Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2006 o 19:19, Revenant napisał:

Hmm jestem w Cape Dun (czy jak ta wioska opanowana przez orki sie zwie :) ) i zrobilem juz
prawie wszystkie questy, ale kurcze nie moge skonczyc jednego a wlasciwie dwoch - mam upolowac
jakis bandytow ktorzy maja jakas tam dostawe do magazynu. Moge wziac na ta misje npca, no ale
dupa nie moge znalezc zadnej ''jaskini na wybrzezu''. Procz jednego kompleksu z ogrami i jakimis
smokami >.< czy ktos mnie nakieruje jak tam trafic do tych bandytow?


Ja też miałem problemy ze znalezieniem tej jaskini. Po krótce sprubuje Ci wytłumaczyć gdzie jest. Wychodzisz z Cape Dun i idziesz w strone tego handlarza, dla którego masz znaleźć lampy, zanim do niego dojdziesz mijasz rozejście na Cape Dun i Ardee. Na tym rozejściu skręcasz w strone Ardei, jest to ta droga, która wcześniej prowadziła do patrolu Orków. Pare kroków dalej po swojej lewej będziesz miał spore urwisko, wystarczy, że tam zejdziesz i w samym rogu będzie jasknia z Ortegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega Zdzislaw2000 już zamieścił podobne pytanie, jednak (być może z nieuwagi) nie znalazłem odpowiedzi na jego pytanie na tym forum. Ponawiam je zatem: Podczas instalacji pojawia się następujący komunikat:
W pliku "D:\Gothic III\engine.dll" wystąpił następujący błąd
Dostępnych jest więcej danych
(0xea)

Problem identyczny pojawia się także w przypadku plików
Gothic III\game.dll
Gothic III\Gothic3.exe

Po zignorowaniu tych błędów plik exe nie funkcjonuje poprawnie, zakładam także, iż podobnie będzie się działo w przypadku reszty plików. Czy ktoś może wie, jak mój problem rozwiązać? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:02, janiola napisał:

Ktora sciezke gry wybraliscie w cape dun?? bo ja sie zastanawiam co wybrac :(



Najpierw dobra potem jak kiedys bende przechodzic to zła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:54, nitz napisał:

a ja sie spytam gdzie sa te jakie pierduty co orkowy kwatermistrz w cape dun chce od nas ?


Pomiędzy plążą pod Cape Dun i plażą znajdującą się pod Ardeą jest niewielkie porośnięte trawą wzniesienie, na nim jest ognisko i kilku bandytów a obok na ziemi leżą towary z transportu dla kwatermistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania :
-Mam 200 siły i drugi stopień w walce dwureczna bronia i kupiłem sobie broń która wymaga 180 siły i 2 stopień broni dwureczniej moge ja włozyć na plecy :D a kiedy wyciagam ja do walki on wybiera słapsza broń dlaczego:(??
-A drogie brzmi jak do łoczyć do jakieś frakcji(gildi)A wy do jakiej dołoczyliście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1wsze - przeciagnij ta wybrana bron na pasek skrotow i bedzie git
2gie - zrobic kilka zadan np w cape dun u najmnikow trza meic odpwiednia repke i kilka zadan wykonac dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:40, grey mather napisał:

cze ludzie mam pytanko
mam GF5200 512RAM i Celerona 1.7
mam szanse zagrac sobie w Gothica


nie ma szans, chyba że lubisz jak sie ścina kilkadziesiąt razy na minute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie da rady miałem takiego samego nie dawno, gra się zainstalowała ale nie mogłem jej włączyć z najnowszymi sterownikami ^^ wszystkiego chyba próbowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:42, żdzisiek napisał:

> cze ludzie mam pytanko
> mam GF5200 512RAM i Celerona 1.7
> mam szanse zagrac sobie w Gothica

nie ma szans, chyba że lubisz jak sie ścina kilkadziesiąt razy na minute

ales mnie pocieszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:45, donaan napisał:

nie da rady miałem takiego samego nie dawno, gra się zainstalowała ale nie mogłem jej włączyć
z najnowszymi sterownikami ^^ wszystkiego chyba próbowałem

szkoda wielka szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żdzisiek-Diego jest na pustyni dokładnie w Braga, a Milten gdzieś w Nordmar ale nie wiem dokładnie, a gdzie Lester jest to wogóle nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:51, JogaTv napisał:

żdzisiek-Diego jest na pustyni dokładnie w Braga, a Milten gdzieś w Nordmar ale nie wiem dokładnie,
a gdzie Lester jest to wogóle nie wiem

dzięki
a zrobiłeś już ze znalezieniem xsardasa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować