Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Byłby ktoś z Was tak dobry i napisałby mi jaka jest domyślna czułość myszy ustawiona na początku gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nasze FX'y odpadli - SK wygrali 3:0 w półfinale Intel Challenge Super Cup

Finał SK vs zwycięzca meczu Moscow Five vs. Virtus.pro.
SK chyba wygra. ja mam nadzieję jednak na 3 miejsce naszych, choć będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 14:01, PJ_MW napisał:

Byłby ktoś z Was tak dobry i napisałby mi jaka jest domyślna czułość myszy ustawiona
na początku gry?


ja mam 5,8 i jest całkiem całkiem, ustawił bym na czulszą ale moja myszka jest tak lekka że gdy sie przestrasze potrafie ją zrzucić z biurka całkiem małym wzdrgnięciem co często powoduje obroty o 720 stopni i nie wiem co sie dzieje na ekranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, kiedyś na przestrzeni lat dziwiłem się i żartowałem z ludzi którzy grali na monitorach LCD, uważając że CRTeki zawsze będą najlepsze. Czas płynie, ja nadal sądze tak samo, jednak siłą rzeczy byłem zmuszony zmienić niezastąpione pudło na szczupły 22 calowy ekranik. Teraz pojawia się problem, niska rozdzielczość w csie, wszędzie pixele, bronie wielkie jak w CS:Sourcie, tylko załamać ręce i płakać. Zna ktoś jakieś remedium dla posiadaczy dużych monitorów? Coś co poprawi jakoś w sposób gre, przywróci magię CS''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeinstalowałem sobie cs''a. Wszystko się zainstalowało, ale mam problem z wejściem na serwer, na którym dość często grałem. Ładowanie zatrzymuje się na "Precaching Rescues", dokładnie na 12 kresce Próbowałem jeszcze raz przeinstalować, usunąłem wszystkie śmieci, usunąłem exec userconfig.cfg z configa. Szukałem w Googlach, ale więcej porad nie znalazłem. Może Wy mi pomożecie?
Cs oczywiście na Steamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 22:40, Dartitwo napisał:

Ech, kiedyś na przestrzeni lat dziwiłem się i żartowałem z ludzi którzy grali na monitorach
LCD, uważając że CRTeki zawsze będą najlepsze. Czas płynie, ja nadal sądze tak samo,
jednak siłą rzeczy byłem zmuszony zmienić niezastąpione pudło na szczupły 22 calowy ekranik.
Teraz pojawia się problem, niska rozdzielczość w csie, wszędzie pixele, bronie wielkie
jak w CS:Sourcie, tylko załamać ręce i płakać. Zna ktoś jakieś remedium dla posiadaczy
dużych monitorów? Coś co poprawi jakoś w sposób gre, przywróci magię CS''a?


Nie za bardzo wiem o co ci chodzi sam mam lcd 22 cale dobre kilka lat i kwadraty o których mówisz są dla mnie niezauważalane przynajmniej na rozdzielczosci 800x600 na jakiej gram a ktorą uważam za jedną z lepszych , jeśli masz z tym problem to po prostu zwieksz sobie rozdziałke i tyle .

Binerek , coś w konsoli wyskakuje czy po prostu się wyłacza samo ładowanie a i czy na innych serwerach masz podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie, jakiego patcha trzeba mieć aby serwery internetowe się pojawiały na liście ?? Bo grać po lanie mogę, ale nie mogę wyszukać żadnych innych serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 19:17, bitelz90 napisał:

Ktoś może wie, jakiego patcha trzeba mieć aby serwery internetowe się pojawiały na liście
?? Bo grać po lanie mogę, ale nie mogę wyszukać żadnych innych serwerów.

Wystarczy zarejestrować na Steam''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni, bez przerwy mój ping w grze nie schodzi poniżej 200. Najczęściej waha się od 300 do 500, czasami wskoczy na 100. Mam internet kablowy(modem) 1Mb/s. Przeinstalowywałem grę i steama, jednak nic to nie daje, przyznam, że jeszcze z tydzień temu ping miałem w granicach 30-50, więc nie mam pojęcia co jest przyczyną tak wysokiego pingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 19:39, Sithis napisał:

Od kilku dni, bez przerwy mój ping w grze nie schodzi poniżej 200. Najczęściej waha się
od 300 do 500, czasami wskoczy na 100. Mam internet kablowy(modem) 1Mb/s. Przeinstalowywałem
grę i steama, jednak nic to nie daje, przyznam, że jeszcze z tydzień temu ping miałem
w granicach 30-50, więc nie mam pojęcia co jest przyczyną tak wysokiego pingu.


Rozumiem że w innych grach sieciowych nie masz tego problemu? sprawdzałeś swoje .cfg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 19:39, Sithis napisał:

Od kilku dni, bez przerwy mój ping w grze nie schodzi poniżej 200. Najczęściej waha się
od 300 do 500, czasami wskoczy na 100. Mam internet kablowy(modem) 1Mb/s. Przeinstalowywałem
grę i steama, jednak nic to nie daje, przyznam, że jeszcze z tydzień temu ping miałem
w granicach 30-50, więc nie mam pojęcia co jest przyczyną tak wysokiego pingu.

Witaj w klubie
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3724&pid=4694
Cóż, jak na razie ja też nie mam pojęcia o co kaman, ping wrócił już do normy wcześniej (normalnie było dopiero w okolicach 22.45). Problem nie dotyczy tylko tej jednej gry, jak był PING to we wszystkich grach z browsera. Sam wypróbowałem wszelkie znane mi sztuczki ale nie nie pomagało, a na forum też nikt nie wykazał zainteresowania, więc nie wróżę twojemu pytaniu przyszłości...

BTW Jeśli idzie o browser to cfg nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W csie trzeszczy mi mikrofon, mało słychać. Na stimie dźwięk jest bardzo dobrej jakości bez zakłóceń i trzasków. Czy ktoś wie jak naprawić problem? Odinstalowałem już kodeki, grzebałem w opcjach dźwięku
Druga sprawa- wyszukuje mi jakieś dziwne serwery albo ruskie, albo puste lub z dużym pingiem region pobirania był najpierw na Berlin, teraz jest na Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa- chyba coś mi się zainstalowało i teraz po uruchomieniu gry nad wszystkimi opcjami typu nowa gra i znajdz serwer mam 4nazwy serwerów na ktore jak kliknę to się z nimi łącze. Jak to odinstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 20:42, Witcher1990 napisał:

Jeszcze jedna sprawa- chyba coś mi się zainstalowało i teraz po uruchomieniu gry nad
wszystkimi opcjami typu nowa gra i znajdz serwer mam 4nazwy serwerów na ktore jak kliknę
to się z nimi łącze. Jak to odinstalować?

Na steamie Oo ? No na pewno posciagales pełno jakiegos syfu z jakiś serwerów , najlepiej sprobuj poszukac po nazwie serwera w tym folderze , to musza byc jakies pojedyncze pliki a jak nie to zegraj demka , screeny itp szybki reinstal i po sprawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co muszę zrobić by mój server dedykowany jak uruchamiam, był widoczny dla innych i mogli się dołączać ? Bo cały czas nie mogą się dołączyć i nie widzą takiego serwera.

Mam Router TP-LINK WR740N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować