Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

mam problem, próbuje wejść na serwer(tylko na jednym tak sie dzieje, ale bardzo potrzebuje na niego wejść :p) i wyskakuje błąd "bad file server is enforcing file consistency for models/player/terror/terror.mdl" czy moge cos z tym zrobic? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zły model postaci. Jeśli bardzo bardzo chcesz wejść na server to usuń ten plik albo ściągni modele postaci z hltv jeszcze raz bo domyślam się , że już je masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 14:15, W.S.A.D napisał:

Heh:) Ostatnio mam nową ksywkę:P Ci, którzy oglądali pewien polski film skojarzą:) PS:
Na zdjęciu gram akurat z botami:)


z "botami" czyli słabymi graczami czy postaciami kierowanymi przez komputer ;>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> czasami wywala mnie z serwera w cs:s z komunikatem że mam za duży ping. wie ktoś co zrobic
> żeby go zmniejszyc ? wpisywałem już komendy na raty ale nie pomogło :P

Spróbuj wejść do steama w ustawienia i się pobawić z ustawieniami łącza...jak ja miałem "monstrualny" ping pomogło...ale nie koniecznie może to pomóc. Ostatecznie możesz mieć za słabe łącze ,albo przepełnione jak to czesto bywa wieczorami (w szczególności jak ma się neta z kablówki xP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 15:47, Valentino S.A. napisał:

czasami wywala mnie z serwera w cs:s z komunikatem że mam za duży ping. wie ktoś co zrobic
żeby go zmniejszyc ? wpisywałem już komendy na raty ale nie pomogło :P

1. zależy jakie masz łącze.
2. zależy jak wpisałeś te raty
3. zależy jak server ma raty ustawione w porównaniu do twoich.
4. zależy jaki masz net ;]
Odpowiedz na pytanka to coś wymyślimy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> czasami wywala mnie z serwera w cs:s z komunikatem że mam za duży ping. wie ktoś co zrobic
> żeby go zmniejszyc ? wpisywałem już komendy na raty ale nie pomogło :P
Powyłączaj wszystkie programy przed graniem. Zależy też od tego jaki masz internet. Rate różnie działa na na danym serverze , ale taki przedział to od 12000 do 25000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 20:40, miszaa94aa napisał:

A ja ostanio miałem życiówke (bez czitów ;]) 35:2.. :D na dd2 graliśmy 6/6 :P

Są servery i serverki :). Zależy na jakim serverze miałeś życiówke , ale 35:2 to nie źle ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 16:52, Valentino S.A. napisał:

2.wpisałem rate 20000 , cl_cmdrate 60 , cl_updaterate 60
3. nie wiem :P
4.chodzi ci o to czy siec osiedlowa czy nie ? :P jakby co to nie osiedlowa :)

To wpisz rate 25000 cl_rate 25000 cl_cmdrate 100 i cl_updaterate 100 ,a i cl_backup 2 to powinno załatwić sprawę. Takie raty są najlepsze. Jak brałeś swoje ustawienia z boarda to nie patrz na nie bo tam to szajs wpisywany jest. I jeszcze w steamie ustaw łącze w ustawianiach -> elementy pobrane -> kalel/dsl 2M i powinno być git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 23:37, deih napisał:

Są servery i serverki :). Zależy na jakim serverze miałeś życiówke , ale 35:2 to nie
źle ;).

Ja na jednym z lepszych serverów non steam jeszcze miałem 40:7 czy jakoś tak załącze screena jak znajde. A na modzie warcrafta ostatnio 47:7 wartownikiem :] tylko ,że screena nie zrobiłem ;/ nie zdążyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na boardzie porady są a raczej były dobre bo większość z nich jest z 2004 i 2005 roku. Teraz po tylu uptade''ach praktycznie w niczym nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikt nie odpowiedział na mojego wcześniejszego posta :
Czasami jak próbuje się wbić na jakiś serv to pasek mi się w ogóle nie ładuje ;/
Czemu tak się dzieje?
ale mam jeszcze jedno :
czasami mam tak że broń zmienia mi się z prawej ręki na lewą i nie wiem jak ustawić ją z powrotem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:58, deih napisał:

Na boardzie porady są a raczej były dobre bo większość z nich jest z 2004 i 2005 roku.
Teraz po tylu uptade''ach praktycznie w niczym nie pomogą.

Dokładnie. Ustawiłem je niedawno tzn. zgodnie z boardem. I taki choke miałem ,że szok. Te co mam obecnie znacznie i to bardzo poprawiają granie.

VanShikamaru
1. Bo może masz coś z netem albo serv zmienia mape, albo serv padł.
2. wez ustawienia multiplayer->advance takie coś na dole masz i tam masz choce hand czy coś takiego i zmień na right.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 23:37, deih napisał:

> A ja ostanio miałem życiówke (bez czitów ;]) 35:2.. :D na dd2 graliśmy 6/6 :P
Są servery i serverki :). Zależy na jakim serverze miałeś życiówke , ale 35:2 to nie
źle ;).

Wiesz, ostatnio kolega mi polecił fajny serw... ZłotoPolscy :D... Nawet dobrze tam grają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. chciałem sobię wyłączyć akcelerację myszki i próbowałem porad z 2004 roku :). Nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 20:10, deih napisał:

Ja np. chciałem sobię wyłączyć akcelerację myszki i próbowałem porad z 2004 roku :).
Nic to nie dało.

A co to ta akceleracja?? :] W czym to pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować