• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Apocalypticc

Czarne plamy w Gothic 3 | Problemy, bugi. [m]

Pytanie

Mam bardzo duży problem !!
Daje na nową grę, czekam około 15 minut aż gra się załaduje.
Po załadowaniu jest ta cała walka w mieście i wszędzie są jakieś czarne plamy !! momentami nic nie widzisz, ani orków, ani ludzi. Po wyjściu z miasta problemu już nie ma.... Czy wiecie jak to naprawić ??
Dodam jeszcze że gra chodzi mi płynnie na minimalnych detalach, oto paprametry mojego kompa :
Nvidia geforce fx5600xt ( troche słaba, ale ciagnie dobrze i nie przycina się [tylko te przeklęte plamy])
1024 mb ram
Intel Pentium 4 2.90 ghz


P.S. Szukałem odpowiedzi na ten problem i dowiedziałem się jedynie tyle że inni również mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

638 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

V=mam problem z instalacją gry , dostaje info o błędach ,a kiedy już uda mi się uruchomić kreatora ,gra instaluje się tylko do pewnego momentu (ok.3/4 całego procesu), pojawia się komunikat o błędzie odczytu.
konfiguracja Athlon 3000+ 1 GB RAM GeForce 6200 TC (max.256MB) pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.11.2006 o 19:57, kad2 napisał:

V=mam problem z instalacją gry , dostaje info o błędach ,a kiedy już uda mi się uruchomić kreatora
,gra instaluje się tylko do pewnego momentu (ok.3/4 całego procesu), pojawia się komunikat
o błędzie odczytu.
konfiguracja Athlon 3000+ 1 GB RAM GeForce 6200 TC (max.256MB) pomocy!!!

Skontaktuj sie z pomocą techniczną CD Project też tak miałem i mi pomogli, sformatuj dysk mi to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ze znikajacymi przedmiotami to jest tak ze czasem jak sie gra zle zainstaluje, i zrobisz sava, to to gra odczytuje je potem jakko wartosci globalne. Ja tez tak mialem, gralem raz wojownikiem, chcialem zagrac jeszcze raz lucznikiem i dupa blada... bo wszystko wyzbierane, orkowie pozabijani... 17 razy chyba od nowa instalowalem ale w koncu jest ok. Musisz odinstalowac wszystko, nawet zapisane stany gry i zainstalowac raz jeszcze. Taka odpowiedz dostalem z serwisu amerykanskiego.
A co do questow z plochliwymi jeleniami i podobnymi, to oczywiscie mozemy podziekowac CD projekt za tlumaczenie, bo w questach chodzi zupelnie o co innego czasami niz wynika z dialogow... Jeleni plochliwych trzeba zabic 5 sztuk. Wogole to tlumaczenie gier to kiepski pomysl, raz ze kiepsko tlumacza, a dwa ze z oryginalu mozna bylo jezyk obcy cwiczyc...

Dnia 17.11.2006 o 01:33, DeadPoison napisał:

No witam mam małą proźbe niech ktoś mi jakimś cudem wytłumaczy jak kumpel który ma angielskiego
pirata jeszcze bez patchów chodzi lepiej niż mój polski. Dobra przsadziłem ale ja nie moge
ukończyć jak narazie 2 zadań (w tym 3 chyba sięteż rypnął) gdy dostaje takie zadanie jak zabij
głodne wilki lub zabij płochliwego jelenia (tu niby mam dać kolesiowi mięso ale nie mam dostępnych
dialogowych opcji) , to nic nie dostaje (kumpel odrazu po zabiciu 3 wilków skończył zadanie
a ja wybiłem wszystkie co do nogi i nic) zaczyna mnie to wkurzać pozatym jak jeszze raz będę
musiał zacząc gre od początku z jakiegoś glupiego powodu (najpierw jedno z takich głównych
zaań zaliczyło bez powodu na nieudane po wczytaniu sejwa, drugie to że w całym świecei znikneły
rzeczy do podniesienia roślony i inne leżące rzeczy, dodatkowo zniknęły niektóre zwierzęta
i npc''eki) to zareklamuje tą gre z powodu utraty zdrowia (każde rozpoczęcie na nowo grywiąże
się z urazem psychicznym :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiatm wszystkich. Mam problem z gothiciem 3. Gdy klikam na nową grę gra się ładuje, ale na koniec wyskakuje mi błąd-Scripted script is not registered:OnInit. Minimalizuje grę i klikam ignoruj. Wracam do gry pojawia się świat i wszystko było by dobrze gdyby nie to że nikt się nie rusz z nikim nie mogę porozmawiać nie moge biegać i takie tam. Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam Problem gdy próbuje zainstalowac gre Wyskakuje mi taki oto błąd :

Close any running programs
empty your temporary folder
check your internet connection

Niewiem od czego to zalezy za odpowiedz z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.11.2006 o 21:33, sługa Innosa napisał:

Mój problem dotyczy migającego białego ekranu. W niektórych miejscach ekran zaczyna straszne
migać. Czy ktos wie co z tym zrobić?


A jaka masz karte graficzna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

moze mi ktos pomóc , gdy w ustawieniach zwiekszam pole widzenia w grze nie ma ognia prosze mi pomóc proszę! czemu tak sie dzieje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ktoś ma problem wody która zawsze jest na PIERWSZYM PLANIE !!! Jak stoję na brzegu i patrzę na wodę to ona jest przede mną i zasłania postać. Jest tak też czasami przy ogniu i w lesie z niektórymi roślinami. Coś nie tak z odległością !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.11.2006 o 10:42, wojtek2s napisał:

Czy ktoś ma problem wody która zawsze jest na PIERWSZYM PLANIE !!! Jak stoję na brzegu i patrzę
na wodę to ona jest przede mną i zasłania postać. Jest tak też czasami przy ogniu i w lesie
z niektórymi roślinami. Coś nie tak z odległością !!!


ja mam taki problem gdy w ustawieniach zwiekszam pole widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.11.2006 o 21:42, Reaper01 napisał:

> Mój problem dotyczy migającego białego ekranu. W niektórych miejscach ekran zaczyna straszne

> migać. Czy ktos wie co z tym zrobić?

A jaka masz karte graficzna ?

radeon x800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.12.2006 o 17:51, sługa Innosa napisał:

> > Mój problem dotyczy migającego białego ekranu. W niektórych miejscach ekran zaczyna
straszne
>
> > migać. Czy ktos wie co z tym zrobić?
>
> A jaka masz karte graficzna ?
radeon x800

moj kolega mial to samo na tej karcie. przeinstalowal windows i bylo ok. wiec masz jakis proble mw systemie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.12.2006 o 19:23, kampen napisał:

Ja tez mam problem z migajacym ekranem i mam karte radeon 9550.Macie jakas rade?

czytaj wyzej. masz problem z systemem jakis. gothic musi miec w 100% czysty komp. najlepiej przeinstaluj windows. a jak ci si nie hce to trudno:P bo dojscie do problemu jest trudne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować