Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 10:46, Rejw napisał:

Wie ktoś co trzeba przynieść Pedar''owi (znajduje się w chatce nad grobowcem Ejnara), aby
ten wyraził swoją zgodę potrzebną do nauczenia się wytapiania broni z czystej rudy?


O ile pamiętam to on potrzebuje dwa rogi cieniostwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2006 o 23:33, skaybay napisał:

jak wygląda ta cudowna bariera która podobno istnieje wokół stolicy ? Kto ją rzucił? Można
się dostać do króla ? Król żyje? da się tam wejść?


Bariera taka jak w G1 zrobili ją kilku magów i sam król, król żyje ma sie dobrze :D i idzie sie dostać do stolicy
Pozdro

kuko7----> heh ja tam wole sam chodzic przynajmniej mam większą frajde z gry ale od czasu do czasu owszem pomagają mi kumple z poprzednich części.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię mieć towarzystwo w czasie podróży :), więc dbam żeby mi Gorn nie zginął. Specjalnie dla niego nauczyłam się czaru " leczenie innych " :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 10:48, Karharot napisał:

> Wie ktoś co trzeba przynieść Pedar''owi (znajduje się w chatce nad grobowcem Ejnara),
aby
> ten wyraził swoją zgodę potrzebną do nauczenia się wytapiania broni z czystej rudy?

O ile pamiętam to on potrzebuje dwa rogi cieniostwora.


Mam przy sobie 7 rogów cieniostwora, więc musi być coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 12:03, falcon33 napisał:

Wie ktoś gdzie jest młot Kalana kowala z klanu ognia.Sprawdziłem wszystkie krzaki w okolicy i nic.


powinien leżeć kilka metrów od miejsca gdzie był Kalan, zresztą po co Ci ten młot? nie ma z niego żadnego pożytku, do żadnego questa nie jest potrzebny i żadnego doświadczenia za jego znalezienie nie otrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z magami tzn. czy ktoś gdy się dostaniesz do magów ognia wypytuje cie co się stało z 6 najlepszymi magami w całym królestwie ? Czy magowie z trójki interesują się co poszło nie tak przy tworzeniu bariery? Czy magowie mają oddzielne filie w każdym mieście? A są kapliczki bogów w miastach ? W Korinis nie było chyba żadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie
mam teraz wykonać zadanie z wekslami dla Masila, problem w tym, że w poradniku napisali, że mają je Ilij, Ramon i Nasib. I właśnie o Nasba mi chodzi bo jak z nim rozmawiam to mam tylko opcję Naucz mnie walki
i czy mogę porozmawiac z Gonzalesem. I teraz pytanie - czy mam buga, czy to jest błąd w poradniku, czy muszę mieć 75% reputacji w Mora Sul, żebym miał opcję z wekslem???????

Proszę o odpowiedź!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co musze nacisnac zeby odbic czar kosturem?
mam ta umiejetnosc, kostury II i kostur maga(czarnoksieznika)
probowalem zwykly atak, mocny, ppm+lpm, blok i nic zawsze minie trafia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

******SPOILER******

Mam pytanie do tych, którzy skończyli G3 drogą buntowników. W poradniku pisze, że na samym juz końcu gry. po oswobodzeniu Myrtany i zabiciu Zubena bedziemy mieć jeszcze jedno zadanie do wykonania, tymczasem u mnie gdy rozmawiam z Innosem juz po zabiciu Zubena i pozbyciu się orków z Myrtany nastepuje koniec gry i napisy końcowe, a potem wyrzuca mnie do Windowsa. Powie mi ktoś czy to w poradniuku jest błąd czy to ja mam coś nie tak z grą

******KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nauczylem sie zatruwania broni i chce zatruc El Bastrado robiony wlasnorecznie,naostrzony. i zatruwam ale nie ma ani znaczka, ani napisu ze jest ulepszony:( o co chodzi? jakis bug czy tak poprostu jest?
A i 2 sprawa: gdzie moge poswiecic bron? da sie to gdzies zrobic? z gory thx :P POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 17:11, BIZZ2 napisał:

A i 2 sprawa: gdzie moge poswiecic bron? da sie to gdzies zrobic?


Broń poświęcasz czarem błogosławieństwa. Ale możesz się go nauczyć w kapliczce Innosa dopiero gdy
******SPOILER******
wybierzesz stronę Innosa w wojnie bogów (główny quest)
******KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co mam zrobić, włączyłem gre i ona minimalizuje się do paska zadań, dzwięk słysze ale nie moge jej zmaxymalizowac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 17:39, BIZZ2 napisał:

aa w jakim to momencie jest:) ja koncze teraz etap goldern:)


Blisko końca gry. Jak się zaweźmiesz to ukończysz grę w 1-2 godziny po dokonaniu tego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe jakos nie chce mi sie wziasc:D woel powoli napawac sie swiatem gry:P:P choc i tak bede gral jeszcze raz jako zly:D jaa mam w goldern 74%;/ musze 6siarki znalesc i bedzie dobrze gdzie jest jakas kopalnia siarki:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować