Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2010 o 00:04, ppoz93 napisał:

Potrzebuje komendy do cfg - żeby czułość myszy w pionie była o połowę mniejsza niż ruchy
myszki w poziomie. Poratuje ktoś?

Wątpię by cs miał taką opcję, nie ma ja jej w Settlings. Poza tym jest jakaś gra która ma coś takiego? nie sądzę, że to dobre rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 00:04, ppoz93 napisał:

Potrzebuje komendy do cfg - żeby czułość myszy w pionie była o połowę mniejsza niż ruchy
myszki w poziomie. Poratuje ktoś?

m_yaw 0.5 chyba, ale głowy nie dam. Spróbuj też 1. Tylko od razu mówię, że potem miałem problemy z ustawieniem tego do ustawień początkowych, musiałem wywalić całą grę by od nowa grać. Swoją drogą, pewnie potrzebne ci to do deathruna? Jeśli tak to zamiast tej komendy po prostu użyj FPS_Max 300 i developer 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien Problem. Gram na oryginalnym steamie i co chwile dostaje bany bo wchodzac na serwery zaczyna mi reklamowac jakas stronke. Co kilka/kilkanascie sekund wysyla wiadomosc z adresem tej strony. Probowalem odinstalowac cs''a i zainstalowac jeszcze raz ale to nic nie dalo. Wie ktos jak sie pozbyc tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 22:59, Nevrac napisał:

wysokie pingi? a co to ma do rzeczy? gram sobie i patrze na chat Nevrac (moj nick): www.costamzapomnialemcotubylo.com


Usuń pliki config.cfg i userconfig.cfg i zobacz, czy to pomoże. Wszystkie ustawienia powrócą do domyślnych, więc się nie przestrasz. Radzę zrobić kopie tych plików, na wypadek gdybyś chciał przywrócić poprzednie ustawienia (wtedy po prostu wrzucasz je z powrotem).
Możliwe, że wszedłeś na jakiś dziwny serwer, który namieszał ci w configu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 23:47, Ancient_Lord napisał:

Ah, no to już ciekawa sprawa.

@Maciejas - on mowil, że przeinstalowywał grę...


Czasami reinstalacja gry nic nie daje, bo pozostałości po wcześniejszej wersji zostają (configi itp.). Tak więc najlepiej pozbyć się wszystkich śmieci nie tylko z poziomu steama, ale i ręcznie pousuwać wszelkie foldery które zostały na dysku. No i rejestr też dobrze czasami przeczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłeś na jakiegoś serwa i możliwe, że podpisało ci jako bind reklamę. Ja kiedyś miałem pod "w" i reklama wyskakiwała kiedy chciałem poruszyć się do przodu >.< Wystarczyło, że zrobiłem unbind i jeszcze raz zbindowałem "w" jako chodzenie. Musisz tylko wejść na pustego serwa i sprawdzić pod jakim przyciskiem masz ją ustawioną, zrobić unbind i starczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam windowsa 7 home premium box oraz komp:
ntel dc 3ghz[podkrecony]
2gb ddr2 800mhz
radeon 1950pro

i jak chcę włączyć csa na steamie to dzieje się coś takiego:
włącza sie gra i czarny ekran jest, slychac tylko muze jak ruszam myszka to kwadraty kolorowe latają i nie mogę temu zaradzić. macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tą grą ? Prawie nie wyszukuje mi serwerów. Wyszuka jakąś ilość i 2-3 minuty stoi by potem znów wyszukać jakąś ilość i znów stop albo nawet przerywa i znajdzie tylko z 200 serwerów -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problemik z rozdzielczością w CS. Kiedy chcę przestawić ustawienia graficzne , ten sterownik czy co to to jest z software na D3D/OpenGL "zmniejsza" mi ekran tzn pojawia mi się czarny pasek z boku ekranu. Rozdzielczość zgadza się z tą z monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli prawdopodobnie masz poblokowane porty i to uniemożliwia rozgrywkę w sieci. Nie wiem jak to odblokować, musiałbyś doczytać. Wyłącz też zaporę windowsa itp.
Ale zanim zrobisz to wszystko znajdź sobie ip jakiegoś serwa i spróbuj wbić przez komendę connect. Jeśli się nie uda wtedy trzeba zacząć zabawę z portami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować