Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2008 o 19:54, Ludvic napisał:

Mam pytanie gdy wchodze na server to wyskakuje blad tak po 10 sjak jestem na servie taki
blad Host_Error: UserMsg: Not Present on Client 170 ,Kicked :sXe Injected es requerido
en este servidor, Descargar de www.sxe-injected.com, albo na jakis inny wejde to nie
moge do zadnego teamu wejsc tylko na spekcie moge siedziec ,co mam zrobic zeby moc grac?


Mi się wydaję, że musisz ściągnąć moda sXe, albo poszukaj server nie wymagający takich modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2008 o 19:57, Ryan Cooper napisał:

Mi się wydaję, że musisz ściągnąć moda sXe,


ja ostatnio też miałem taki problem i ściągnąłem sxe, zainstalowałem. Uruchamiam sxe potem cs a tu wyskakuje, nagle "podejrzenie używania cheatów" czy coś w tym guście xD i nie mogłem wejść na serwery steam :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 21:41, hubert0 napisał:

Musisz zrobić update SxE. Tak mi się wydaje. Jakiego antivira używasz??


avast, ale i tak już odinstalowałem sxe :P bo w sumie nie jest mi już potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 19:57, Ryan Cooper napisał:

Mi się wydaję, że musisz ściągnąć moda sXe, albo poszukaj server nie wymagający takich
modów.


Tak dla twojej wiadomości: sXe to nie jest mod tylko anty-cheat na serwerach Non-Steam. Bardzo słaby i dziurawy swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem wczoraj dostałem bana za cheaty a wogule ich nigdy nie używałem, spytałem kolegi o co chodzi to mi poradził program sxe. zainstalowałem no i normalnie grałem lecz dzisiaj znowu mi pisze że dostałem bana choć program mam włączony no i odsyła mnie do głównej strony sxe. O co do chodzi?? jak ktoś wie to prosiłbym żeby napisał.
dołącze screen z wczorajszym komunikatem dzisiaj jest podobny

20080514151623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych serverach wywala kiedy masz włączonego sxe. Na jednym go włącz na drugim wyłącz tylko musisz wiedzieć na jakim :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 15:27, DartiReviMaster napisał:

83.141.24.152:27015

Gramy o 16:00 ;) ?

A ja moge sie dołączyć chyba o 16 bede miał czas a w c''sa gram ponad rok więc jakoś to idzie mam nick : nightmare
pozdrawiam
ps. nie mam mikrofonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 15:27, DartiReviMaster napisał:

83.141.24.152:27015

Gramy o 16:00 ;) ?


Ja tez będę, i mam nadzieje że jaszcze kilka osób się zbierze, fajnie by się zagrało ekipą z gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może grasz ja jakimś serwerze, na którym już wymiatasz i pora przenieść sie na inny? ;) Też wiele razy dostawałem bana za cheaty, chociaż ich nie używałem tylko po prostu nooby były na serwerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach masz wybór layout''ów. Ewentualnie samemu możesz zrobić , ale to trochę roboty jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 18:13, deih napisał:

W ustawieniach masz wybór layout''ów. Ewentualnie samemu możesz zrobić , ale to trochę
roboty jest.

Hmm... w ustawieniach tzn gdzie? Bo wiesz, głównie o 1.6 sie pytałem, bo Sourca niedługo będe miał -_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 19:40, deih napisał:

Sesstings ---> interface ---> i 3 pasek do rozwijania


Nie chodziło mi oto. Chodziło mi żeby zmienić wygląd okienek w CS''ie a nie na steamie. Bo na steamie to wiem jak sie skiny zmienia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musisz sam sobie stworzyć :]. Niestety nie wiem jak gdzie i kiedy...trzeba pogooglować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot: podczas gry zacina mi się często myszka. Wątpię, że to kłopot z PC, a myszka ma dopiero tydzień :/ Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 15:16, Szperacz Robson napisał:

Mam kłopot: podczas gry zacina mi się często myszka. Wątpię, że to kłopot z PC, a myszka
ma dopiero tydzień :/ Co to może być?


popsuta myszka ? u mnie myszka sie zepsula po 1 dniu uzytkowania, wiec argument ze ma tylko tydzien jest kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować