Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Mam dwa problemy

1. Czemu dosc czesto po zmianie mapy na servie wywala mnie z gry ?

2.Ostatnio nie wyswietlaja mi sie servery w ulubionych nie wiadomo czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Keymil

1. Źle skonfigurowany server? Lub brak danej mapy?
2. Tak się czasami zdarza :). Po restarcie steama powinno wszystko wrócić do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam servera z modem HE ARENA czy jak to tam szło :) W każdym razie chodzi mi o server gdzie ma się tylko i wyłącznie granaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 17:36, Adeq napisał:

Szukam servera z modem HE ARENA czy jak to tam szło :) W każdym razie chodzi mi o server
gdzie ma się tylko i wyłącznie granaty :P


To nie mod :] tylko zwykła mapa np. he_arena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2008 o 21:19, 88Bonzo napisał:

To nie mod :] tylko zwykła mapa np. he_arena


Tylko, że jak wpisuje he_ to nic mi się nie wyświetla ;/
Dlatego szukam jakiegoś servera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniej znane mapy będzie wyszukiwał baaaaaaardzo długo. Najlepiej poszukaj w internecie jakiś stron z takimi serverami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 15:44, Adeq napisał:

Tylko, że jak wpisuje he_ to nic mi się nie wyświetla ;/
Dlatego szukam jakiegoś servera :)


Ciężko znaleźć będzie takowy serwer. Jak każdy wie na większości serwerów obowiązują mapcykle, więc by znaleźć akurat tą mapkę, lub podobną będziesz potrzebował masę szczęścia. Wątpię by istniały serwery tylko i wyłącznie z mapami he_XXX gdyż takie raczej szybko by się znudziły graczowi i straciły na swojej atrakcyjności. Chyba najlepszym rozwiązaniem by było zwołać kolegów ze społeczności STEAM i założyć własny Dedicated Server.

Zwróciłem ostatnio uwagę na dość irytujące zjawisko, a dokładnie chodzi mi o totalne ograniczenie co do map. Nie przepadam za wszelkiej maści fy_xxx aim_xxx itp. ale przecież jest mnóstwo świetnych, niestandardowych lokacji. Dustami czy Inferno za przeproszeniem już rzygam, nie mówię że są złe ale czasami przydałoby się ciut urozmaicić mapcykl.

Znalazłem parę super map, które bez wahania mogę polecić, niestety nikt nie grywa na nich :( a szkoda.

cs_51school
cs_51schwinter
cs_52maadrid
cs_52sevilla
cs_ark
cs_artic_cargo2
de_52pwny
de_ahram
de_alps
de_ancient
de_arabcrisis
de_austria
de_autumn_b1
de_bahrain2
de_pripyat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 16:20, 88Bonzo napisał:

Znalazłem parę super map, które bez wahania mogę polecić, niestety nikt nie grywa na
nich :( a szkoda.

cs_51school
cs_51schwinter
cs_52maadrid
cs_52sevilla
cs_ark
cs_artic_cargo2
de_52pwny
de_ahram
de_alps
de_ancient
de_arabcrisis
de_austria
de_autumn_b1
de_bahrain2
de_pripyat


Skąd mógłbym ściągnąć mape de_pripyat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 19:30, Ryan Cooper napisał:

> Znalazłem parę super map, które bez wahania mogę polecić, niestety nikt nie grywa
na
> nich :( a szkoda.
>
> cs_51school
> cs_51schwinter
> cs_52maadrid
> cs_52sevilla
> cs_ark
> cs_artic_cargo2
> de_52pwny
> de_ahram
> de_alps
> de_ancient
> de_arabcrisis
> de_austria
> de_autumn_b1
> de_bahrain2
> de_pripyat

Skąd mógłbym ściągnąć mape de_pripyat?

http://www.gram.pl/news_6wTgJ,1_Problemow_z_procesorami_AMD_Phenom_ciag_dalszy.htm l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 19:37, Ryan Cooper napisał:

> > Skąd mógłbym ściągnąć mape de_pripyat?
> http://www.gram.pl/news_6wTgJ,1_Problemow_z_procesorami_AMD_Phenom_ciag_dalszy.htm
l

Co ten link ma wspólnego z moim zapytaniem?

Loo hehe sorry nie wyspany jestem :P
http://www.fpsbanana.com/
O to mi oczywiście chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:42, Ryan Cooper napisał:

> Loo hehe sorry nie wyspany jestem :P
> http://www.fpsbanana.com/
> O to mi oczywiście chodziło

Znam tę stronę, ale dzięki. W sumie wiadomo, że tam bym znalazł, bo tam praktycznie wszystkie
mapki są, ale jestem niewyspany dzisiaj. :P


Dokładnie z tej mapy dzisiaj ściągałem mapki :-) Super stronka jeżeli chodzi o duperele do CSa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

82.177.193.180:27015

Serwer FFA

Ostatnio troche mało ludzi tam gra, więc dobra reklama nie jest zła ;D . Serw jest ogólnie wporzo, nie ma lagów, jest pusto czyli każdy sie zmieści :D . Ja gram na nim dosyć często (Mój ulubiony serw :P ) . Więc zapraszam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 11:01, DartiReviMaster napisał:

82.177.193.180:27015

Serwer FFA

Ostatnio troche mało ludzi tam gra, więc dobra reklama nie jest zła ;D . Serw jest ogólnie
wporzo, nie ma lagów, jest pusto czyli każdy sie zmieści :D . Ja gram na nim dosyć często
(Mój ulubiony serw :P ) . Więc zapraszam :>


Serwer bez zabezpieczenia, śmierdzi mi non-steam`em. Poza tym ludzie grający na takowych serwerach są śmieszni. Każdy kto wychyla się z umiejętnościami ponad przeciętną jest z góry brany za czitera ^^ no i oczywiście kick`owany / banowany. Więc z góry podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca się to sprawdza :). Szczerze powiedziawszy to profesjonaliści zaczynali na non steamie aby później przejść na steam. Ew. grali w kafejkach i stwierdzili , że to fajna zabawa , która może okazać się receptą na życie :). Zależy oczywiście kto prowadzi server. Jeśli 10-12 latek jest adminem to możemy spotkać się z takowymi reakcjami typu: "Ty masz WH!!!!" na prowadzonych przez starsze osoby będziemy spotykać to rzadziej , ale za to kultura gorsza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
>/ciach/

Zaczynałem od kafejki (jeszcze nie było czegoś takiego jak non-steam - bo jeszcze steama nie było). Gdy uzbierałem trochę grosza od razu zaopatrzyłem się w HL. Zjawisko typowe dla 12 latków (z całym szacunkiem) występuję wszędzie, czy to oryginalne serwery czy też nie. Natomiast na serwerach z zabezpieczeniem VAC osoba wykrzykująca "WH, aimBOT" itp. jest ewenementem i szybko staje się centrum pośmiewiska przez resztę. Na non-steam niestety od razu wszyscy podłapują głupią gadkę i nie ma już spokojnej gry. Jeżeli adminem jest osoba młodsza, najpierw Cię powyzywa i powrzuca na rodziców (np. twój stary trzepie dywany na inferno), w przypadku osoby starszej - praktycznie od razu dostaje się BAN bez zbędnego gadania, wyjaśniania i udowadniania.
Stanowczo mówię NIE serwerom non-steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować