv_pc&feature=sub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 16:07, juhyter napisał:

Kto w czerwcu jedzie do Wa-wy na Metallice ;]

Jeśli już to na Wielką 4 a najlepiej na Sonisphere Festival, bo to nie jest żaden koncert Metalliki tylko właśnie festiwal!
Ja też jadę. 19dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować