Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piątek 3 listopada – wielkie święto fanów gier RPG! Gothic 3 już w sprzedaży!

487 postów w tym temacie

Ciekawe co tak długo pakują??
Przecież to tylko gra...(mam nadzieje, że niezatakowały ich orki...może wyszły z gry??)
A może oni już szykuję tą gre ale czekają aż im przywiozłą łańcuchy do opakowania, żeby orki nie uciekły??
Mam tylko nadzieje, że dzisiaj wyślą mi tą gre (ile można czekać??).
Man nadzieję, że najpóźniej w środe ją dostanę.(Choć wolałbym ją dostać jutro albo w poniedziałek)
:<
Szybciejby było gdybym sam kupił tę grę, (może troche drożej??) ale szybciej.
Bez rzadnych obaw sam bym ją sobie dostarczył i niemartwiłbym się, że jeszcze nie wysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja poruszę temat paska szybkiego wyboru, mnie też się w pewnym momencie przestał pojawiać (jest tylko jak otworzę np. ekwipunek).
Co do stabilności to wyleciała mi 2 razy podczas chodzenia w lesie na jakieś 4-5 godzin grania.
Wydajność: Mam wszystko na max (wygładzanie x4) , wyłączone tylko cienie bo mi do szczęścia nie są potrzebne i działa w miarę płynnie, nie wiem ile klatek ale zupełnie wystarczająco. Dość długo się ładuje np. po save (jakieś może 30-40 sekund)
Athlon 3.2, 2 GB RAM (1 dokupiłem w tym tyg :) ) Radek x1600 pro 256

ps. co ciekawe lepiej mi chodzi w 1280 x 1024 (lcd) niż w niższej :)
ps2. gra jest baaardzo przyjemna i klimatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arghhhhh czekam i czekam paczka został wysłana 31 a jeszcze niema -.- ile mam czekać? O ile mi wiadomo Pre Order powinien dojść PRZED premierą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:49, r4z0r napisał:

Arghhhhh czekam i czekam paczka został wysłana 31 a jeszcze niema -.- ile mam czekać? O ile
mi wiadomo Pre Order powinien dojść PRZED premierą

dlatego nie zamawiam gier przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktoś z rejonów śląska Dąbrowa Górnicza,Będzin,Czeladż,Sosnowiec,Katowice i może mi odpowiedzieć czy mozna jeszcze dostac gdzieś w jakimś punktcie Edycję Kolekcjonerską gry Gothic 3 albo ma jakiekolwiek informacje że może będą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie...
Ja nie załapałem się na EK na stronce CDP, więc kupiłem przez allegro (oczywiście drożej o 20 zł). Co oznacza, że poczekam jeszcze dłużej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam wszystkich mam pytanko moj sprzet to Celeron 2 Ghz, 512 DDR ramu, Radeon 9250 128 MB czy gra pojdzie mi na najnizszych detalach?? :( prosze was napiszcie jak najszybciej bo jak pojdzie to zamawiam :):):):) Pozdrowionka for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:00, getas napisał:

Czesc wam wszystkich mam pytanko moj sprzet to Celeron 2 Ghz, 512 DDR ramu, Radeon 9250 128
MB czy gra pojdzie mi na najnizszych detalach?? :( prosze was napiszcie jak najszybciej bo
jak pojdzie to zamawiam :):):):) Pozdrowionka for all

Chyba żartujesz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:06, remolinek69 napisał:

> Czesc wam wszystkich mam pytanko moj sprzet to Celeron 2 Ghz, 512 DDR ramu, Radeon 9250
128
> MB czy gra pojdzie mi na najnizszych detalach?? :( prosze was napiszcie jak najszybciej
bo
> jak pojdzie to zamawiam :):):):) Pozdrowionka for all
Chyba żartujesz :))

Cos ty pujdzie <zart>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam proźbę do cdp. Proszę was nigdy nie wysyłajcie już niczego przez masterlink, ponieważ firma nie dostarcza przesyłek na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować