Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 – Edycja Kolekcjonerska – wyjątkowa okazja dla spóźnialskich

516 postów w tym temacie

Widze ze nie tylko ja nie otrzymalem maila potwierdzajacego .Pewnie sporo jest takich osob i pewnie dla tego tyle niepotwierdzonych BOX''wo trafi do sklepow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 22:03, Mistic napisał:

Nie chodzi o zysk a o zasade. Limitowane EK to Limitowane EK, liczba egzemplarzy została już
ustalona, tyle ich wytłoczono i tyle się ich sprzeda. Kolejnych egzemplarzy dzięki Bogu nie
będzie a jutro musze zapolować na 2 i 3 egzemplarz. Może się uda.


Dżizas, nie rób tego! O ile nie kupujesz tych egzemplarzy dla znajomego maniaka Gothica, miej proszę wzgląd na tych fanów, którzy ani jednej kopii jeszcze nie mają!

Oby mi się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 07:47, tomeksodo napisał:

PARODIA! Wysłałem pieniądze w sobotę. A moje zamówienie i tak zostało anulowane. I co ja niby
mam teraz zrobić?? i gdzie są moje pieniądze??


Jeżeli to prawda to musisz zadzwonić do CDP, ale wątpie żeby tak zrobili...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle o ktorej kurier z Materlink przynosi paczki?? A jak kogoś nie ma w domu to przyjadą 2 raz czy będę musiał obebrać paczke osobiscie czy bede musiał sie z nim umówić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda to musisz zadzwonić do CDP, ale wątpie żeby tak zrobili...;/


Niestety naprawdę tak zrobili. Jakoś nie mam nastroju do głupich żartów. Oczywiście zadzwonię , czekam tylko do 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 08:01, tomeksodo napisał:

Jeżeli to prawda to musisz zadzwonić do CDP, ale wątpie żeby tak zrobili...;/


Niestety naprawdę tak zrobili. Jakoś nie mam nastroju do głupich żartów. Oczywiście zadzwonię
, czekam tylko do 9


Sorki, no to Cie ładnie w wała zrobili, aż mnie to teraz wkurzyło troche...ciekawe co Ci powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche się sytacja pochrzaniła ale licze, że CDP zareaguje na moje histeryczne maile z prośbą o przywrocenie zamówienia. Szkoda tylko, bo pewnie już dziś Gothica nie dostane... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 08:00, Zajxx napisał:

A tak wogóle o ktorej kurier z Materlink przynosi paczki?? A jak kogoś nie ma w domu to przyjadą
2 raz czy będę musiał obebrać paczke osobiscie czy bede musiał sie z nim umówić??


Zazwyczaj prynoszą w godzinach popołudniowych , jeżeli Cię niebędzie to będziesz musiał sam odebrać w najbliższym oddziale Masterlink..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 08:05, Diamond Goku napisał:

Troche się sytacja pochrzaniła ale licze, że CDP zareaguje na moje histeryczne maile z prośbą
o przywrocenie zamówienia. Szkoda tylko, bo pewnie już dziś Gothica nie dostane... :(


Chyba , że jest to tylko błąd systemu albo cos podobnego, może jednak otrzymasz swoją paczkę dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 08:07, Vasilli napisał:

Dobre rozwiązanie dla tych co nie chcą kupować na allegro:D


Eeee tam , na allegro oszukają Cię więcej razy niz CDP....(bez urazy)
Kiedyś ktoś zamówił telefon , a wysłali mu ziemniaka....buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 08:08, Zajxx napisał:

no to ładnie bo ja mam lekcje do 16.25 i jak przyjde to bedzie godzina 17.00 i nie wiem czy
zdąże odebrac paczke


Ja też tak koncze , ale odbierze paczke moja babcia , fanka gothica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to, że nie dostałem maila z prośba o potwierdzenie to napewno błąd systemu skoro taki list miał przyjść. Byłoby bardzo miło gdyby ktoś z CDP przeczytał mój mail szybko i zareagował, bo bardzo mi zależy aby ta paczka dziś dotarła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, He przed chwilą był kurier. Gierka zarejestrowana i zaczynamy instalację. Za godzinkę, dwie podzielę się pierwszymi wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować