Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2006 o 20:54, misiolv napisał:

mam problem... vareka wcieło i nigdzie w monterze go nima (chce rewoolte zrobic)


najprawdopodobniej stalo ci sie to samo co mi.....tylko ze mi zniknął YORIK:)jedyny sposob to wpisac w konsoli "goto Varek"(bez cudzyslowia oczywicie)i przeniesie cie do varka od razu ktory bedzie najprawdopodobniej.......pod miastem(duzy bug gry)ja yorika znalazlem wlasnie w bialej przestrzeni pod swiatem gry:)ale dalo sie normalnie pogadac i wykonac questa takze z varekiem powinno byc tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:56, Matiz666 napisał:

Kto uczy zatruwania ostrzy, ale nie assasyn, bo się na mnie ciągle rzucają i chcą bić. wie
może ktoś??


Tylko alchemicy assasynów, to domena Beliala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 00:23, marlin15 napisał:

wie ktos gdzie mozna sie nauczyc Zartuwania ostrzy ?? to jest umiejętnosc alchemicka??


Poczytaj wyżej, każdy alchemik assasynów ale jest jeden problem, próbowałam nauczyc sie tego w Ishtar, i mimo komunikatu, że zdobyłam umiejętność i że pobrano kase nadal nie umiałam. Mogłam sie uczyć aż do wykończenia złota i nic. Spróbuję jeszcze u kogo innego, jesli nadal tak będzie to mam kolejny bug w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można się tego nauczyć chyba u większości alchemików (ja, o ile dobrze pamiętam, nauczyłem się tego u alchemika w Geldern)
nie można zatrówać magicznych ostrzy (np. Ognistego Miecza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 00:28, marlin15 napisał:

wszedzie sie mozna nauczyc tego ?? w kadym miescie assasynow??


Na pewno w Ishtar i Bakaresz, tam akurat mi się ta opcja rzuciła w oczy ale jesli jesteś w Bradze to zagadaj do tamtejszego Czarnego Maga, tez może uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 18:30, Bumber napisał:

Chciałbym także zadać pytanie dotyczące miecza królewskiego. Na jakim etapie gry i kiedy można
go otrzymać?


Miecz królewski ma król Rhobar, ale u niego chyba zawsze ma on cechę "zużyty" (jakieś -50% do obrażeń) więc jest praktycznie bezużyteczny. Nie wiem czy można znaleźć go gdzie indziej i raczej w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 22:11, Cord napisał:

a co do rewolucji w monterze
to sie nei zgodze wystarczy iśc do gothy i uwolnić gorna i już masz kumpla
Pozdro

A ja za to z Gornem cały czas po Nordmarze chodze...;] I jest to dobry pomysł bo mam gdzieś około 35 poziomu i trudno jest zabijać np. 5 lodowych wilków naraz to Gorn mi pomaga...;] Trochę dziwne bo Gorn zadaje bardzo małe obrażenia, ale sam jest bardzo wytrzymały... Trzeba na niego też bardzo uważać, żeby go potwory nie zabiły...bo jednak nie chciałbym żeby zmarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 22:12, KrzysztofMarek napisał:

W Vengardzie było kiepsko. Ale tam orkowie prawie nie używali kusz a ja miałem całkiem niezły
łuk, specjalnie na orki ;D
Oblężenie Vengardu praktycznie załatwiłem łukiem, tylko to długo trwało.

Heeee, to ile ten łuk zadawał obrażeń...ja mam łuk co zadaje 70 obrażeń i on na nic się niestety nie zdał. Ja wszystko załatwiałem mieczem, czy to Vengardzie, czy w Monterze, czy w Cape Dun...;]

Dnia 15.11.2006 o 22:12, KrzysztofMarek napisał:

Za pierwszym razem to człowiek jeszcze się trochę kołuje, nie wie, co można, jak rozłożyć punkty
( mam za dużo alchemii, za dużo kowalstwa, a zamiast tego mógłbym już dawno przekroczyć 300
siły albo dobić prastarej wiedzy do 200...) Mam trochę punktów nauki, ale przecież muszę je
mieć na walkę dwoma mieczami, regenerację itp...

Jak rozłożyć punkty nauki to już w tym trochę się orientowałem, gdyż grałem w dwie poprzednie części i wiedziałem że na alchemię to szkoda wydawać, na kowalstwo to jeszcze jeszcze...
Mam pytanko do czego służy ta prastara wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 08:50, kuko7 napisał:

Mam pytanko do czego służy ta prastara wiedza?


mi wiecej masz prastarej wiedzy tym lepszych czarów możesz się uczyć i moc czarów będzie większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 08:41, krisquall napisał:

Ja tam montere odbilem sam na 23 lvlu :))) .

Ja monterę również sam odbiłem na 19 lvlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj post

Kolejne zestawienie cech broni, tym razem dotyczące łuków.

Łuki: Zd.łow. Obrażenia Wymagana Cecha Właściwości
Łuk 70 40
Łuk Myśliwski 80 45 "łuk"
Łuk Asasyna 90 50 "łuk"
Kościanu Łuk 100 55 "łuk"
Łuk Kompozytowy 110 65 "łuk"
Łuk Wojenny 130 70 "łuk"
Długi Łuk 120 70 "łuk"
Wilczy Rozpruwacz 140 75 "łuk" "myśliwy"
Łuk Dębowy 150 80 "łuk"
Łuk Gońca Leśnego 160 85 "łuk" "myśliwy (gruba zwierzyna)"
Łuk Bojowy 180 90 "łuk" "łucznik"
Łuk Armijny 170 90 "łuk"
Orkowy Rozpruwacz 190 95 "łuk" "łowca orków"
Bojowy Łuk 200 100 "łuk"
Siewca Śmierci 210 105 "łucznik"
Nimrod 220 110 "łucznik"
Cicha Śmierć 230 115 "łucznik"
Łuk Runiczny 240 115 "łucznik" "mistrz łucznictwa"
Demoniczny Łuk 250 120 "mistrz łucznictwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przy instalacji miał tak jak ja, jakies 15+ min microsoft visual c++ redistributate?? bo zmnieniałem system i teraz wieki się to ładuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam takie, czy jesli zdobyłem już we wszystkich miastach Myrtany reputacje powyżej 75% i wypełniłem większość zadań dla orków, rozmawiałem ze wszystkimi przywódcami miast to czy mogę je już wyzwolić? Wpłynie to jakoś na pozostałe misje w Varant i Nordmar? Wiem, że można wyzwolić tylko kilka miast w Myrtanie (dzieki Cinus), ale jakoś mnie korci żeby tych orków powybijać. Jak do tej pory wyzwoliłem Kap Dun, Montere, Ardee, Gothe i Vengard. Jak byłem w SIlden to już odpuściłem wyzwlanie miast, gdyż ten cały Ambrak cos wspomniał o podejrzanych Morach, z kolei w Trelis Vak nie czepiał sie już nic. A więc czy w Varant i Nordmar bedę do czegoś potrzebował "dobrych" stosunków z orkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 10:35, Mario16v napisał:

Mam takie, czy jesli zdobyłem już we wszystkich miastach Myrtany reputacje powyżej 75% i wypełniłem
większość zadań dla orków, rozmawiałem ze wszystkimi przywódcami miast to czy mogę je już wyzwolić?
A więc czy w Varant i Nordmar bedę do czegoś potrzebował "dobrych"
stosunków z orkami??


Dla Nordmaru nie ma to absolutnie żadnego znaczenia - wszystkie orki stamtąd są zawsze wrogie wobec ciebie.
Natomiast Varant to zupełnie inna sprawa, w niektórych miastach asasynów stacjonują orki i jeśli wyzwolisz za dużo miast w Myrtanie, te orki będą cię atakować. Co gorsza wszyscy pobliscy asasyni przyłączą się do tej walki po stronie orków i ich również będziesz musiał zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co trzeba przynieść Pedar''owi (znajduje się w chatce nad grobowcem Ejnara), aby ten wyraził swoją zgodę potrzebną do nauczenia się wytapiania broni z czystej rudy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować