Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 18:07, BIZZ2 napisał:

jaa mam w goldern 74%;/ musze 6siarki znalesc i bedzie dobrze gdzie jest jakas kopalnia siarki:D??


Wyjdź przez północną bramę i idź na lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie może mi ktoś pomóc?? minimalizuje mi się gra przy włączeniu , słysze dzwięk ale się minimalizuje............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ja miałem tak samo. Ale czeka naszych świetlana przyszłość:D.
Słyszłem, że można zginąć na zakończenie, ale nie wiem które. Może ktoś napisać o jakie chodzi o ile takie istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 19:42, Matiz666 napisał:

/.../ cSłyszłem, że można zginąć na zakończenie, ale nie wiem które. Może ktoś napisać o jakie chodzi
o ile takie istnieje?

Ale jaki to ma sens? Kto będzie chciał się przekonać, ten zagra. Lepiej nie psuć innym niespodzianki... To bardzo niemiłe, uwierz mi. A jak jesteś niecierpliwy to zajrzyj do poradnika, tam jest to opisane, tak mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dzięki za ostatnią pomoc ale mam nowy problem.
1.mam reputacje w mieście gdzie w latarni8 przetrzymują paladyna(nie pamiętam nazwy)wynosi ona 70.
Zeby wpóscili cie do latarni potrzeba 75 jak zdobyc te 5?została mi isja zaginione rzeczy jakiegos tam orka.
Nie wiem gdzie sa.
2.jak zdobyc zbroje paladyna bo chodze w jakims ...?
pls o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:21, Bezi7 napisał:

Cześć dzięki za ostatnią pomoc ale mam nowy problem.
1.mam reputacje w mieście gdzie w latarni8 przetrzymują paladyna(nie pamiętam nazwy)wynosi
ona 70.
Zeby wpóscili cie do latarni potrzeba 75 jak zdobyc te 5?została mi isja zaginione rzeczy jakiegos
tam orka.
Nie wiem gdzie sa.
2.jak zdobyc zbroje paladyna bo chodze w jakims ...?
pls o pomoc.

1. a walczyles na arenie??? ale ja to zalatwilem po chamsku wbieglem tam pogadalem z palladynem i razem z nim wyzwolilem miasto (tylko we dwoch)
2. na zbroije paladyna trzeba sobie zasluzyc 50 punktami reputacji u rebeliantow i 150k zlota kupic go moza w kazdym wiekszym obozie rebeliantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie.
A jak w miastach wszczac bunt>?
Da sie w kazdym?i czy nie bedac po stronie orkow trzeba w kazdym miescie wybijac orkow i je wyzwalac?
p.s.ja jestem po dobrej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Questa od rebeliantów w Monterze gdzie mam powybijać krowy na farmie. Niestety dwie mi uciekły i nie moge ich znalezc. Czy one powrócą na farmę czy musze zaczynać grać od starszego sejwa którego mam bardzo wczesnie i nie chce mi sie zaczynac od niego. PROSZE o Odpowiedź !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:21, Bezi7 napisał:

została mi isja zaginione rzeczy jakiegos tam orka.


Pomiędzy plążą pod Cape Dun i plażą znajdującą się pod Ardeą jest niewielkie porośnięte trawą wzniesienie, na nim jest ognisko i kilku bandytów a obok na ziemi leżą towary z transportu dla kwatermistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:29, Czarkinson napisał:

Dostałem Questa od rebeliantów w Monterze gdzie mam powybijać krowy na farmie. Niestety dwie
mi uciekły i nie moge ich znalezc. Czy one powrócą na farmę czy musze zaczynać grać od starszego
sejwa którego mam bardzo wczesnie i nie chce mi sie zaczynac od niego. PROSZE o Odpowiedź !!!


Sróbuj się przespać, to powinno przywrócić krowy na początkową pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:27, Bezi7 napisał:

dzięki wielkie.
A jak w miastach wszczac bunt>?
Da sie w kazdym?i czy nie bedac po stronie orkow trzeba w kazdym miescie wybijac orkow i je
wyzwalac?
p.s.ja jestem po dobrej stronie

zazwyczaj znajdujesz kogos kto go zaczyna (np tak jak z tym paladynem) albo sam go zaczynasz jak jakis npc powie ze czekamy na twoj znak czyli na przyklad zabijamy jakiegos hereszta itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:36, Czarkinson napisał:

Czy to jest pewny sposób ???


Nie rozumiem w czym problem. Znajdź jakieś łóżko i prześpij się do rana a potem zobacz czy krowy są na miejscu.

Dnia 16.11.2006 o 20:36, Czarkinson napisał:

A może wczytanie sejwa też pomoże ???


Jeśli wczytasz sejwa wykonanego zanim krowy uciekły, to owszem pomoże. Jeśli myślisz o zapisaniu gry teraz i załadowaniu jej to nie - gra zapamięta gdzie krowy są TERAZ.

Dnia 16.11.2006 o 20:36, Czarkinson napisał:

A jeżeli to nie pomorze to jest jeszcze inny sposób ???


Poszukaj ich. Nie powinny uciec zbyt daleko (chyba że "wpadły" w ścianę co się niestety w tej grze zdarza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie.
Po uwolnieniu Geldren pozostałe miasta gdzie sa orki (tzn Nie uwolniłem Terlis i Faring) sa do mnie z marszu wrogo nastawione ... czyli jak wchodze odrazu jestem atakowany a przed uwolnieniem Geldren tak nie było...
Moja Reputacja w
Rebelów to 63
Gonców 70
Orków 5
Assasynów 5.
I co jest.. jestem w trakcie oblezenia Terlis i mam juz artefatk akurat nasunoł mi sie Vak pod ostrze.
I czeka mnie jescze Faring i wszystkie miasta sa uwolnione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Nie jestem do końca pewien czy poprzedni post był pytaniem, czy też stwierdzeniem czego dokonałeś w grze.
Jeśli był pytaniem to spróbuję ci odpowiedzieć:
Można bezkarnie wyzwolić 2 miasta +Ardeę, Gothę i Vengard. Jeśli wyzwolisz więcej to jak tylko zobaczy cię jakikolwiek orkowy przywódca masz przechlapane u orków. Reputacja we frakcjach nie ma tu znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:58, marlin15 napisał:

/.../

Na przyszłość nie zamieszczaj tego samego posta w obu wątkach... To, że są dwa, co jest bardzo dziwne, nie zezwala na dublowanie własnych postów. Krótko mówiąc, jest to spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wszyscy tu gadu gadu o gotiku a ja jeszcze muszę 3 miechy czekać na upgrade kompa bo gotik raczej z 1.5 prockiem nie pójdzie nie? Ale sobie chociaż przez ten czas jedynke i dwójke przypomne I kolejne pytanie na temat gotika czy palladyni istnieją jako oddzielna frakcja? I jeszcze jedno czy zakończenia pozwalają liczyć na czwórke (albo jakiś dodatek np. Gothic 3 Dzień Strusia ach jak to pięnie brzmi!)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować