Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Zależy też jaki non-steam :). Jednak osoby , które grają na serverze tworzą jego niepowtarzalny klimat. Sam znam wiele osób z takowego servera. Niestety po jakimś czasie jego los wyglądał tak jak inne...dużo dzieci , wyzywania , mało grania i w końcu nikt już na nim nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do końca bym się nie zgodził z twoją wypowiedzią :P.Grałem już na wielu ("wielu" to może trochę za dużo...powiedzmy ,że na trochę ;) ) serwerach i wiem jak na non-stemach i serwerach z Vac''em :P.Nie wszystkie serwery non-steam są złe. Jeszcze niedawno grałem z ziomkiem na takim serwerze w którym grali spoko ludzi i takowych banów nie było ,bo admin często sprawdzał czy ktoś ma czity ,czy nie ;).Lecz w większości serwerów (jak mówisz) można dostać bana od razu jak wejdziesz. Raz mi się zdarzyło wejść na niemiecki serwer. Co dziwne był jeszcze z Vac''em. Tam grały takie noob''y (ale co tu po Niemcach się spodziewać :P) ,że ustać już nie mogłem. Pobiegłem sobie na bramę na de_dust2 i wybiłem ich prawie wszystkich sam...i odrazu z tekstem ,że mam WH i odrazu Ban...to wszędzie może spotkać człowieka...nawet na serwerach z Vac''em xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:18, 88Bonzo napisał:

Serwer bez zabezpieczenia, śmierdzi mi non-steam`em. Poza tym ludzie grający na takowych
serwerach są śmieszni. Każdy kto wychyla się z umiejętnościami ponad przeciętną jest
z góry brany za czitera ^^ no i oczywiście kick`owany / banowany. Więc z góry podziękuję.


Nie koniecznie, chodź rzeczywiście czasami admini zachowują sie nie poprawnie. Ale większość to dorośli ludzie lub młodzież (Od 14-30 lat :D ) . Atmosfera jest fajna, jest humor i powaga. Z resztą rzeczywiście na początku miałem nsteama wychowałem sie na tym serwie. Codzienne granie na nim sprawiło że jestem ino pro ;P . A na serwerach steam gram też bardzo często. Zwłaszcza gdy nikogo nie ma na tamtym serwie.

Deih Kiedy gramy? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 20:13, 88Bonzo napisał:

Stanowczo mówię NIE serwerom non-steam.

Jest wiele klimatycznych serverów z pr0 piziomem. Kiedyś grałem na takim to był mój pierwszy serv w życiu i sie na nim nauczyłem grać. ETREA. Ale teraz jest oblegany przez dzieci które drą się do mikrofonu i niczego nie słuchają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2008 o 19:09, DartiReviMaster napisał:

Deih Kiedy gramy? ;D

W każdej chwili :). Dam IP severa i możecie wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi na server steam i w konsoli wpisujesz status. Obok twojego nicku będzie napisane coś takiego STEAM: 0:03:23123 skopiuj to to jest Twoje STEAM ID :).
> Tylko sie nie śmiejcie xD
Kto pyta nie błądzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 15:36, deih napisał:

> Tylko sie nie śmiejcie xD
Kto pyta nie błądzi :)
Wchodzi na server steam i w konsoli wpisujesz status. Obok twojego nicku będzie napisane
coś takiego STEAM: 0:03:23123 skopiuj to to jest Twoje STEAM ID :).


Tak, tylko albo mi sie zdaje albo ono mi sie zmienia. Może to przez neostrade? ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 18:49, deih napisał:

Pomyliło Ci się IP z ID STEAM :). Tak , neostradowe IP jest zmienne , ale ID się nie
zmienia.


To rzeczywiście musiało mi sie pomylić ;D . Pewnie wziołem cudze ID za swoje bo krzywo spojrzałem xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 22:03, phenix-cs napisał:

Mógł by mi ktoś podać e-mail na który mam napisać by odzyskać skradzione konto steam
??

Najlepiej znajdź adres na głównej stronie steama ew. napisz do valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:56, Don Zorro napisał:

Czemu mi nie łączy, wpisuje po ~ tak: connect 85.161.17.42:27015 (enter wciskam)

Nie podałeś hasła jeśli jest potrzebne albo server jest steamowy a Ty steama nie masz albo dodaj do ulubionych i wtedy na niego wejdź. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdy wchodze na server to wyskakuje blad tak po 10 sjak jestem na servie taki blad Host_Error: UserMsg: Not Present on Client 170 ,Kicked :sXe Injected es requerido en este servidor, Descargar de www.sxe-injected.com, albo na jakis inny wejde to nie moge do zadnego teamu wejsc tylko na spekcie moge siedziec ,co mam zrobic zeby moc grac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować