Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piątek 3 listopada – wielkie święto fanów gier RPG! Gothic 3 już w sprzedaży!

487 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 12:33, Dann napisał:

A dla mnie cRPG skończyło się na Kill''em all :D
BTW, o jakich "rach wielkiego tria" piszesz ??

Saga BG, Torment i Fallouty. Potem nie było już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest zrozumiec sens gry przy low i rodz. 800-600 mały zasięg widzenia!!!!!!! i wez graj przechodz misje jak wejdziesz na jakąś góre to nawet okolicy nie wiedac!! Kiepsko sie da, ale da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



A ja mam załamkę musze poszukać w trybie natychmiastowym przynajmniej 3000zł na modernizacje kompa.
jak gram to czuje sie jag bym oglądał film w zwolnionym tempie na okrojonych detalach



GA7VA AMD2000Xp 512 ddr GalaxyGF6600GT ddr3 1,6ns 2xHdd-80Gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze nie stać na to żeby dla jednek gry wartej 130zł modernizować odrazu cały komp gdzie cena tego mozę wynieść ok 1000-2000zł. Ale tak czy inaczej szanuje tych ludzi co to robia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dziś we wszystkich empikach w warszawie...i wszędzie mówią to samo..że gra miała być już wczoraj na składzie...ale nie było...miała być dziś rano....ale nie ma.....ma być po południu...pewnie nie będzie:/
Kurde..co jest...te 4 lata mi szybciej zleciały niż te cholerne godziny dzisiejszego dnia...
A co do tych co grają na kartach geforca 5900 (800x600 i medium detale) mógł by ktoś zamieścic screena z gry jak to wygląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym zrobic pare screenów ale dopiero jutro je bede miał
1. Juz dzis nei wlacam gothica
2. Zaraz wyjezdam
3. ale spoko jutro bede screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do Rejden

tam masz ten nr paczki w Masterlink i tam masz opis co się z twoja paczka dzieje, jak zostala wreczona kurierowi to znaczy ze powinna dojsc moja byla wreczona o 8:10 a paczke miałem w domu kilka minut przed 12:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA chce ktoś zobaczyc załą okazałość widoków
Ja zrobiłem to tak ustawiłem bezimiennego na wieży (zapis) weszłem w opcje i wykręciłem na maxa detale i połowe rozdzielczości. na efekt troche poczekałem ale widok cudowny można tylko podziwiać bo ruszać sie nie da a tymbardziej grac. Pozdrawiam


GA7VA AMD2000Xp 512 ddr GalaxyGF6600GT ddr3 1,6ns 2xHdd-80Gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże! o Jezu! o Matko! Już go miałem! Już w niego grałem! Błąd CRC na płycie po przeinstalowaniu! Jak to się mogło stać? Czemu nie zrobiłem kopii? Dlaczego musiałem być taki głupi? Dlaczego zawsze mnie to spotyka? Powiedzcie moim rodzicom, że ich kochałem, to chyba już mój ostatni post przed skokiem z okna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. w sklepach internetowych
2. ktos tu juz chyba pisal ze patrzyl we wszystkich empikach w wawie i nie bylo.. a jak nie ma w Empiku to gdzie indziej tym bardziej nie znajdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować