Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Narpierw trza znaleść 5''ciu chętnych i zagrać mixa i zobaczyć jak pójdzie. Może akurat to można wyjść z prośbą do gram.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w cs. Jak gram to w czasie gry zacina się cs. Nie mogę grać, słyszę tylko dźwięki i jedyne wyjście to wyłączenie cs''a przez Menedżer zadań. Czy ktoś z was miał ten problem i czy ktoś wie jak go naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 16:03, Grochola napisał:

Mam problem w cs. Jak gram to w czasie gry zacina się cs. Nie mogę grać, słyszę tylko
dźwięki i jedyne wyjście to wyłączenie cs''a przez Menedżer zadań. Czy ktoś z was miał
ten problem i czy ktoś wie jak go naprawić ?

Jeżeli grasz przez neta to pewnie lagi na serwie są bo ty lub ktoś inny macie zawysoki ping.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 17:14, KazMeister napisał:

> Mam problem w cs. Jak gram to w czasie gry zacina się cs. Nie mogę grać, słyszę
tylko
> dźwięki i jedyne wyjście to wyłączenie cs''a przez Menedżer zadań. Czy ktoś z was
miał
> ten problem i czy ktoś wie jak go naprawić ?
Jeżeli grasz przez neta to pewnie lagi na serwie są bo ty lub ktoś inny macie zawysoki
ping.


A to tak, bo myślałem, że coś jest z cs w configu lub innym miejscu. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 19:52, masterHADES napisał:

No chyba ze znalezieniem osób na mixsa nie będzie problemu, tylko gorzej z serwerem :P


Easy. Mam publiczny server wiec moge go chwilowo zamknac. A jak nie to uzyje prywatnego od kumpla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 17:18, Infes napisał:

Easy. Mam publiczny server wiec moge go chwilowo zamknac. A jak nie to uzyje prywatnego
od kumpla ;)


To dawaj ip pw czas zbiórki i robimy towarzyskie napierdalanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 18:49, masterHADES napisał:

Myślę że w tyg roboczym to chyba nie :P więc może pasuje wam np w sobotę lub piątek
koło 18 ??albo 20 ??

A co, w kantera gracie?Jeśli tak to mogę się do was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra zanobie bo mnie to nurtuje, zna ktoś komende w configu na jakies makro/binda, do robienia max zooma w awp i wyłączanie go jednym kliknieciem? Bo na mapach awp wszyscy praktycznie z tym lataja :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*UWAGA*

nie wiem czy to jakiś bot, czy to jakiś palant jaja sobie robi ale do rzeczy ...

Grasuje na STEAMie jakiś frajer / bądź to "coś", co rozsyła spam z linkiem - http://cs-tournament.sup.fr/ za nic w świecie nie wchodźcie w niego bo stracicie konto :/ Dzisiaj już 2 moich kumpli pożegnało się z hasłem do swojego konta :/

Może to i fałszywy alarm ale uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 19:21, 88Bonzo napisał:

*UWAGA*

nie wiem czy to jakiś bot, czy to jakiś palant jaja sobie robi ale do rzeczy ...

Grasuje na STEAMie jakiś frajer / bądź to "coś", co rozsyła spam z linkiem - http://cs-tournament.sup.fr/
za nic w świecie nie wchodźcie w niego bo stracicie konto :/ Dzisiaj
już 2 moich kumpli pożegnało się z hasłem do swojego konta :/

>
Nie mogą zkorzystać z opcji przypomnienia hasła? Może ten ktoś maili nie zmienił.

Dnia 06.01.2009 o 19:21, 88Bonzo napisał:

Może to i fałszywy alarm ale uważajcie.

Oj, trzeba uwarzać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 19:21, 88Bonzo napisał:

*UWAGA*

nie wiem czy to jakiś bot, czy to jakiś palant jaja sobie robi ale do rzeczy ...

Grasuje na STEAMie jakiś frajer / bądź to "coś", co rozsyła spam z linkiem - http://cs-tournament.sup.fr/
za nic w świecie nie wchodźcie w niego bo stracicie konto :/ Dzisiaj
już 2 moich kumpli pożegnało się z hasłem do swojego konta :/

Może to i fałszywy alarm ale uważajcie.


Słyszałem o tym, lepiej by było gdybyś w ogóle nie dawał linka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 16:35, PJ MW napisał:


Słyszałem o tym, lepiej by było gdybyś w ogóle nie dawał linka...


Wchodziłem w link z przeglądarki z wyłączonym steamem i nic się nie stało. Poza tym posty się czyta, napisałem "uwaga" więc jeżeli ktoś nie jest w gorącej wodzie kąpany i czyta uważnie to się połapie. Z resztą podałem link po to by wiedzieć na co dokładnie uważać.

KazMeister

Mogą i pewnie problemu większego nie będzie z odzyskaniem konta :) Ale po co się stresować i denerwować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Chcę zagrać z kumplem w csa tworzę serv o nazwie lolnik1 i jak on ma wyszukać mój serwer teraz?
2. Podczas gry w Csa przesył danych w danym momencie sięga 1,3 kb/s, czyli praktycznie nie przesyła danych o csie, przez to są lagi mam neostrade tp 512.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 20:47, Lolnik1 napisał:

1. Chcę zagrać z kumplem w csa tworzę serv o nazwie lolnik1 i jak on ma wyszukać mój
serwer teraz?


Dać mu ip?

>2. Podczas gry w Csa przesył danych w danym momencie sięga 1,3 kb/s, czyli praktycznie nie przesyła danych o >csie, przez to są lagi mam neostrade tp 512.

Prawdopodobnie wirusy, lub najprościej wina serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować